Read the Official Description

Cesta Oddělení módního designu Naučíte se používat své znalosti a řemeslné dovednosti, abyste mohli předpovídat módní trendy a posunout hranice.

Módní návrháři pracují z pohledu kreativní a kritické vize současného vývoje v módě a společnosti. Jako studentka módního designu se naučíte Definovat a objevovat trendy a reagovat na potřeby spotřebitelů na trhu. Budete pracovat v rámci projektového učebního plánu o aktuálních oděvních materiálech, sbírkách a všestranných prezentacích.

Módní návrháři pracují z pohledu kreativní a kritické vize současného vývoje v módě a společnosti. Móda je také o vizuální komunikaci: jak sdělíte své návrhy různými médii?

Budete zkoumat pojmy jako tvar, barva a materiál. Budete pracovat na aktuálních předmětech oděvů, sbírek a všestranných prezentacích. Začínáme z pohledu lidského těla, skutečných lidí, prozkoumete, jak skutečně pracují oděvy a móda. Naučíte se, jak navrhnout interdisciplinární a multimediální sbírky. Osvojením 2D a 3D designových technik a dovedností a studiem obrazu získáte svůj vlastní výrazný vizuální styl v oblasti ženského oblečení, pánského oblečení nebo tkanin / textilu.

Naučíte se používat své znalosti a řemeslné dovednosti, abyste mohli předpovídat módní trendy a posunout hranice. Budete se učit pracovat v rámci různých disciplín a jak řešit termíny. Kromě designu módy budete také studovat ilustrace, fotografie a digitální média, často prostřednictvím projektově orientovaných výukových formátů.

Budete také absolvovat kurzy kreslení, vytváření vzorků, kreslení a stylování fotografií. Budete ohodnoceni vaším talentem, schopností pracovat nezávisle, vaší originalitou a vývojem vaší vlastní vizí módy. Můžete také rozšířit své dovednosti prostřednictvím volitelných modulů nebo získat mezinárodní zkušenosti prostřednictvím stáže a / nebo výměny na jednom z našich partnerských institucí v městech, jako jsou Paříž, Londýn, Antverpy, Stockholm, Berlín nebo New York.

img

Pracovní příležitosti

  • Módní návrhář
  • Návrhář vzorů
  • Návrhář koncepce
  • Značkový vizualizátor
  • a více..

vytváření pionýry

Náš Úspěšní absolventy módního designu zahrnují: Jonathan Christopher Hofwegen (vítěz Designer for Tomorrow a Henri Winkelman Award 2013, v současné době pracuje pro Karl Lagerfeld); Maryam Kordbacheh (nominace na Hyères mezinárodního festivalu módy a fotografie); Daisy Kroon (projektant); AJ Mets (značkové); Margreeth Olsthoorn (majitel shop); Arie Versluis a Ellie Uyttenbroek (Exactitudes); Stella Verdult (La Coste / Zara); Katinka Feijs (Chloé, Paris); Saskia van Langevelde (Vogue, Elle); Valerie Romers (Supertrash); Serena Asselman (V & D); Yentl Oomen, Katrien Baaij a Niels Brinkman (G-Star); Corina DiepenStolk (Sissy Boy); Leontine Hagoort, Henriette Visser (Bijenkorf); Sandra Cruden (Kyuchi a Diesel); Wendela van Dijk (majitel shop); Peter Jeroense (módní ilustrátor); Anja Koops (stylista / editor); Linda Korver (H & M Stockholm); a Marjolein Stormezand.

Kontrolní seznam portfolia

Jsi …

  • Talentovaný ve výtvarném umění?
  • samostatnosti a zodpovědnosti?
  • věnován a motivovaný?
  • podnikatelský?

Pak navštivte některou z našich Dnů otevřených dveří nebo otevřený večerů - a přivést své portfolio! - A požádat o přijetí.

Cože

Výběr 10-15 děl, která předcházela tvůrčího procesu

Například: vzory, objekty, fotografie, filmy, hry, animace, módní doplňky (), nábytek, modely, kresby, plakáty, kampaně, malby, použitelné artefakty a sochy. Můžete publikovat a prezentovat to vše v tradičním složce úhledné portfolia, ale můžete také použít různé metody: 3D práce může být podána u (lepenkové krabici), digitální práce může být prezentován na notebooku nebo tabletu.

Vezměte prosím na vědomí: Na rozdíl od těchto děl, prosím, ukaž nám nějaké další věci, které jste vytvořili. Vytvořte pečlivý výběr mezi těmito dvěma. Tímto způsobem můžeme posoudit, do jaké míry budete mít možnost nahlédnout do svých vlastních kvalit a vlastní práci.

Program taught in:
Angličtina

See 10 more programs offered by Willem de Kooning Academy »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date