University of Canberra má řadu stipendií, které jsou k dispozici mezinárodním studentům.

Vezměte svou kariéru do nových výšin

Pokud se chcete stát kvalifikovaným odborníkem ve stavebnictví, může vám Bakalářský obor stavební a stavební techniky vybavit potřebnými dovednostmi, abyste se stali jistým vůdcem. Naučte se techniky řízení a dohledu při vývoji detailních znalostí stavebních procesů a materiálů. Tato odborná znalost, společně s reálnými vyjednávacími, prezentačními a komunikačními dovednostmi, Vás připraví na úspěšnou kariéru v oblasti správy budov.

Ve vašem posledním roce si můžete vybrat buď vyznamenání, nebo profesionální zaměření:

 • Vyznamenání: Pokud jste vysoko výkonný student (s minimálním průměrem bodů za 5,0), můžete se rozhodnout, že se ujme projektu ocenění místo volitelných v posledních dvou semestrech kurzu. Musíte mít souhlas schválce kurzu pro vstup do tohoto proudu. Tento aspekt vašeho diplomu vám umožní rozvinout pokročilé znalosti a dovednosti pro profesní práci, kritické myšlení a další vzdělávání odpovídající kvalifikaci na úrovni AQF 8.
 • Profesionální: Pokud vyberete profesionální stream, můžete se rozhodnout dokončit menší v oblastech, včetně kvantitativního průzkumu, architektury nebo správy malých podniků. Tento proud vám poskytne rozsáhlé a souvislé znalosti a dovednosti pro odbornou práci odpovídající úrovni AQF 7.

Vyzkoušejte bakalářské obory stavebního managementu v UC a budete:

 • aplikovat teoretické poznatky o stávajících stavebních postupech, ekonomice staveb a staveb a právním rámci potřebném k tomu, aby byl manažerem v oblasti stavebnictví a stavebnictví
 • uznat použití vhodných stavebních technologií a procesů pro řešení jednoduchých i komplexních průmyslových otázek
 • komunikovat jako profesionál všem zúčastněným stranám v oblasti stavebnictví a stavebnictví
 • samostatně nebo jako součást projektového týmu pro úspěšné dokončení průmyslových projektů
 • demonstrovat etickou, sociální a environmentální odpovědnost při řešení skutečných problémů průmyslu s citlivostí na práva domorodého obyvatelstva ve stavebnictví
 • uplatňovat kreativní, inovativní a kritické myšlení se závazkem k celoživotnímu učení, řešit problémy a vytvářet řešení složitých stavebních otázek.

Pracovní integrované učení

Práce s integrovaným učením je základním prvkem bakalářského řízení staveb a staveb, se studenty řeší řešení pro reálné průmyslové projekty a výběrová řízení, přes ACT a interstate, ve své práci. Stupeň má trvalé vztahy s průmyslem, včetně interakce s průmyslovými subjekty, jako je Master Builders Association ACT a pravidelnými hostujícími mluvčími a přednášejícími z oblasti stavebnictví a stavebnictví. Ve vašem prvním roce dokončíte své profesionální certifikáty pro připravenost na stránky, které jsou součástí úvodních jednotek. Ve skutečnosti jsou naši studenti tak poptávaní, že většina z nich již má zaměstnání v druhém roce svého studia.

Po celou dobu studia dokončíte až 40 pracovních stáží. Naši studenti absolvovali stáže u společností jako Manteena, GE Shaw, Hindmarsh, Geocon, SHAPE, Xact a řada kvantitativních firem, stejně jako placené kadeti s organizacemi, jako je Brookfield Multiplex pracující na nové University of Canberra Public Hospital ve spolupráci s ACT zdraví.

Kariérní možnosti

 • Stavitel
 • Vývojář
 • Stavbyvedoucí
 • Estimator projektu
 • Projektový manažer stavby
 • Stavbyvedoucí

Informace o kurzu

Tento stupeň je akreditován australským institutem stavebnictví (AIB) a splňuje kvalifikační požadavky na získání licence ACT třídy "A" (neomezená). Certifikace australského institutu množství inspektorů (AIQS) vyžaduje absolvování určitých předmětů University of Canberra .

Požadavky na přijetí

Normální požadavky na přijetí UC na vysokoškolské studium.

Požadavky anglického jazyka

Akademický IELTS 6.0 nebo ekvivalentní, bez skóre pásma pod 6,0

Program se vyučuje na:
Angličtina
University of Canberra

Zobraz 9 více kurzů z University of Canberra »

Poslední aktualizace November 24, 2018
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Led 2020
Duration
8 semestry
Denní studium
Price
27,800 AUD
Mezinárodní studenti, za rok. Domácí: CSP.
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Led 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Led 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date