Hudba ve vzdělávání intenzivní

(dvouletý program)

Máte silné vzdělávací dovednosti a / nebo pracujete jako učitelka hudby? Dokončili jste instrumentální nebo vokální hudební studijní program (Bachelor of Music)? Pokud ano, je to dvouletý program Hudba ve vzdělávání. Tento program vede k pedagogické kvalifikaci pro všechny úrovně vzdělání, což vám umožní používat vlastní hudební dovednosti v širším hudebním kontextu. Po ukončení studia budete bakalářem hudby ve vzdělávání.

Program na míru

Kurikulum tohoto kurzu je náročnou kompilací ze čtyřletého vzdělávacího programu pravidelného programu Hudba ve vzdělávání. V závislosti na vašich zkušenostech a pozadí můžete získat výjimky pro určité předměty a zvýšit počet možností. Program je přizpůsoben vaší individuální situaci. Vzdělávání probíhá jak tváří v tvář, tak online. Pokud vám nejsou uděleny žádné výjimky, budete mít ve čtvrtek a pátek dva dny přímého výcviku, mimo vzdělávání učitelů / práce a nezávislé studium.

Předměty

Mezi nabízené předměty patří učební dovednosti a média, teorie vzdělávání, znalost umění a kultury, doprovod akordů, zpěv, sborový trénink / dirigování a hrát soubor. To vše závisí hlavně na vyučovací praxi nebo práci v příslušném umělecko-pedagogickém prostředí (vzdělávání nebo výtvarné výchově).

Posouzení příjmu

Pro získání informací o vašem potenciálu vývoje a způsobilosti pro výjimky je zapotřebí posouzení příjmu. To se uskuteční v termínu pravidelných přijímacích zkoušek na jaře.

Obecné požadavky

Musíš:

 • mít bakalářský nebo magisterský titul v oboru hudby
 • mají souvislost se základními dovednostmi ve výuce a pedagogice
 • dobře ovládají holandský jazyk
 • být motivováni ke všeobecné práci a výtvarné výchově
 • mít zdravý řeč hlas a mírně vyvinutý zpěv hlas
 • hrát nástroj akordů

Zvláštní požadavky

Musíš:

 • mají základní dovednosti v oblasti výuky a jsou schopny přenášet vlastní znalosti a dovednosti ostatním a mají dostatečné zamyšlení, komunikaci a základní učební dovednosti (empatie s cílovou skupinou, jazykové dovednosti, dobré posluchače, používání jazyka těla, vyjádření, organizace učebních materiálů).
 • být schopen zvládnout a aplikovat nové znalosti a dovednosti rychle, s ohledem na motorické i kognitivní dovednosti.
 • mít "podnikavý" postoj. např. mít nějaké zkušenosti s prací v organizaci nebo předními dětmi, dospívajícími nebo dospělými.
 • vlastnit a vědět, jak používat digitální média (virtuální učební prostředí, hudební software, sociální média atd.).

Kontakt

Navštivte naše Den otevřených hodin a / nebo Tasting Classes nebo se obraťte na Marc Rutten, vedoucí oddělení Hudba ve vzdělávání.

Program se vyučuje na:
 • Angličtina

Zobraz 5 více kurzů z Zuyd University of Applied Sciences »

Poslední aktualizace Srpen 6, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2020
Duration
2 let
Denní studium
Price
2,143 EUR
za rok (EU) / 7 850 EUR (mimo EU)
Deadline
Úno 25, 2020
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2020
End Date
Červenec 2022
Termín odevzdání přihlášek
Úno 25, 2020

Zář 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
Úno 25, 2020
End Date
Červenec 2022