Bakalář v oboru urbanismu a krajinné architektury

Bilkent University

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář v oboru urbanismu a krajinné architektury

Bilkent University

Katedra urbanismu a krajinné architektury připravuje budoucí odborníky, jejichž návrhy zvýší kvalitu života ve městech pomocí přirozených a postavených prvků. S ohledem na komplexní a multidisciplinární strukturu tohoto povolání, resortní fakulta má členy z oborů, které zahrnují architekturu, krajinářskou architekturu a urbanismus. Osnovy zdůrazňuje účast v postupných designérských studií, doplněné přednáškami, které poskytují teoretické, technické a praktické zázemí do návrhového procesu. Program je obohacen prostřednictvím exkurzí a povinných letních practicums, které posilují vazby mezi vzděláním a praxí.

Proč studovat na univerzitě Bilkent


Bilkent univerzita byla založena poskytnout prostředí pro učení a intelektuální růst zahrnující vědy, technologie, humanitní vědy a umění.


Bilkent nabízí stimulující učební prostředí a barevnou společenskou atmosféru. Jeho rozsáhlý areál nabízí komfortní zázemí pro akademických studií a mimoškolní zapojení, zatímco má výhody je v blízkosti prosperující metropole. Studenti mohou dojíždět do areálu přes bezplatnou kyvadlovou systému.


Bilkent University patří 32. v inaugurační Times Higher Education 100 pod 50 seznamu nejlepších světových mladých univerzit. Podle ISI citačních rejstříků, Bilkent nadále vysoké hodnosti v Turecku v řadě publikovaných prací na člena fakulty a řadí vysoko na mezinárodní úrovni.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2018
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Turecko - Ankara, Ankara
Datum začátku : Sept. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2018
Turecko - Ankara, Ankara
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu