Bakalář v oboru průmyslové tepelné energetiky

Samara State Technical University

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář v oboru průmyslové tepelné energetiky

Samara State Technical University

Průmyslový Thermal Power Engineering

O školy / organizace:

Fakulta Thermal Power Engineering byla založena v roce 1956. Přední profesoři s PhD míry nebo doktora věd stupně při přípravě studentů pro získání kvalifikované pracovníky v energetice páry.

O univerzitě (historie, moderní zlepšení, škola mise, ocenění / akreditace)

Byla založena v roce 1914 Samara Státní technické univerzity se zavázala k čistotě vědy, výzkumu a inovací. Naším cílem je usnadnit potřeby trhu v oblastech, které se specializují se studenty vybavených přímo použitelných dovedností. A můžeme upřímně říci, že vysokoškolští absolventi úspěšně uvést do praxe získané znalosti.

V současné době University zahrnuje 3 hlavní kampusy, 17 vzdělávací budovy, 8 ubytovny více než 50 výzkumných center, 2 sportovní haly a 3 rekreační střediska.

Univerzita má licenci od Ministerstva školství a vědy Ruské federace k realizaci vzdělávací činnost v oblasti vysokého školství (licence № 1938 ze dne 17. února 2016). Univerzita je akreditována Ministerstvem školství a vědy Ruské federace (Státní Osvědčení o akreditaci № 1676 ze dne 22. ledna 2016).

Věci, které tvoří program zvláštní

Budoucí odborníci zvládnout teoretické základy a naučit se ovládat moderního průmyslového kryogenní zařízení, aby se zabývají výrobou páry, teplé vody a elektrické energie v tepelných elektrárnách a kotlů a stlačeného vzduchu v kompresních stanic. Naučí se zvládnout problémy vytápění, klimatizaci a přípravu teplé vody obytných a průmyslových budov, úspory energie, tepla odpadu, čištění vzduchu a technických plynů.

Výsledek pro absolventy

Průmyslový Thermal Power Engineering je široká profesionální obor, který dává absolventům jistou pružnost ve volbě povolání. Jsou schopni efektivně využít získané znalosti a dovednosti v celé řadě průmyslových a vědeckých činností.

Uzávěrky pro podání žádostí

Postup Žádost o programu končí 19. srpna

data zahájení

Postup Žádost o program začíná 1. června

Přijímací proces

  • Vyplňte formuláře žádosti - e-mailem formulář žádosti, kopie pasu a kopie svých vzdělávacích dokumentů v angličtině nebo v ruštině.
  • Počkejte na oficiální odpověď od University (cca 2-3 týdny) - Překladač a notářsky ověřit své vzdělávací dokumenty Velvyslanectví Ruské federace ve vaší zemi - Žádost o studentské vízum ve své zemi - Po příjezdu do Samary předložit všechny originálních dokumentů - podepsat smlouvu a zaplatit školné za první pololetí / rok

Žadatelé, kteří nemluví rusky jsou zapsáni na jednoroční přípravný kurz, složit zkoušku z ruského jazyka a poté předložit doklady o studijním programu.

Vstupní požadavky (jazykové, předchozí programy a odbornou přípravu, atd)

Vstupní zkoušky:

1) Matematika
2) Fyzika
3) Russian

Seznam dokumentů:

  • Mezinárodní cestovní pas
  • Migrace Card (dostanete jej na ruské cross-hraniční kontroly)
  • 6 barevné fotografie (velikost 3 x 4)
  • Vzdělávací dokumenty (vysoká škola certifikát) a jejich ověřené kopie, přeložené do ruštiny a notářsky ověřen ověřený advokáta v domovské zemi kandidáta.
  • osvědčení o zdraví, vydané úředním subjektem vlasti a původní lékařské potvrzení, že dokazuje HIV negativní výsledek užívala během posledních 30 dní

Délka programu

4 roky prezenčního studia

Náklady

126 200 rublů za rok

Informace o stipendium

Mezinárodní žadatelé mají možnost získat stipendia od ruské vlády. Chcete-li použít pro tyto stipendia, měli byste kontaktovat Zastoupení Rossotrudnichestvo v zemi svého bydliště.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Ruština
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
4 let
Denní studium
Price
Cena
82,400 RUB
126 200 rublů za rok
Information
Deadline
Locations
Rusko - Samara, Samara Oblast
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Rusko - Samara, Samara Oblast
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu