Read the Official Description

Bakalář v oboru sociální práce

Bakalář sociální práce (BSW) program připravuje studenty pro všeobecný praxe sociální práce s rodinami jednotlivce,, skupin, organizací, komunit a společností. Program se zvláštním zaměřením na multi-kulturní sociální práce v Evropě a s Northern, vesnicka, vzdálené, domorodých a Franco-Ontarian komunit. Absolventi programu budou připraveni vykonávat anti-represivní sociální práci na vstupní úrovni s různými populacemi v kanadském kontextu.

R ich a inovativní kurikulum odráží zvuk generalista programu, při zachování zaměření na novějších směrech v sociální práci. Studenti budou využívat strukturální, Anishinaabe, a feministické přístupy kriticky analyzovat způsoby, které sociálních kontextech formují osobní a sociální problémy.Absolventi budou mít hluboké povědomí o tom, jak jsou jejich osobní zkušenosti vložené do společenských struktur. Program obsahuje 700 hodin pole umístění, které bude spojovat sociální práce pojmy, hodnoty, a teorie k praxi.

Program byl navržen ve spolupráci s Sault College ve městě Sault Ste. Marie a severní College v Timmins. Vysoká škola přenosu studenti budou mít bezproblémové cesty na HBSW, že stavět na předchozího učení na úroveň diplomů, a budou moci dokončit své vzdělání v obou Sault Ste. Marie nebo v Timmins. Třídy v Timmins bude nabídnut na severním Univerzitní kampus pomocí "blended learning" model - mix in-osoba a videokonference založené učení. College absolventů v Sault Ste. Marie a Timmins jsou nyní schopni "studia-žebříčku" bez opuštění své domovské komunity.

Algoma je HBSW má kandidaturu status s kanadským Asociace pro sociální práce (CASWE) a bude usilovat o úplné akreditace v nadcházejících letech.

&nbsp

&nbsp

Požadavky na přijetí

&nbsp

Přijímací požadavky na profesionální roky (let 3 a 4) bakalářské studijní specializace Sociální práce programu vyžadují, aby studenti dokončili dva roky studovat na vysoké škole s minimálně 60 kreditů, nebo obdrželi hřiště uznání od předchozího post-sekundární instituce. Studenti jsou povinni podat žádost k Úřadu kanceláře na Algoma univerzitě před 1. března. Studenti přenos z jiných programů budou posuzovat individuálně podle Úřadu kanceláře a bude podléhat stejným přijímacím řízení.

  • Přímé lety ze země High School: Studenti, kteří se přihlásí přímo ze střední školy na bakaláři sociální práce programu nejsou zaručeny přístup k odborným let a budou muset platit na profesionální let. Studenti žádají přímo ze střední školy do programu BSW (ne profesionální let) budou muset mít minimální stupeň 70% z 6 U / M kurzů.

  • Algoma University Sociální práce studentů programu: Algoma University studenti použijí pro profesionální let jsou povinni mít minimální kumulativní průměr 70 procent na minimálně 60 kreditů.

  • Univerzitní Převody: Studenti přenos z jiné vysoké školy se může vztahovat na profesionální let po ukončení 60 kreditů nebo dva roky studia. Studenti přenos z jiných programů budou posuzovat individuálně podle Úřadu kanceláře a bude podléhat stejným přijímacím řízení a norem. Studenti budou muset mít minimální průměr 70 procent. V některých případech, budou studenti muset vyplnit základní kurzy požadované v prvních dvou letech programu BSW.

  • Absolventi vysokých škol: Studenti, kteří úspěšně uznávanou vysokoškolské vzdělání s minimálně 70 procent se mohou obrátit na bakaláři sociální práce programu. Studenti budou muset absolvovat minimálně 63 kreditů na dokončení požadavky profesionálních let. V některých případech, budou studenti muset vyplnit základní kurzy požadované v prvních dvou letech programu BSW, než bude moci přijetí.

  • Absolventy vysokých škol: Studenti, kteří úspěšně uznávanou vysokoškolskou diplom může obdržet hřiště uznání k bakalář sociální práce programu v závislosti na jejich GPA a diplomových programu studia. Absolventy vysokých škol, kteří žádají o bakaláři sociální práce programu není zaručena přístup k odborným let a budou muset platit na profesionální let. Studenti s univerzitním diplomem v jakémkoliv oboru se doporučuje použít a bude mít jejich přenos kreditů posoudit individuálně. Studenti absolvovali s sociálních služeb pracovník nebo dítě a diplomy pracovník s mládeží z Sault College nebo severní College obdrží přenosu kreditů, jak je uvedeno v tomto dokumentu.

See 7 more programs offered by Algoma University »

This course is Online forma, Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
4 let
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date