Bakalář ekonomiky

Všeobecné informace

Popis programu

Ekonomika je o řešení problémů a zlepšení života lidí, o snaze pochopit, jak se lidé chovají, a na Fakultě ekonomických věd UFM byla kariéra navržena tak, aby porozuměla komplexním jevům, od etických, právních principů a ekonomické, které podporují společnost svobodných a odpovědných lidí.

Univerzita Francisco Marroquín byla nedávno označena jako nejlepší místo na světě pro studium tržní ekonomie a obsadila první místo v seznamu NEJLEPŠÍCH PÁTEK NA STUDIUM KLASICKÁ EKONOMIKA.

"Žádná škola nevedla studium klasické ekonomiky s větší nadšením než univerzita Francisco Marroquín University v Guatemala City."

(od thebestschools.org)

Jednou z hlavních výhod studia ekonomiky na univerzitě Francisco Marroquín je, že její obor použití je velmi široký. Podle slov našich studentů: „Pokud někdo rozumí tomu, jak interagujeme a jak se rozhodujeme, můžeme získat odpovědi na téměř každou otázku, kterou si každý den klademe.“

Učební zkušenost na Fakultě ekonomických věd UFM je charakterizována její akademickou přísností a vášní, kterou se musíme všichni učit. Neustále zkoumáme nejlepší obsah a nejinovativnější metody za účelem zvyšování kvality učení studentů v prostředí, které podporuje dotazování, inovace a podnikání.

Hluboko se seznámíte s tradicemi institucionální, rakouské, experimentální, monetaristické a neoklasické ekonomiky, a to díky mezinárodním profesorům, kteří jsou odborníky na ekonomii.

Studenti se navíc připravují v prostředí s globální perspektivou, kde budou mít možnost přijímat třídy a semináře s profesory, kteří jsou odborníky na klasickou liberální ekonomiku z celého světa. To bylo doplněno zkušenostmi s akademickými cestami a účastí na seminářích, které jim umožní prohloubit témata, o která se nejvíce zajímají.

V rámci studia ekonomických studií budou mít studenti možnost zvolit si specializaci Finance, naučit se, jak se rozhodovat o financování a investování a vést týmy v podnikatelském prostředí. V rámci této specializace se můžete naučit, jak riskovat, vypočítat výnosy, a dokonce navštívit burzu v New Yorku, abyste se naučili z první ruky, jak činí tato rozhodnutí na vysoké úrovni.

Mezi další možnosti specializací a nezletilých patří Podnikání, Politika a Filozofie, Marketing, Data Science a Operations Management.

"University Francisco Marroquin je skvělým místem pro studenty, aby přijeli studovat ekonomii, protože zde fakulta opravdu chápe, jak trhy fungují, a učí hodnotu svobody a ekonomické svobody lépe než kdokoli jiný v Latinské Americe."

(Ben Powell, ředitel Texas Tech University a Institut volného trhu)

Existuje několik míst kdekoli na světě, kam může člověk přijít a získat neuvěřitelné kvalitní vzdělání v celé řadě oborů a oborů. Činíte tak v prostředí, které si cení zásad, ideálů a etiky svobodné společnosti.

(Richard Ebeling)

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Nuestra misión es la enseñanza y difusión de los principios éticos, jurídicos y económicos de una sociedad de personas libres y responsables.

Nuestra misión es la enseñanza y difusión de los principios éticos, jurídicos y económicos de una sociedad de personas libres y responsables. Méně