Read the Official Description

Bakalář v oboru výpočetní techniky (zaměření na softwarové inženýrství a programovací)


Ve spolupráci s University of Applied Sciences Frankfurt / Main, University of Applied Sciences Kolíně nad Rýnem, Univerzita aplikovaných věd Bonn Rýnem / Sieg, Německo


Proč tento program


Informační technologie (IT) hraje nepostradatelnou roli v průmyslu, ekonomiky, a to i v naší dnešní život. IT dosáhla jádro našich společností, zejména prostřednictvím rozšíření internetu a World Wide Web, nahrazením předchozí komunikační kanály a otevírají nové obzory. Computer Science vám umožní zvládnout a vytvořit svět zítřka. Klíčovými součástmi našeho světa IT jsou počítačové programy - software - hardwarová zařízení umožňující jednat inteligentně. Náš široký studijní program vám poskytne založením informačních technologií, což vám umožní podílet se na tomto vývoji. Být absolventem, vaše bude snadno najít své místo v softwarovém průmyslu, stejně jako v každé společnosti jsou na něm závislé, a to zejména s ohledem na design, správu a udržování IT systémů.


Tento program je akreditován v Německu a certifikován EUR-ACE štítek, značky kvality pro inženýrské programy, uznávané po celé Evropě. To vyvolalo silný zájem na světové úrovni softwarového inženýrství společnosti, jako je SAP, která podepsala dohodu o kooperativní pro tento program.


Zde je to, co dostanete po programu

  • Konkurenční výhody na trhu práce od prestižní německé a VGU titul "bakalář informatiky", světově proslulý německý školení ve strojírenství, anglický jazyk kompetencí a zahraniční studijní zkušenost.
  • Nekonečné možnosti převést na vyšší stupeň s určitým stupněm uznávané po celém světě.
  • Nejlepší pracovní příležitosti v oblasti softwarového inženýrství, vývoj webových aplikací, sítí a správy IT obvykle nabízeny společností Apple, Microsoft, IBM a Google.
  • Aktuální paradigmata softwarového inženýrství norem z Německa pro vývoj spolehlivých a udržitelných IT systémů.
  • Opravdovým zážitkem průmysl prostřednictvím stáží ve Vietnamu a Německu.


Zde je to, co dostanete v průběhu programu

  • Studovat na univerzitě prémiového s světové úrovni, v Binh Duong areálu.
  • Nejvyšší učební standardy s vynikajícím osnov, oddaný a zkušený profesoři z
  • Vynikající programy vyučované v angličtině, nabitý reálných případech průmyslu a měkkých dovedností, jako je týmová práce, prezentace, jazyka, řešení problémů.
  • Německo, moderní zařízení a laboratoří.
  • Velmi cenově dostupné školné podstatně dotován vietnamské a německé vlády.
Program taught in:
Angličtina

See 4 more programs offered by Vietnamese-German University »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
4 let
Denní studium
Price
4,000 USD
za semestr, možnost stipendia
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019