O programu

Titul: Bakalářský inženýrství
Typ školení: studium na plný úvazek
Délka: 240 ECTS Cr, 4 roky
Roční příjem: 30
Doba přihlášky: 9.-23. Ledna 2019 Logistika zajišťuje, že toky zboží, informací, kapitálu a lidí se přenášejí ve správný čas na správné místo a ve vhodném stavu. Naučíte se studovat a pracovat s lidmi z různých kultur a prostředí v skutečně mezinárodním prostředí. Celý program probíhá v angličtině. Přečtěte si více a připojte se k našemu veselému týmu!

Studie Program sestává z modulů. Moduly se skládají z kurzů. Každý kurz může zahrnovat lekce kontaktů, individuální a skupinové úkoly, studijní cesty, hostující přednášky, případové studie, projekty nebo jiné pedagogické metody. Učení se měří prostřednictvím různých zkoušek a přiřazení. Praktické období školení ve společnosti je také součástí studií a obvykle probíhá ve firmách během letních prázdnin. Závěrečná práce je součástí výzkumné práce, která se provádí normálně pro firmy v závěrečné části studia. Společné základní studie se skládají z přenositelných dovedností a přírodních věd. Společné odborné studium zahrnuje základní studium ve vybraných strojírenských oborech a studium ekonomiky a řízení. Velkou část odborných studií tvoří doprava, správa materiálů a studie nákupu. Můžete se rozhodnout specializovat v oblasti letecké logistiky, podnikání, síťové logistiky nebo se můžete specializovat na některé z našich spolupracujících univerzit po celém světě.

Profesní studium Vaše hlavní odborné studium se skládá z dopravy, správy materiálů a nákupních témat. Kromě toho můžete získat odborné znalosti v oblasti logistiky letectví, podnikání, síťové logistiky nebo si můžete vybrat studium na semestři nebo dva na některých našich mezinárodních univerzitách spolupráce. Společné studie pro všechny studenty programu zahrnují ekonomiku a management, přírodní vědy, inženýrství, jazyky a komunikaci. Učitel lektoře vám pomůže během své studijní kariéry, poskytne vám poradenství při výběru kurzů a poradenství o praktických aspektech studijního a studentského života.

Závěrečná práce V závěrečné práci demonstrujete dovednosti a znalosti, které jste získali v praktické výzvě. Obvykle se závěrečná práce dělá pro firmy v reálné praktické výzvě v závěrečné části studia. Závěrečná práce se skládá z teoretického i praktického výzkumu.

Studium v JAMK Studium zahrnuje přednášky, týmovou práci, laboratorní práci, virtuální studium, úkoly a zkoušky. Součástí programu je praktické tréninkové období (30 ECTS Cr). V tomto mezinárodním studijním programu budete studovat jeden semestr nebo absolvovat praktické školení mimo Finsko. Studium ve Finsku je zdarma, nemáme poplatek za termín! Připravenost studovat Měli byste mít zájem o mezinárodní zkušenosti a jste motivováni studovat v multikulturním prostředí. Měli byste mít zájem rozvíjet operace v oblasti logistiky. Studentská svědectví "Pokud jde o mne, jsem měl štěstí, že jsem tam získal místo a studoval. Byla jsem na mezinárodní univerzitě, kde jsem se učila a přátelovala z různých zemí. Studium na takovém místě dává příležitost získat mnoho osobních zkušenosti." Adnane Doudou, třída roku 2008 AcreditationLabel101

Program je akreditován a má mezinárodní značku kvality EUR-ACE.

Jak se přihlásit

 1. Použijte online www.studyinfo.fi 9. - 23. ledna 2019 do 15:00 hod. Finského času (UTC 2).
 2. Žadatelé, kteří žádají o finskou kvalifikaci, musí zaslat požadované přílohy nejpozději do 15:00 hodin finštiny (UTC 2) nejpozději do 15:00 hod.

  Požadované prostory:

  • kopie původních diplomů (střední a střední školy)
  • autorizovaný překlad osvědčení v případě potřeby (v angličtině, finštině nebo švédštině, překlad musí obsahovat podpis překladatele a razítko)
 3. Všichni způsobilí žadatelé jsou vyzváni k přijímacím zkouškám. Pozvánky na přijímací zkoušky nebo rozhodnutí o způsobilosti jsou zaslány e-mailem na konci března.
 4. Vstupní zkoušky jsou uspořádány v dubnu. Pozvánka (e-mail) obsahuje všechny podrobnosti o čase, umístění a zvláštních opatřeních.
 5. Výsledky jsou zveřejněny nejpozději dne 28. června 2019.
 6. Pokud jste přijati, zahajte postup pro podávání žádostí o vízum / povolení k pobytu (v případě potřeby) okamžitě na začátku června.
 7. Pokud jste přijati, musíte své studijní místo potvrdit do 8. července 2019 nejpozději do 15:00 finského času (UTC 2). Pokud formulář nevrátíte včas, ztratíte studijní místo.
 8. Pokud jste požádali o ukončení středního vzdělání ukončeného ve Finsku, zašlete nám prosím nejpozději do 3. července 2019 nejpozději do 15:00 kopii osvědčení o vzdělání.
 9. Nezapomeňte, že vaše přijetí je podmíněno, dokud nebudou zkontrolovány příslušné původní certifikáty. Polytechnik / UAS může odebrat vstup, pokud žadatel uvedl nepravdivé informace nebo padělky.
 10. Studie začnou v polovině srpna 2019. Prosím, přijeďte do Jyväskylä do té doby!
 11. Pokud jde o studijní program v ošetřovatelství, může JAMK vyžadovat záznam z trestního rejstříku od studentů, jejichž praktické školení zahrnuje práci s nezletilými (mladší 18 let). Dále zkontrolujte zdravotní požadavky v DP v ošetřovatelství.
 12. Komunikujeme e-mailem, proto nezapomeňte správně zadat svou e-mailovou adresu do aplikace! Pravidelně kontrolujte e-mail, včetně spamu a nevyžádaných složek.
 13. Všimněte si, že školní poplatek pro občany mimo EU / EHP.
 14. Lukuvuosimaksuja ei ole suomalaisille tai muiden EU-maiden kansalaisille
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z JAMK University of Applied Sciences »

Poslední aktualizace July 6, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
4 let
Denní studium
Price
8,000 EUR
Poplatek za studium je pro studenty mimo EU / ETA. Studenti EU NEPLATÍ
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date