Bakalář v oboru výpočetní techniky

Bilkent University

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář v oboru výpočetní techniky

Bilkent University

Katedra informatiky a výpočetní techniky má vzdělávací program, který produkuje výzkum-orientované a kreativní inženýry. Mezinárodní fakulty učí základní a pokročilé teoretické principy matematiky a informatiky podél základů hardwarových a softwarových technologií. Zaměřeno na absolvování inženýrů, kteří budou hrát vedoucí roli v globální informační společnosti, oddělení povzbudí studenty, aby sledovat inovace a vývoj ve svém oboru, a učí je aplikovat vědecké metody pro řešení problémů na jejich práci. Výběrem kurzy z řad mnoha volitelných nabízených, studenti jsou schopni se specializují v různých oblastech zájmu. Bachelor of Science programu má Akreditační radu inženýrství a technologie (ABET) podstatné ekvivalence akreditaci.

Proč studovat na univerzitě Bilkent


Bilkent univerzita byla založena poskytnout prostředí pro učení a intelektuální růst zahrnující vědy, technologie, humanitní vědy a umění.


Bilkent nabízí stimulující učební prostředí a barevnou společenskou atmosféru. Jeho rozsáhlý areál nabízí komfortní zázemí pro akademických studií a mimoškolní zapojení, zatímco má výhody je v blízkosti prosperující metropole. Studenti mohou dojíždět do areálu přes bezplatnou kyvadlovou systému.


Bilkent University patří 32. v inaugurační Times Higher Education 100 pod 50 seznamu nejlepších světových mladých univerzit. Podle ISI citačních rejstříků, Bilkent nadále vysoké hodnosti v Turecku v řadě publikovaných prací na člena fakulty a řadí vysoko na mezinárodní úrovni.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2018
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Turecko - Ankara, Ankara
Datum začátku : Sept. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2018
Turecko - Ankara, Ankara
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu