Read the Official Description

Obecné informace

  • Požadavky: maturita (nebo ekvivalent)
  • Doba trvání: 4 roky (8 semestrů)
  • Vyučován v jazyce: angličtina
  • Forma studia: plný úvazek
  • Profesní označení pro absolventy: Bakalářská a titul inženýr

Stručný úvod

Stavební inženýrství je mezinárodní povolání, které se týká návrhu, výstavby nových budov a zlepšení stávajících staveb. The Bakalářský studijní program v oboru stavebního inženýrství Je čtyřletý program na plný úvazek vyučovaný v angličtině, který vám poskytuje následující dovednosti a znalosti: projekční a údržbářské práce, geologické a geotechnické studie, stavební metody a stavební materiály, organizace stavby, stejně jako použití konkrétních počítačových programů . Technické a specifické znalosti a znalosti získané našimi studenty jim poskytují vylepšené možnosti kariéry jak v Rumunsku, tak iv zahraničí. V neustále se měnícím a globalizujícím se světě to představuje velmi silný důvod, proč zvolit stavební inženýrství univerzity Politehnica Timisoara.

Stavební inženýři jsou nepostradatelnými odborníky v moderní společnosti. Bez ohledu na obecný ekonomický kontext mají absolventi stavebního inženýrství dobře definované místo na trhu práce. Ve veřejném sektoru existuje mnoho kariérních příležitostí, s místními úřady, ministerstvy a environmentálními organizacemi, kde se často podílejí na stanovování specifikací projektů a vypracování zadávací dokumentace. V soukromém sektoru pracují v oblasti stavebnictví, budov všeho druhu, dopravní a komunikační infrastruktury.

Kurzy

Matematika I, II, III, IV, Obecná chemie, Úvod do počítačového programování, Kultura a civilizace, Druhý jazyk, Sport, Experimentální zpracování dat, Praktická výuka, Matematika1, 2, Mechanika, 1,2, Základy elektrotechniky a úvod do termodynamiky, mechaniky tekutin a strojů, inženýrská geologie, inženýrská grafika, architektura pro inženýry, mikroekonomie, základy konstrukčního návrhu, úvod do environmentálního inženýrství, stavební fyzika, strukturní analýza 1,2, dálnice A dopravní technika, inženýrská etika a komunikace, beton 1,2, kovové konstrukce 1,2, základy, dřevostavby, půdní a horninová mechanika, marketingová a stavební legislativa, dynamika a zemětřesení, budovy 1,2, technologie 1,2, Úvod do FEA, Management, Stavební služby, Konstrukce železobetonových a předpjatých betonů, Kovové konstrukce, Řízení stavby Stavby a stavby, speciální konstrukce RC, vysoce výkonné betonové a kompozitní materiály, speciální kovové konstrukce, strukturální sklářské stavební služby, mosty, zednické a místní materiálové stavby, materiály a technologie pro udržitelné stavby, technologie pro ocelové a kompozitní konstrukce, kompozitní ocelové betonové konstrukce , Technologie 2, Zvláštní techniky v zakládání staveb

Stavební inženýrství na Univerzitě Politehnica v Temešváru

Tento studijní program byl založen v roce 1991 jako přirozený důsledek rozsáhlého používání anglického jazyka na mezinárodní úrovni, a to zejména v oblasti vysokoškolského vzdělávání, vědy a výzkumu. Od samého počátku byla implementována moderní učební osnovy, která jsou slučitelná s inženýrskými vzdělávacími programy jiných významných univerzit, s nimiž Univerzita Politehnica Timisoara spolupracovala ve výzkumu od roku 1990 (tj. Univerzity v Edinburghu, Manchester, Nottingham a Sheffield ve Velké Británii, Univerzita Z Liege v Belgii, ENS Cachan a INSA-Rennes ve Francii, univerzita Federica II Neapola v Itálii, Technická univerzita v Aténách v Řecku atd.). Dosud bylo na rumunské a evropské společnosti zabývající se stavebním trhem, poradenským a projekční kancelářím i následným obchodním aktivitám dodáno více než 500 absolventů anglicky mluvících oborů ve stavebnictví.

Univerzita Politehnica v Temešváru byla zařazena na univerzitu pokročilého výzkumu a vzdělávání, titul udělený nejvyšším rumunským univerzitám. Studijní programy ve stavebnictví, které nabízí UPT, byly klasifikovány také jako studijní programy na úrovni A.

Poplatky za školné, stipendia a termíny:

Školné:

  • Občané Evropské unie, EHP (Island, Lichtenštejnsko, Norsko) a Švýcarská konfederace: 3600 RON (cca 800 EUR) / akademický rok
  • Občané všech ostatních zemí: 2430 EUR / akademický rok

Stipendia:

Seznam stipendijních programů pro budoucí a současné studenty je k dispozici na vyžádání.

Termíny:

  • Občané Evropské unie, EHP (Island, Lichtenštejnsko, Norsko) a Švýcarská konfederace: první kolo registrací od 17. července do 25. července 2017; Druhé kolo - září 2017.
  • Občané jiných zemí: termín podání žádosti dne 30. července;
Program taught in:
Angličtina

See 2 more programs offered by Politehnica University Timisoara »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
4 let
Denní studium
Price
2,430 EUR
ročně.
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date