Read the Official Description

Oil and Gas zařízení Provoz a údržba

O školy / organizace:

The Petroleum inženýrství Fakulta byla založena v roce 1947. Přední profesoři s PhD míry nebo doktora věd stupně při přípravě studentů pro získání kvalifikované pracovníky v oblasti technologie ropy a zemního plynu a strojírenství. Naši studenti mají možnost studovat a pracovat na nejmodernějších ropných laboratoří, který je vybaven moderním zařízením.

O univerzitě (historie, moderní zlepšení, škola mise, ocenění / akreditace)

Byla založena v roce 1914 Samara Státní technické univerzity se zavázala k čistotě vědy, výzkumu a inovací. Naším cílem je usnadnit potřeby trhu v oblastech, které se specializují se studenty vybavených přímo použitelných dovedností. A můžeme upřímně říci, že vysokoškolští absolventi úspěšně uvést do praxe získané znalosti.

V současné době University zahrnuje 3 hlavní kampusy, 17 vzdělávací budovy, 8 ubytovny více než 50 výzkumných center, 2 sportovní haly a 3 rekreační střediska.

Univerzita má licenci od Ministerstva školství a vědy Ruské federace k realizaci vzdělávací činnost v oblasti vysokého školství (licence № 1938 ze dne 17. února 2016). Univerzita je akreditována Ministerstvem školství a vědy Ruské federace (Státní Osvědčení o akreditaci № 1676 ze dne 22. ledna 2016).

Věci, které tvoří program zvláštní

Výběrem titul v ropném a plynárenském studií otevřít širokou škálu vyhlídky v obou studiu a kariéře. Tento studijní program je ve vzájemném vztahu s třemi dalšími: BSC vykořisťováním a služby ropy a zemního plynu dopravy a skladovacích zařízení; BSC ropných a plynových vrtů, Vrtání; a BSC plynu Těžba. Z tohoto důvodu je možné měnit svůj program před třetím ročníku vzdělávání.

Pedagogičtí pracovníci Petroleum inženýrství Fakulta úzce spolupracuje s průmyslem ropy a zemního plynu; V průběhu studie oni se vyvíjejí kombinaci teorie a praxe. Studium u nás vám jedinečný zážitek z studují a pracují v centru těžby ropy a zemního plynu, dopravy a rafinérie, Samara regionu.

Výsledek pro absolventy

Po dokončení tohoto stupně studenti programu budou moci vytvářet ekologické a ekonomické zdůvodnění pro rozvoj ropného pole na praktické zkušenosti získané v obou studiem a praxí; aplikovat příslušnou metodiku pro těžbu ropy. Kromě kritických oblastí teorie a analýzy, seznámení s vybavením, darovali vedoucích společností v průmyslu, dává našim absolventům konkurenční výhodu při vstupu na trh práce.

Uzávěrky pro podání žádostí

Postup Žádost o programu končí 19. srpna

data zahájení

Postup Žádost o program začíná 1. června

Přijímací proces

  • Vyplňte formuláře žádosti - e-mailem formulář žádosti, kopie pasu a kopie svých vzdělávacích dokumentů v angličtině nebo v ruštině.
  • Počkejte na oficiální odpověď od University (cca 2-3 týdny) - Překladač a notářsky ověřit své vzdělávací dokumenty Velvyslanectví Ruské federace ve vaší zemi - Žádost o studentské vízum ve své zemi - Po příjezdu do Samary předložit všechny originálních dokumentů - podepsat smlouvu a zaplatit školné za první pololetí / rok Žadatelé, kteří nemluví rusky jsou zapsáni na jednoroční přípravný kurz, složit zkoušku z ruského jazyka a poté předložit doklady o programu ,

Vstupní požadavky (jazykové, předchozí programy a odbornou přípravu, atd)

Vstupní zkoušky:

1) Matematika
2) Fyzika
3) Russian

Seznam dokumentů:

  • Mezinárodní cestovní pas
  • Migrace Card (dostanete jej na ruské cross-hraniční kontroly)
  • 6 barevné fotografie (velikost 3 x 4)
  • Vzdělávací dokumenty (vysoká škola certifikát) a jejich ověřené kopie, přeložené do ruštiny a notářsky ověřen ověřený advokáta v domovské zemi kandidáta.
  • osvědčení o zdraví, vydané úředním subjektem vlasti a původní lékařské potvrzení, že dokazuje HIV negativní výsledek užívala během posledních 30 dní

Délka programu

4 roky prezenčního studia

Náklady

126200 rublů ročně

Informace o stipendium

Mezinárodní žadatelé mají možnost získat stipendia od ruské vlády. Chcete-li použít pro tyto stipendia, měli byste kontaktovat Zastoupení Rossotrudnichestvo v zemi svého bydliště.

Program taught in:
Angličtina
Ruština

See 9 more programs offered by Samara State Technical University »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
4 let
Denní studium
Price
82,400 RUB
126200 rublů ročně
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date