Read the Official Description

Celostátní, psychologie je jedním z nejrychleji rostoucích, nejoblíbenější majorů. To samé platí psychologie na McMurry University. Znalosti naše obory zisk je základní pro jakékoliv kariéry, která se zabývá lidmi a vztahy. Nicméně, u McMurry nemáme prostě učí psychologii; modelujeme a podporovat závazek vůči lidem v následujícími způsoby:

Student-střed učení - Učení studentů a pohoda jsou naší nejvyšší prioritou. Vyrábíme čas pro studenty, ať už ve třídě nebo v konverzacích one-on-one. Bereme velkou radost a hrdost při poskytování pomoci našim studentům růst intelektuálně i osobně.

Interaktivní učení - Doporučujeme našim studentům, aby se staly aktivními účastníky svého učení přes diskusi ve třídě a výpočetní techniky. Naši studenti se mohou účastnit praktické stáže, kde se učí o použití psychologie v reálném světě. Naše členy fakulty vyzve studenty, aby spolupracovaly v rámci probíhajících výzkumných projektů psychologie, a podporovat interakci studentů a klubové činnosti psychologie a sešlostech na členy fakulty domovy.

Integrace akademiků a víry - Jsme přesvědčeni, že lidská psychika a lidský duch jsou neoddělitelné, a ruka Boží je evidentní v celém studiu a praxi psychologie. Ve třídách, jako je psychologie a křesťanství, a ve více tradičních psychologie tříd, doporučujeme studentům zkoumat a prohloubit svou víru, jak se učí o lidské mysli.

psychologie

Ideální McMurry student psychologie má silný zájem o lidské chování a emocí, nebojí se obtížných otázek, a má vysokou motivaci se učit a tvrdě pracovat. V katedry psychologie, studenti nejsou celá řada. Jsme obklopují naše studenty s věrným křesťanském prostředí při jejich vedení k úspěšným profesionálním životě.

Senior Seminář psychologie. Jedná se o kurz je navržen tak, aby stimulovat kritické myšlení a iniciovat diskusi o celé řadě různých sporných otázek v psychologii. Důraz je kladen na vysvětlení různé teoretické přístupy k psychologických problémech a jak mohou být integrovány do koncepčního celku. Je to týmový učil dva členy fakulty na plný úvazek a je určen jako vyvrcholení kurzu pro psychologii dur na McMurry University.

Výzkumné příležitosti. Fakulta se zabývají pokračujícího výzkumu ve svých specializovaných oblastech. Zájemci mohou pracovat s fakultou na těchto výzkumných projektů nebo naplánovat a realizovat výzkum sami pod dohledem člena fakulty.

Praxe v oboru psychologie. psychologie majorů Senior úrovni se vyzývají, aby zvážily účast v programu stáže, PSYC 4388. Je určena jako horní úroveň nabídky volitelných předmětů pro psychologii majory a je předem schváleno a pod dohledem pracovní zkušenosti cílem je doplnit akademické vzdělání. Studenti budou pracovat 150 hodin na místní agentury a účastnit týdenní setkání dohledu. Zájemci by měli diskutovat o tento kurz s psychologie fakulty 1.října pro jarní semestr umístění a do 1. března za léta nebo na podzim semestr umístění. V programu budou studenti dostávat smysluplnou praktických zkušeností při práci v prostředí duševního zdraví vidět, jak se teoretické koncepty psychologie jsou uváděny do praxe.

Program taught in:
Angličtina
McMurry University

See 4 more programs offered by McMurry University »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date