Bakalář v oděvního návrhářství

Castelldefels School of Social Sciences

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář v oděvního návrhářství

Castelldefels School of Social Sciences

Cílem předmětu je seznámit studenty se základy managementu marketingu a designu módy. Cílem disciplíny je optimalizace vztahů mezi společností a trhem a obecněji soustředění na prohlubování vztahů mezi odlišnými sociálními aktéry jak v celém podnikání, tak ve specifických oblastech, jako je marketing v oblasti módy.

Proč studovat bakalářské studium v ​​módním designu s CSSS?

CSSS je v kosmopolitním hlavním městě Španelského katalánského regionu a jedním z nejvíce kulturně bohatých měst Barcelony. Je to okouzlující přímořské město s nekonečnou dynamickou a přátelskou atmosférou. Jsme inovativní a perspektivní vysoká škola, zaměřená na rozvoj a přidávání hodnoty ke kariéře studentů na celém světě. Vysoká škola má své přednášející, kteří jsou vedoucími myslitelskými a úspěšnými profesionály ve svých oborech, nabízejí širokou škálu titulů na úrovni vysokoškolských i postgraduálních úrovní a poskytují dohled studentům, kteří provádějí doktorský výzkum. Nabízíme studentům vynikající akademické, knihovny, ubytování, kariéry, podpůrné služby a sociální zařízení. Naším posláním je poskytnout nejvyšší úroveň vzdělání.

Cíle

Absolventi v módě a designu by mohl fungovat v:

 • textilní a módní průmysl, ateliér a profesionální studia, ve výrobní techniky, řízení a směřování podnikání;
 • společnosti, Výstavní síně, výstavní společnosti, reklamní agentury, vydavatelství, tiskové kanceláře módních podniků;
 • v podnicích a institucích, které organizují kulturní akce, kostým a módních přehlídek, jako vedoucí produkce nebo poradce;
 • Výuka vzdělávacích institucí v oborech módy

Didaktika

CSSS nabízí smíšenou studii se zvýšenou úrovní autonomie v čase a na místě. Studijní program sdruženého vzdělávání, který kombinuje on-line digitální média s tradičními metodami učebny, si studenty mohou stáhnout materiály pro výuku a učení od CSSS a pracovat na nich, kdy a kde je to vyhovuje. Pracují autonomně v čase i na místě, ale jsou vždy v kontaktu s fakultou, spolužáky a podporními službami ČSSS. Zatímco studenti stále navštěvují CSSS "s cihly a malty" s přítomným učitelem, praktiky tváří v tvář se kombinují s počítačem zprostředkovanými aktivitami týkajícími se obsahu a doručení. Pracují autonomně v čase i na místě, ale jsou vždy v kontaktu s fakultou, spolužáky a podporními službami ČSSS.

Prostřednictvím osobního přizpůsobeného učebního prostředí na CSSS obdrží studenti nejnovější aktualizace, e-maily a veškeré informace, které jsou nezbytné pro úplné soustředění se na studium. Cvičení a testy ke kontrole osobního pokroku, plus učební fóra a moderované rozhovory, dále usnadňují studium míšení.

* Pro studenty ze zemí mimo EU je důležité, aby žádá o vízum pro studenty a jejich přítomnost ve Španělsku během studia.

Přehled modulů

CSSS bakalářský program módy a designu se zaměřuje na níže uvedené základní předměty:

 • Studium pravidel dvourozměrného designu, grafických technik a vlastností každého z nich;
 • Rozvíjení schopnosti pozorovat a reprezentovat stávající skutečnost;
 • Rozvíjení schopnosti vizualizovat a reprezentovat abstraktní objekty, dokončené pro návrh nápadů;
 • Rozvíjení schopnosti zvolit systém reprezentace a nejlepší grafické techniky, které by představovaly myšlenky nebo vnímanou realitu.

ROK 1 ECTS
ANTHROPOLOGIE A ANTHROPOLOGIE MÓDŮ 12
VÝKRESY 1 12
OBCHODNÍ ŘÍZENÍ 6
ITALSKÁ LITERATURA 12
SOCIOLOGIE MÓDY 6
HISTORIE MODERNÍHO UMĚNÍ 12

ROK 2 ECTS
VÝKRESY 2 6
PRŮMYSLOVÝ DESIGN 1 6
ANGLIČTINA 12
SOUČASNÁ HISTORIE 6
HISTORIE KINEMA 6
HISTORIE TELEVIZE 6
HISTORIE ART 6
VZHLED INTERIÉRU 6
MARKETING FASHION 6

ROK 3 ECTS
VÝKRESY 3 12
ORGANIZACE EVENTU A TISKOVÉHO ÚŘADU 6
PRŮMYSLOVÝ DESIGN 2 6
WEB MARKETING 6
AUDIOVIZUÁLNÍ TEORIE A PRAX 6
SOCIOLOGIE MÓDY 2 6
FÁZE 12
ZÁVĚREČNÁ ZKOUŠKA 6

Vstup Požadavek

CSSS vítá kvalifikované žadatele bez diskriminace na základě pohlaví, věku, kulturního, etnického, náboženského a rasového původu.

Přijímání na CSSS stanovuje minimální kritéria, která jsou určena k identifikaci žadatelů, kteří mají dobrý akademický potenciál a kteří projevují kreativitu, kritické myšlení, sociální a morální hodnoty, důkaz znalostí anglického jazyka a silnou motivaci.

EU / mimo EU nebo mezinárodní

 • Vyšší střední škola nebo dokončená úroveň
<li> Znalosti angli&#269;tiny</li>


Starší Žadatel

Máte-li příslušnou kvalifikaci nebo pracovní zkušenost, můžete získat akademický kredit na váš studijní program CSSS. Další informace můžete zaslat emailem na adresu koordinátora kurzu admissions@csss.es

Požadavky na anglický jazyk

 • Musíte mít znalosti anglického jazyka, abyste s námi mohli studovat. Nejčastěji uznávaným důkazem schopnosti angličtiny je IELTS 5.5 (minimálně 5.0 ve všech složkách).
<li> Pokud nespl&#328;ujete na&scaron;e minim&aacute;ln&iacute; po&#382;adavky na angli&#269;tinu, mus&iacute; student absolvovat <strong>CSSS online test angli&#269;tiny</strong></li>


Další informace získáte u koordinátora kurzu admissions@csss.es

* Abychom splnili náš požadavek na přijetí, je vždy na rozhodnutí koordinátora programu

Poplatky a dotace

Poplatky

EU

Poplatky za uplatnění (nevratné, zaplacené s žádostí): 300 EUR

Poplatky za program: 13 500 EUR

 • 1. rok: - 4500 EUR
<li>2. rok: - 4500 EUR</li> <li>3. rok: - 4500 EUR</li>


Non-EU

Poplatky za uplatnění (nevratné, zaplacené s žádostí): 300 EUR

Školné poplatky za program: 17,400 EURO

 • 1. rok: 5800 EUR
<li>2. rok: 5800 EUR</li> <li>3. rok: 5800 EUR</li>


* Jsou k dispozici platební splátkové plány. Pro další podrobnosti se obraťte na správní oddělení společnosti CSSS.

granty

Studenti mohou žádat o udělení grantu, pokud jim bylo nabídnuto místo pro studium na denním studiu na Castelldefels School of Social Science v Barceloně;

Granty založené na zásluhách

Otevřeno pro: Vychází především z platů, akademické stipendia odměňují studenty se silným akademickým výkonem. Kandidáti by měli také popsat, jak jim akademický zásluh a profesionální úspěch přinesl potenciálu vedení.

Potřebné granty

Stipendia založená na potřebách se poskytují na základě finančního zázemí rodičů studenta nebo studenta. Tyto stipendia založené na potřebách jsou navrženy tak, aby pomohly studovat, když studenti nebo jejich opatrovníci nemohou dovolit výuku a poplatky.

Ženy v podnikání

Dosáhl velký pokrok v překlenutí propasti mezi rovnými právy mužů a žen - ale stále máme způsob, jak jít. Grant žen v podnikání je určen ženám, které mají zkušenosti z praxe nebo stáže nebo vedly tým v mezinárodním prostředí. Pro toto stipendium hledá CSSS ženy, které mají zkušenosti a chápou dnešní globální pracovní prostředí.

Akreditovaný grant pro zdravotně postižené osoby

Akreditovaný grant pro zdravotně postižené je diskreční fond určený na pomoc studentům se zdravotním postižením, kteří nemají nárok na zákonné financování.

Zvolte si stipendium a poté vyplňte odpovídající vyplněný formulář žádosti u vašeho přijímacího důstojníka nebo na adrese admissions@csss.es spolu s ostatními doklady požadovanými pro přijetí. Uveďte prosím také:

 • Kópia vašeho nejaktuálnějšího životopisu nebo nám poskytněte stručnou historii vašich předchozích zaměstnání nebo pracovních stáží / stáží.

K posílení své žádosti připojte prosím všechny příslušné podpůrné dokumenty (např. Reference práce, reference profesorů, přepisy). Všechny odkazy a veškerá podpůrná dokumentace musí být zaslány jako součást celé přihlášky.

Kariéra Služby

Kariérní služby pomáhají studentům prozkoumávat směry kariéry a poskytují podporu prostřednictvím řady služeb a zdrojů, které zahrnují pomoc v oblasti životopisů a průvodních dopisů

CSSS pomáhají řídit, jak vytvořit ostré životopis a individuální průvodní dopis, který vyjadřuje váš zájem o stáž nebo budoucí práci.

Mock Rozhovory

Pro mnoho studentů se cítí pohovor jako výslech a mají strach, nicméně rozhovor není nic jiného než vzájemná výměna informací. CSSS poskytuje falešný rozhovor jako příležitost dozvědět se o práci a zaměstnavateli a být sebejistý. CSSS podporuje studenty uspořádáním následujících

 • příprava na něj
<li> Sezen&iacute;</li> <li> Zp&#283;tn&aacute; vazba</li>


Kariéra veletrhů a sítí

CSSS organizují tolik kariérních veletrhů a povzbuzují studenty k účasti na spravedlivých setkáních, neboť jim to dává příležitost pro stáže, pracovní místa a rozvíjet dobré sítě. Studenti mohou získat užitečné informace, rady a usnadnit jejich hledání zaměstnání.

absolvent stáže

CSSS Academic Internship Agreement umožňuje studentům absolvovat stáž jako základní součást studie, která může být mimořádně přínosná.

This school offers programs in:
 • Angličtina
Doba a cena
This course is Online & Campus forma
Start Date
Datum začátku
Sept. 2018
Ún. 2019
Duration
Délka trvání
36 měsíců
Denní studium
Price
Cena
13,500 EUR
Studenti EU; € 17 400 Studenti mimo EU
Information
Deadline
Locations
Španělsko - Barcelona, Catalonia
Datum začátku : Sept. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Datum začátku : Ún. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Datum začátku : Červen 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2018
Španělsko - Barcelona, Catalonia
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Ún. 2019
Španělsko - Barcelona, Catalonia
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Červen 2019
Španělsko - Barcelona, Catalonia
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu