Bakalář v oděvního návrhářství

VIA University College

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář v oděvního návrhářství

VIA University College

Bakalář v oděvního návrhářství

Bakalářský program Fashion Design je 3 ½-rok plný úvazek program vyučován v anglickém jazyce strukturován jako AP stupeň a BA dobití.

Program Fashion Design se kvalifikují vám zvládnout de¬sign procesy a vybrat si vaše materiály s důvěrou. Naučíte se pracovat s trendů výzkumu a analýzy vytvořit inovativní návrhy pro módní průmysl. Samozřejmě, že pro-gram bude také vybavit vás mít na paměti totožnost společnosti, pro kterou pracujete, který vám pomůže zůstat věrný své vize. Budete získat kompetence v práci tvořivě a vizuálně se generování nápadů a při přípravě grafické znázornění materiálu. Všichni na vysoké úrovni.

Budete také získat kompetence při práci na konkrétní cíl, a při přebírání odpovědnosti za in¬fluencing design budoucnosti. Budete rozvíjet svou vlastní identitu de¬sign. A budete mít dovednosti potřebné zvládnout nové úkoly, takže se cítíte jako doma na světové módní scéně.

Program se koná na Campus Herning.

Obsah a struktura

Během svého studia budete pracovat na rozvoji své osobní image a způsob vyjadřování. Proto program má své hlavní zaměření na generování nápadů a projektování.

Na AP studijní program, budete pracovat v rámci nastavení existujících značek, zatímco top-up program, vlaky být originální a path-lámání.

Můžete se dostat do práce s pánské oblečení, oblečení pro ženy, pletené zboží, tiskoviny atd. Získáte důkladnou znalost trendů, sociologie, generování nápadů a teorie vědy, který vám umožňuje pracovat s návrhem procesu v prostředí experimentování a tvůrčím způsobem. Takže, budete v dobré pozici pro rozvoj a prezentovat své vlastní jedinečné značky nebo způsob vyjadřování.

Společné projekty programu kurzu posílily své pravomoci v oblasti interdisciplinární spolupráce, a povinná doba umístění vám poskytuje příležitost rozšířit své sítě a životopis.

Usilujeme o to, ujistěte se, že všichni studenti tvoří jasný a realistický obraz módního průmyslu, a vytvořit silnou síť během jejich vzdělávání. Důležitou součástí programu je pochopit proces návrhu od prvních skic celou cestu přes výrobu a být schopen spolupracovat s ostatními profesemi, aby bylo dosaženo nápad.

Program je organizován tak, že se nejprve udělat společné klíčové projekty pro všechny studenty bakalářských a pak dal hluboký důraz na zvoleném oboru. Rozsah společných základních projektů je, aby vám plnou vhled do ostatních oblastí designu průmyslu, a které vám pomohou rozvinout své schopnosti spolupracovat.

Účelem obou volitelný předmět předmětů a ze všeobecných předmětů specialitou je posílit svou kvalifikaci v oblasti módního návrhářství. Cílem je, aby vám pomůže v rozvoji osobní design image. Prostřednictvím volitelných předmětů nabízíme povinné studijní výlety a možnost zlepšit své dovednosti ve zvoleném tématu.

Doba umístění na 3. a 6. semestr je povinnou součástí programu, kde budete mít možnost vyzkoušet si své schopnosti v praxi.

Každý semestr je zakončen ústní či písemné zkoušky a dokončení si titul s zadání bakalářské

Pracovní příležitosti

S BA titul v oděvního návrhářství, máte možnost pracovat jako módní návrhář. Vzhledem k tomu, vzdělávacích střediscích na proces generování nápadů máte schopnosti obsadit řadu pracovních míst, například jako učitele nebo grafik. Mnozí z našich bývalých studentů dokonce rozhodnout o bytí osoby samostatně výdělečně činné.

Návrhář poskytuje nastavení pro obraz v kolekci. Designér dělá hodně výzkumu najít ten pravý inspirační zdroje, které odpovídají koncepci. Také návrhář dělá mnoho náčrtů nastínit tok kolekce.

Teoretické znalosti, které jste získali v průběhu studia bude výhodou, pokud jde o řízení projektu v oddělení designu.

Požadavky na přijetí

VIA University College bude přijímat žádosti od zahraničních studentů majících:

  • Všeobecné vyšší sekundární vzdělávání
  • Mezinárodní nebo evropskou maturitu
  • Střední škola v USA / Kanada + nejméně jeden rok na vysoké škole / univerzitní
  • Nejméně dva roky příslušných studií z univerzit v Africe, Indii, Pákistánu a zemí s podobným vzdělávacího systému
  • Studenti, kteří dokončili první ročník bakalářského titulu mohou uplatnit také, ale bude muset individuální As-cení, v závislosti na zemi původu.

Všichni studenti jsou povinni získali matematiky / Ekonomie odpovídající dánské úrovně C - a angličtina odpovídající dánské úrovni B. Kromě toho, budete muset provést přiřazení vstupné. Přiřazení vstup pro zahraniční studenty lze stáhnout z našich webových stránek od 1. února.

Termín a další podrobnosti lze nalézt v zadání.

Doba trvání a cena

  • Datum zahájení: září 2016
  • Doba trvání: 3,5 roku
  • Cena: 52,500 EUR (platí v plném rozsahu pro občany ze zemí mimo EU)
  • Campus / Místo: Herning
This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
7 semestry
Denní studium
Price
Cena
52,500 EUR
Školné se vztahuje na občany zemí mimo EU
Information
Deadline
Kontaktuj školu
1 February - 15 March
Locations
Dánsko - Herning
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
1 February - 15 March
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Dánsko - Herning
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
1 February - 15 March
Datum ukončení Kontaktuj školu