Read the Official Description

O tento studijní program, jeden z nejvlivnějších osob dánské sportovní odvětví stavy:

"Sport apeluje na mnoho lidí v naší populaci a s tímto novým vzdělávání můžeme vytvořit synergii mezi zájmem o sport a zdravý obchodní přístup založený na příslušných nástrojů pro analýzu a řešení otázek spojených s obchodem. Tak, toto vzdělávání bude výhoda v průmyslu, kde je nyní mnohem důležitější než kdy jindy, že jsme kompetentní v trhu a služeb orientovaných oblastech udržet silnou pozici v době zvýšené konkurence ".

Flemming Østergaard Bývalý generální ředitel FC Kodaň a předseda Parken Sport & Entertainment

Chcete se podílet na koordinaci a poskytování sportovních a volnočasových akcí? Jste rozený vůdce a manažer? Hledáte příležitost zapojit širokou škálu zúčastněných stran?

Chcete hrát v lize, kde je to všechno o vytvoření správného týmu, obehrává ekonomické úskalí a opozici a opustili svůj vlastní viditelnou značku? A chceš, aby to váš způsob života?

Bakalářský titul v oboru sportovní management vám dává příležitost spojit svou vášeň pro sport a akce s in-hloubka pochopení obchodních mechanismů v oblasti sportu, akce a volný čas sektoru.

Program ve stručnosti

Bakalářský titul v oboru sportovní management je 1,5 rok plný-time studijní program, který je top-up program pro studenty, kteří jsou držiteli AP titul v oboru Marketing Management, Service, Hospitality & Tourism Management a finančního řízení.

Program se vztahuje také na osoby s příslušnou pozadí nebo zájmem o podnikání. Můžete se dozvědět více o požadavky pro přijetí zde.

Tento program vám poskytne důkladné znalosti a kompetence prostřednictvím pevné základy teorie a praxe a poskytuje tak dostatek příležitostí pro zajímavé zaměstnání po dokončení svého vzdělání.

Primární kompetence jsou:

  • Trhu a podnikáním související kompetence
  • Kompetence Organizační / řízení
  • Tvůrčí a inovativní kompetence
Program taught in:
Angličtina

See 5 more programs offered by University College of Northern Denmark »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
3 semestry
Denní studium
Price
4,000 EUR
Žádné Poplatky za studium pro studenty z EU
Deadline
Kontaktuj školu
Later applications are accepted if there are places available.
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Kontaktuj školu
Later applications are accepted if there are places available.

Sept. 2019

Location
Application deadline
Kontaktuj školu
Later applications are accepted if there are places available.
End Date