Bakalář v oboru výpočetní techniky

TED University

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář v oboru výpočetní techniky

TED University

O NÁS

Oddělení počítačového inženýrství je inženýrský licenční program, kde se vyučují informatika a informační technologie, které jsou hlavními faktory vědeckého a technologického pokroku za posledních 40 let.

"Na světě je jen 10 různých druhů lidí: ti, kteří znají binární a ti, kteří ne." (Anonymous)

Výuka a vzdělávání

Všichni naši studenti nejprve projdou základním inženýrským programem, aby se naučili základní inženýrské koncepty, a pak pokračují v teoretických a aplikačně zaměřených katedrách, aby se seznámili se základními tématy počítačového inženýrství. Naši studenti budou také vynikající v určitých oblastech počítačového inženýrství prostřednictvím volitelných oborových kurzů a získávají širokou vizi a alternativní perspektivy prostřednictvím nevýhradních volitelných kurzů.

Některé z předmětů, které budou studenti TEDU oddělení počítačového inženýrství na programu úspěšně dokončeni, jsou:

 • Datové struktury a algoritmy: Jak ukládat a používat data, která jsou základem studií výpočetní techniky, a provádění algoritmů používaných při zpracování těchto dat.
 • Relační databáze: Techniky potřebné pro úhledné ukládání velkého množství dat a přístup k nim rychle a efektivně, je-li to nutné.
 • Operační systémy: Základní struktury a funkce operačních systémů, které jsou hlavními programy, které umožňují provoz počítačů.
 • Programování: "Programovací jazyky", které se používají k psaní počítačového softwaru a základních programovacích metod.
 • Počítačové sítě: od nejzákladnějších až po nejkomplexnější, hardwarové a softwarové detaily počítačových sítí, které také tvoří infrastrukturu internetu.
 • Digitální logický design: Základní znalosti potřebné pro navrhování obvodů, které se používají ve všech elektronických zařízeních včetně počítačů.

laboratoře

Naše laboratoře "Software" a "Hardware" jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi a zahrnují desktopy, mobilní počítače, vybavení virtuální reality a sledovače očí.

Pracovní příležitosti

Zatímco naši absolventi mohou pokračovat ve své kariéře v magisterských a doktorských studijních programech v mnoha oborech, jako je počítačové inženýrství, průmyslové inženýrství, elektrotechnické inženýrství a softwarové inženýrství, mohou také sledovat kariéru v odděleních zpracování dat firem, v sektoru filmů, ve zdravotnictví a v mnoha dalších odvětvích, v nichž se požadují počítačové inženýry.

Program Výsledky

Studenti absolvující oddělení výpočetní techniky TEDU budou:

 1. Komunikujte s technickými a netechnickými lidmi ústně a písemně, abyste mohli sdílet znalosti.
 2. Interpretovat vědecké, inženýrské, manažerské a umělecké pojmy a principy.
 3. Aplikujte matematické, statistické, výpočetní a inženýrské koncepty a nástroje pro modelování a řešení problémů.
 4. Sledujte současné trendy a vývoj ve svých oborech, abyste se přizpůsobili měnícímu se prostředí, ať už s pokyny nebo bez nich.
 5. Navrhněte a provádějte experimenty a analyzujte jejich výstupní data pro vytvoření informací.
 6. Profesionálně jednat podle sociálních, etických a kulturních povinností.
 7. Navrhněte a implementujte počítačový systém, ať už jde o software nebo hardware nebo obojí, aby sloužil specifickým potřebám v efektivním, interdisciplinárním kontextu týmové práce.
 8. Vyhodnoťte možné řešení komplexních inženýrských projektů, založených na ekonomických, sociálních a etických omezeních.
 9. Kritická stávající literatura a počítačové vědecké poznatky.
This school offers programs in:
 • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
8 semestry
Kombinované
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Turecko - Ankara, Ankara
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Turecko - Ankara, Ankara
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu