Pokud hledáte program, výpočetní techniky, který se zaměřuje na studium počítače a počítačové programování, v kombinaci s dynamickou vzdělávací program, který bude nejen vás připraví vydělávat na živobytí, ale připraví na život, který je bohatý, odměňování a plnění Zveme vás do našeho dynamického týmu učitelů a studentů ve vzrušující cestu realizovat svůj potenciál, a svůj slib dodržet.

Hlavní věda výpočetní techniky

Computer Science major se zaměřuje na studium samotného počítače - jak je postaven, jak hardware a software funguje a jak naprogramovat počítač k dosažení úkolu. Informatika Aplikace typický zahrnuje psaní velkých programů za použití tradičních programovacích jazyků a se zaměřením na softwarové architektury, datové struktury, a otázkách rozvoje algoritmus. Do učení teorii za stroje a programování stroje, studenti usilují o zlepšení účinnosti hardware a vytvářet lepší aplikace, které IT odborník by pomohla jeho / její klienty přijmout a úspěšně použít.

University of Jamestown výpočetní techniky vyznamenání

Na univerzitě v Jamestown budete mít příležitost se specializovat na různorodý soubor velkých společností a mladistvých, které vám umožní přizpůsobit svůj individuální studijní program, aby vyhovoval vašim potřebám, zájmům, a profesní aspirace. Vyznamenání za University of Jamestown počítačového programu techniky patří:

  • Třídy počítačové učil v state-of-art Unruh a Sheldon Centrum pro podnikání a technologie
  • Tři velké společnosti a dvě nezletilé, ze kterých si vybrat
  • Malý počet žáků ve třídě s důrazem na kvalitu výuky a vzdělávání studentů
  • Významné příležitosti pro mezinárodní studium, praktické zkušenosti z terénu a společné vzdělávací aktivity

Osvědčená Úspěch

Studenti pravidelně získají první tři v soutěžích akademických obchodních a počítačových věd v obou státních a národních konferencích Leadership Phi Beta Lambda

98% průměrná míra umístění do šesti měsíců po dokončení studia v souvislosti s nedávným absolventů vysokých škol

Mnozí zaměstnavatelé, jako například Microsoft a UTC Aerospace Systems, opakovaně najímali absolventy počítačových věd Univerzity Jamestown

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 2 více kurzů z University of Jamestown »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Denní studium
Price
20,758 USD
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date