Read the Official Description

Průmyslových a inženýrských staveb

O školy / organizace:

Specialita "Průmyslové a občanské stavby" byl první, který začíná příprava studentů na architekturu a inženýrství Ústav pro civilní.

O univerzitě (historie, moderní zlepšení, škola mise, ocenění / akreditace)

Byla založena v roce 1914 Samara Státní technické univerzity se zavázala k čistotě vědy, výzkumu a inovací. Naším cílem je usnadnit potřeby trhu v oblastech, které se specializují se studenty vybavených přímo použitelných dovedností. A můžeme upřímně říci, že vysokoškolští absolventi úspěšně uvést do praxe získané znalosti.

V současné době University zahrnuje 3 hlavní kampusy, 17 vzdělávací budovy, 8 ubytovny více než 50 výzkumných center, 2 sportovní haly a 3 rekreační střediska.

Univerzita má licenci od Ministerstva školství a vědy Ruské federace k realizaci vzdělávací činnost v oblasti vysokého školství (licence № 1938 ze dne 17. února 2016). Univerzita je akreditována Ministerstvem školství a vědy Ruské federace (Státní Osvědčení o akreditaci № 1676 ze dne 22. ledna 2016).

Věci, které tvoří program zvláštní

Cílem programu je připravit studenty pro profesionální práci na řešení vědeckých a inženýrských problémů, organizaci vědeckého výzkumného procesu a realizace vědecké práce s využitím základ přijímaného znalostí.

Cílem programu je získávání a zvládnutí dovedností ve vývoji metodologie vědeckého výzkumu, analýza procesů v průmyslových a inženýrských staveb.

Program bude expandovat a posílit představu o stavu venkovském komplexu budov v současné době a jejích rozvojových možností.

Výsledek pro absolventy

Absolventi jsou vítány předními stavebními firmami a rostlin Ruské federace jako JSC "Elektroshchit", JSC "Progress", Betonové výrobky závod №2 LLC "zesílenou", design společnost LLC "základ" a další.

Uzávěrek Postup Žádost pro program končí 19. srpna

data zahájení

Postup Žádost o program začíná 1. června

Přijímací proces

  • Vyplňte formuláře žádosti - e-mailem formulář žádosti, kopie pasu a kopie svých vzdělávacích dokumentů v angličtině nebo v ruštině.
  • Počkejte na oficiální odpověď od University (cca 2-3 týdny) - Překladač a notářsky ověřit své vzdělávací dokumenty Velvyslanectví Ruské federace ve vaší zemi - Žádost o studentské vízum ve své zemi - Po příjezdu do Samary předložit všechny originálních dokumentů - podepsat smlouvu a zaplatit školné za první pololetí / rok

Žadatelé, kteří nemluví rusky jsou zapsáni na jednoroční přípravný kurz, složit zkoušku z ruského jazyka a poté předložit doklady o studijním programu.

Vstupní požadavky (jazykové, předchozí programy a odbornou přípravu, atd)

Vstupní zkoušky:

1) Matematika
2) Fyzika
3) Russian

Seznam dokumentů:

  • Mezinárodní cestovní pas
  • Migrace Card (dostanete jej na ruské cross-hraniční kontroly)
  • 6 barevné fotografie (velikost 3 x 4)
  • Vzdělávací dokumenty (vysoká škola certifikát) a jejich ověřené kopie, přeložené do ruštiny a notářsky ověřen ověřený advokáta v domovské zemi kandidáta.
  • osvědčení o zdraví, vydané úředním subjektem vlasti a původní lékařské potvrzení, že dokazuje HIV negativní výsledek užívala během posledních 30 dní

Délka programu

4 roky prezenčního studia

Náklady

131 040 rublů za rok

Informace o stipendium

Mezinárodní žadatelé mají možnost získat stipendia od ruské vlády. Chcete-li použít pro tyto stipendia, měli byste kontaktovat Zastoupení Rossotrudnichestvo v zemi svého bydliště.

Program taught in:
Angličtina
Ruština

See 9 more programs offered by Samara State Technical University »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
4 let
Denní studium
Price
82,400 RUB
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date