Bakalář v oboru psychologie

McMurry University

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář v oboru psychologie

McMurry University

Celostátní, psychologie je jedním z nejrychleji rostoucích, nejoblíbenější majorů. To samé platí psychologie na McMurry University. Znalosti naše obory zisk je základní pro jakékoliv kariéry, která se zabývá lidmi a vztahy. Nicméně, u McMurry nemáme prostě učí psychologii; modelujeme a podporovat závazek vůči lidem v následujícími způsoby:

Student-střed učení - Učení studentů a pohoda jsou naší nejvyšší prioritou. Vyrábíme čas pro studenty, ať už ve třídě nebo v konverzacích one-on-one. Bereme velkou radost a hrdost při poskytování pomoci našim studentům růst intelektuálně i osobně.

Interaktivní učení - Doporučujeme našim studentům, aby se staly aktivními účastníky svého učení přes diskusi ve třídě a výpočetní techniky. Naši studenti se mohou účastnit praktické stáže, kde se učí o použití psychologie v reálném světě. Naše členy fakulty vyzve studenty, aby spolupracovaly v rámci probíhajících výzkumných projektů psychologie, a podporovat interakci studentů a klubové činnosti psychologie a sešlostech na členy fakulty domovy.

Integrace akademiků a víry - Jsme přesvědčeni, že lidská psychika a lidský duch jsou neoddělitelné, a ruka Boží je evidentní v celém studiu a praxi psychologie. Ve třídách, jako je psychologie a křesťanství, a ve více tradičních psychologie tříd, doporučujeme studentům zkoumat a prohloubit svou víru, jak se učí o lidské mysli.

psychologie

Ideální McMurry student psychologie má silný zájem o lidské chování a emocí, nebojí se obtížných otázek, a má vysokou motivaci se učit a tvrdě pracovat. V katedry psychologie, studenti nejsou celá řada. Jsme obklopují naše studenty s věrným křesťanském prostředí při jejich vedení k úspěšným profesionálním životě.

Senior Seminář psychologie. Jedná se o kurz je navržen tak, aby stimulovat kritické myšlení a iniciovat diskusi o celé řadě různých sporných otázek v psychologii. Důraz je kladen na vysvětlení různé teoretické přístupy k psychologických problémech a jak mohou být integrovány do koncepčního celku. Je to týmový učil dva členy fakulty na plný úvazek a je určen jako vyvrcholení kurzu pro psychologii dur na McMurry University.

Výzkumné příležitosti. Fakulta se zabývají pokračujícího výzkumu ve svých specializovaných oblastech. Zájemci mohou pracovat s fakultou na těchto výzkumných projektů nebo naplánovat a realizovat výzkum sami pod dohledem člena fakulty.

Praxe v oboru psychologie. psychologie majorů Senior úrovni se vyzývají, aby zvážily účast v programu stáže, PSYC 4388. Je určena jako horní úroveň nabídky volitelných předmětů pro psychologii majory a je předem schváleno a pod dohledem pracovní zkušenosti cílem je doplnit akademické vzdělání. Studenti budou pracovat 150 hodin na místní agentury a účastnit týdenní setkání dohledu. Zájemci by měli diskutovat o tento kurz s psychologie fakulty 1.října pro jarní semestr umístění a do 1. března za léta nebo na podzim semestr umístění. V programu budou studenti dostávat smysluplnou praktických zkušeností při práci v prostředí duševního zdraví vidět, jak se teoretické koncepty psychologie jsou uváděny do praxe.

This school offers programs in:
  • Angličtina
McMurry University
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Abilene, Texas
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Abilene, Texas
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu