Sport Vedení Major

Účelem University of Tampa Sportovní management hlavní je poskytnout studentům s kombinací sportovního podnikání teorie a praktické zkušenosti připravit je pro úspěšnou kariéru v managementu sportu průmyslu. Existuje více než 250 studenti oboru sportovního managementu.

Kurikulum se skládá z kurzů sportovních řízení, jakož i kurzy z Sykes College of Business a 12-credit-hodinový stáž se sportovní organizace. Čtyři na plný úvazek členů fakulty, všichni, kteří mají v držení profesionální pozice ve sportovním odvětví, jsou zodpovědné za výuku všech předmětů Sportovní management (žádné absolvovat asistenti).

Měsíční setkání se konají v nichž zástupci z Bay-oblasti sportovních organizací se vyzývají, aby diskutovali stáží a dobrovolnické příležitosti v rámci svých organizací, včetně:

 • Tampa Bay Rays
 • Honda Grand Prix of St. Pete
 • MLB Spring Training
 • United Fotbalové ligy
 • Tampa Bay Buccaneers
 • NCAA žen Final Four
 • Tampa Bay Sports Komise
 • Tampa Convention Center

North American Society pro sport managementu a národní asociace pro sport a tělesná výchova uznaly program sportovního managementu na univerzitě v Tampě jako schváleného programu.

Stáže

Stěhování za knih, University of Tampa Studenti jsou vedeni k přidat hodnotu k jejich míry účastí v alespoň jednom stáži. Tento typ zkušenostního učení je klíčem k tomu, aby dobře-zaokrouhleny absolventi připraveni na pracovní sílu. Nejen, že naši studenti se učí nové dovednosti, ale oni vylepšit své profesní dráhy s real-svět zkušeností.

Naši studenti pravidelně účastní těchto typů stáží.

Tampa Bay Lightning - Studenti získali znalosti, zkušenosti, kontakty a důvěru internovat v na Tampa Bay Lightning, profesionální hokejové reprezentace několika odděleních, a na Tampa Bay Times Forum, domov pro Lightning a Tampa Bay Storm Arena Football League, stejně jako události, jako jsou basketbal a koncerty.

Tampa Bay Buccaneers - pomáhal s autogramiády, mapoval her pro trenéry, zpracované pověření pro média a celebrity V létě je v týmu Národní fotbalová liga je výcvikového tábora.

Bakalářské Mezinárodní Přijímací

S studentů z více než 100 zemí, UT hrdě se domnívá, studenty z celého světa pro nováček nebo přenosu přijetí. Budete potřebovat doklad o znalosti anglického jazyka. (To se netýká zahraničních studentů z Commonwealth Karibiku, Bermudy, Kanada, Velká Británie, Irsko, Austrálie a Nového Zélandu.)

Studenti by měli platit prostřednictvím UT je on-line aplikace. Za účelem přezkumu žádosti studenta, univerzita musí přijmout následující:

 • Oficiální přepisy všech školních ročníkové práce a tříd sekundárních v angličtině ("Oficiální" znamená, že musíte požádat o svou školu poslat přepisy přímo na UT přijímací kanceláři. Pokud to není možné, poslat kopie, které byly certifikovány podle vaší škole jako "opisy" z originálů po zkopírování. Úředník na vaší škole by měl podepsat dokument jako "věrnou kopií originálu".)
 • Esej psaný v angličtině
 • Napsal poradce, učitel nebo ředitel školy doporučení.

Žadatelé musí předložit jednu z následujících možností:

 • TOEFL: Minimální přijatelné skóre je 550 nebo 213 (pomocí počítače) nebo 79 (Internet bázi) zkouška.
 • IELTS: International English Language Testing System - minimální stupeň 6,5.
 • CPE: Osvědčení o znalosti angličtiny - stupně "C", nebo lépe
 • Pearson Test z angličtiny (PTE): Minimální počet bodů z 58.
 • Úspěšné absolvování certifikátu English 112 nabízené ELS Language Centers doprovázených doporučující dopis od správce a 500-slovo anglicky psaní vzorku.

Zahraniční studenti, kteří splňují podmínky pro přijetí, ale potřebují další English jazykovou přípravu před vstupem jako na plný úvazek stupeň Student může zapsat v jednom z několika ESL programů.

Zahraniční studenti musí rovněž předložit důkaz o dostupných prostředků k pokrytí jejich první ročník a každý následující rok. Výjimečné novém vstupu studenti s vynikající studijní výsledky přijímat částečné stipendium ($ 4,000- 7,000 dolar za akademický rok), které se vztahuje pouze malou část celkových nákladů. Studenti mohou pracovat na akademické půdě až 20 hodin týdně.

Po přijetí na univerzitu a úspěšném ukončení účetní závěrky, se I-20 formulář bude zaslán žadatelům z UT přijímací kanceláři. Žadatelé musí mít I-20, tvar, kopie jejich přijetí dopisu a finanční výkaz na nejbližší velvyslanectví USA nebo konzulátu. Po pohovoru, bude velvyslanectví nebo konzulát rozhodnout, zda F-1 studentské vízum může být vydáno. Chcete-li vstoupit do Spojených států, studenti potřebují toto vízum do pasu a I-20 formulář. Studenti nesmí vstoupit do země na turistické vízum s úmyslem studovat v USA

Zaměstnanci v kanceláři mezinárodních programů pomáhá studentům informace před příjezdem, orientaci a poradenství v akademických, sociálních, kulturních a pracovních záležitostech.

Průměrné náklady na plný úvazek vysokoškolských studentů pro akademický rok 2013-2014 (podzim a jaro).

 • Výuka (12 až 18 kreditních hodin za semestr): 23.990 dolar
 • Povinných poplatků (povinné): 1782 dolar
 • Pokoj a Board (dvoulůžkový pokoj, 15 jídel týdně): 9388 dolar
 • Celkem: 35.160 dolar
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 6 více kurzů z University of Tampa College of Natural and Health Sciences »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
4 let
Denní studium
Price
35,160 USD
za rok
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date