Přečtěte si oficiální popis

Bakalář v oboru vědy o životním prostředí pro udržitelnou energii a technologie

Problémy, jako je globální oteplování, znečištění a kolébky do kolébky zájmu vás. Věda pro životní prostředí pro udržitelnou energetiku a programu technologie změní vás do profesionála v oblasti životního prostředí.
Obecní úřad ve městě, chce být CO2 neutrální do roku 2040. Ty jsou součástí konzultačního týmu. Najdete způsoby, jak snížit spotřebu energie a využívají vhodných udržitelných zdrojů energie. Můžete výzkum dostupnosti solární energie, vodní energie, geotermální energie, energie větru a biomasy. Vaše řešení je finančně životaschopné a přijaty průmyslu i veřejnosti. Můžete vzít v úvahu budoucí vývoj, technik a politik.

Ty

Chcete-li zachovat planetu bezpečné pro budoucí generace. Zajímáte se o přírodovědných předmětech a máte otevřenou mysl vůči jiným kulturám. Ty jsou hráč tým a, současně, sebemotivovaní. A vy jste dobrodružné a nezávislé.

Program Environmental Science pro udržitelnou energii a technologie

Prostřednictvím několika projektů a kurzů, se dozvíte o udržitelných energetických technikách, jejich vhodnosti ve specifických situacích, bio-bázi nakládání s odpady, znečištění životního prostředí a sanační technologie, analýzy nákladů a přínosů, zainteresovaných stran analýz a také politiky v oblasti životního prostředí a právních předpisů. Vzhledem k mezinárodnímu charakteru studentské skupiny, se dozvíte o těchto tématech ve vztahu k různým částem světa.

Vlastnosti tohoto studijního programu

Lektoři a zaměstnanci jsou vysoce kvalifikovaní. Náš přístup je osobní. Budete pracovat v malých skupinách. Osobní trenér a studijní poradce vám dá dostatek vedení. V roce 2012, program byl zařadil číslo 1 na dvou hlavních průzkumech vysokoškolského vzdělávání v Nizozemsku. Atmosféra je přátelská a otevřená. Složení skupiny studentské vyčnívá z Evropy do Afriky a Asie. Projekty pocházejí z pracovního prostředí, takže se bude zabývat problémy, realistické a data.

Požadavky

Tento studijní program byl zvolen nejlepším vědy o životním prostředí v oblasti udržitelné energie a technologie studijního programu ze strany plný úvazek vyšší odborné vzdělání Možnosti Guide v roce 2013, 2014 a 2016 a podle týdeníku Elsevier po dobu čtyř po sobě jdoucích let od roku 2013 do roku 2016.

Anglické požadavky pro zahraniční studenty

  • Zkouška - Minimální skóre
  • IELTS celkové band: 6
  • TOEFL počítačová: 213
  • TOEFL Internet na bázi: 80

Doplňkové požadavky

Úroveň vašeho předchozího vzdělání musí být ekvivalentní k holandské HAVO, VWO nebo MBO 4 úrovně s těmito předměty:

  • Angličtina
  • Ekonomika a sociální vědy
  • Chemie nebo
  • Přírodní vědy a technologie nebo zdraví

Pokud nejsme obeznámeni s cizím diplomem, NUFFIC, nizozemské organizace pro mezinárodní uznání diplomu, bude kontrolovat hladinu pro nás. Všichni studenti se mohou rozhodnout pro dvojitou studijního programu.

Matematika a věda

Kromě minimálních požadavků na diplomových, přiměřené znalosti matematiky a přírodovědných předmětů, jako je chemie, biologie a fyziky je důležité.

Začátek studijního programu

Měsíc: September

Uzávěrka EU: 1.června

Uzávěrka non-EU: 1.srpna

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 4 více kurzů z Avans University of Applied Sciences - Undergraduate programs »

This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
4 let
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date