Bakalář hudby v hudbě - instrumentální koncentrace

Hannibal - LaGrange University

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář hudby v hudbě - instrumentální koncentrace

Hannibal - LaGrange University

Naše hudební oddělení našlo svou sílu v těsném, profesionálním prostředí, kde jsou studenti vybaveni základními základy a křesťanským pohledem na svět, které musí po absolvování úspěšně uspět. Všichni studenti mají možnost zúčastnit se celé řady aktivit a souborů během své kariéry HLGU.

Nízký poměr mezi fakultou a žákem pomáhá v osobní pozornosti, kterou studenti získají. Známe naše studenty podle jména a studenti naší hudby mají také silné kamarádství.

Fakulta oddělení má vysokou míru zapojení do místních církví, skupin, komunitních, státních a národních organizací. Tyto zkušenosti přinášejí hluboké vnímání jejich učebních rolí.

Hudební oddělení HLGU nabízí řadu asistenčních pobytů s členy fakult a stáží s místními kostely a školami. Naši absolventi mají znalosti pro výuku v soukromých nebo veřejných školských systémech, vedení uctívání v kostelech nebo soukromé vyučování. Hudební program na HLGU je také vynikající základ pro získání vyššího akademického titulu.


Prohlášení o poslání a účel

Posláním univerzity Hannibal-LaGrange je poskytovat vynikající vzdělání jak v liberálním umění, tak v profesních disciplínách v charakteristickém křesťanském prostředí, které integruje křesťanskou víru a učí se při přípravě absolventů na osobní a kariérní efektivitu.

Posláním hudebního oddělení je poskytovat vynikající vzdělání v oblasti hudby v výrazně křesťanském prostředí, které integruje křesťanskou víru a učení při přípravě absolventů na osobní a kariérní efektivitu.


Široké cíle programu

Cílem hudebního oddělení je vzdělávat studenty tak, aby se stali profesionálními hudebníky: vystoupení, výuka, skládání, aranžování a vedení znalostí k vytvoření účelné kariéry sloužící lidstvu.


Cíle bakalářského studia

Bachelor of Music hlavní bude:

  1. dobře hrajte na klavír.
  2. vystoupí na pokročilé úrovni s důrazem na hlas, nástroj nebo klavír.
  3. demonstrovat znalosti o konceptech hudební teorie.
  4. demonstrovat a aplikovat znalosti o hudební historii.


Stojíme

Moderní

Středisko výtvarného umění Roland má 50 000 čtverečních stop a disponuje nejmodernějším divadlem, komfortní praxí a moderními učebnami.

Flexibilní stupeň

HLGU nabízí bakalářský titul hudby s koncentrací v instrumentální výkon, vokální výkon a uctívání. Vedle této hlavní divize vzdělávání nabízí také certifikaci K-12 v instrumentální a vokální hudbě.

NAfME

Mnoho našich studentů se těší, že je členem NAfME (Národní asociace pro hudební výchovu).

Hudební divadlo

Ve spolupráci s divadelním oddělením mají studenti možnost vystoupení na orchestru nebo se účastnit orchestru pro hudební divadelní představení.

Výuka

Bachelor středního vzdělání s osvědčením o hudebních dovednostech umožňuje absolventům vyučovat v soukromé nebo veřejné škole.

Církevní pozice

Kombinace práce s učebnami a praktické zkušenosti během své kariéry HLG připravuje absolventy, aby v místních církvích obsadili celou řadu pozic souvisejících s hudbou.


Osnovy

107498_Music_BM_Instrumental-1.jpg

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace January 10, 2019
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Srp. 19, 2019
Duration
Délka trvání
8 semestry
Denní studium
Price
Cena
22,250 USD
Výdaje na školení: 11 125 USD za semestr. Dodatečné poplatky platí.
Information
Deadline
Dub. 1, 2019
Locations
Spojené státy americké - Hannibal, Missouri
Datum začátku : Srp. 19, 2019
Termín odevzdání přihlášek Dub. 1, 2019
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Srp. 19, 2019
Spojené státy americké - Hannibal, Missouri
Termín odevzdání přihlášek Dub. 1, 2019
Datum ukončení Kontaktuj školu
Videos

Why HLGU?