Bakalář v oboru teologie

L’Université Catholique Du Congo

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář v oboru teologie

L’Université Catholique Du Congo

V roce 1996, Stálý výbor biskupů Kongo schválila novou organizaci studia na teologické fakultě, která vstoupila v platnost v říjnu téhož roku. Reforma vzala jeho odchod z přezkumu teologie oddělení programu a humanitních oborů, jejichž double Prvotním cílem bylo v teologické formaci řeholníků i laiků studenty, kteří nejsou určené ke kněžství, a inkulturace evangelium díky integraci, v teologickém vzdělávání, humanitních pozorný k životnímu prostředí a kulturní tradice.

Aniž bychom opustili tyto dvě obavy, Stálý výbor biskupů znovu potvrzuje, že církev musí laici vyškolené v teologii, a zdůraznil, že útvar z nich musí být stejná jako u kněží (s výjimkou, samozřejmě, záležitosti vztahující se ke kněžské službě). To nebude mít žádný speciální program pro laické uživatele, ani kněží. Pro všechny to bude stejné na všech úrovních: Diplomová, stupeň, diplom (DEA), PhD.

Navíc všechny teologie učil na fakultě musí být inculturated; tréninkové vnitřní humanitních teologie je uložena na všech studentů teologie a to na každé úrovni.

Teologická fakulta má v úmyslu nejen trénovat specialisty pro teologické vzdělávání na vysokých školách, na velkých seminářů a Scholasticates ale také školení příslušného personálu pro teologickou animace, apoštolský, pastorační a liturgické v náboženských komunit a Christian.

Existuje v tomto Fakulta čtyřech směrech:

  • biblický
  • dogmatický
  • mravnost
  • pastýřský

Základní výcvik zahrnuje dva cykly: 3 roky absolventa a 2 vysokoškolských let. Teologie studijní program může být dokončena jedním z agregace sekundárního vzdělávání vyššího stupně, které opravňuje nabyvatele učit na středních školách.

Na postgraduální úrovni, mohou studenti získat na stupně Advanced Studies diplom v oboru teologie, doktor teologie a docent vysokého školství v teologii.

Propédeutique Philosophical (= LMD přípravný)

vzdělávací cíle

Propaedeutic si klade za cíl poskytnout filozofický základ pro studenty, kteří chtějí podniknout teologická studia. Za jeden rok, kandidáti jsou připraveni řešit tyto základní studie do kurzů ve filozofii a některých humanitních předmětů. Během prvního cyklu teologie, kandidáty z Propedeutický stále sledovat dva vzájemně se doplňující kurzy v dějinách filozofie.

This school offers programs in:
  • Francouzština
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Ún. 2019
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
3 let
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Demokratická republika Kongo - Kinshasa, Kinshasa
Datum začátku : Ún. 2019, Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Ún. 2019, Sept. 2019
Demokratická republika Kongo - Kinshasa, Kinshasa
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu