Přečtěte si oficiální popis

University of Canberra má řadu stipendií, které jsou k dispozici mezinárodním studentům.

Vytvořte si dokonalou kariéru v oblasti výpočetní techniky

Integrující oblasti síťového inženýrství, softwarového inženýrství, elektroniky a informačních technologií vám tato čtyřletá studijní hodina rozšiřuje vaše síťové dovednosti a rozšiřuje se na širokou škálu specializovaných oborů akreditovaných jak inženýry Austrálie, tak Australskou počítačovou společností (ACS ).

Balení s pracovním integračním učením (WIL) budete mít příležitost dokončit jak inženýrský projekt orientovaný na průmysl, tak odbornou stáž. Tyto zkušenosti vám poskytnou důkladný a přesný přehled o informačním a telekomunikačním průmyslu a budete absolvovat celou škálu dovedností připravených k práci, které jsou potřebné pro úspěšné zaměstnání v této oblasti, ať již na vnitrostátní nebo mezinárodní úrovni.

Vyzkoušejte bakalářské studium inženýrství v oblasti síťového a softwarového inženýrství (Honours) v UC a budete:

 • získání důkladných znalostí a dovedností v oblasti návrhu, vývoje a implementace řady softwarových systémů na různých infrastrukturách komunikačních sítí
 • získání technických dovedností v oblasti datové komunikace a sítí, mobilní a bezdrátové komunikace, zabezpečení sítí a síťových aplikací a služeb týkajících se cloud computingu, velkých dat a multimédií
 • navrhovat, realizovat a provozovat komunikační sítě a jejich přidružené služby a aplikace
 • uplatňovat průřezové dovednosti na navrhování a správu síťových projektů v celé řadě odvětví.

Pracovní integrované učení

UC se pyšní tím, že podporuje přímé vztahy s průmyslem, přičemž obsah předmětu každoročně přezkoumává naše Poradní skupina pro kurzy, složená z panelu odborníků z oboru a spolupráce s průmyslovými partnery, kteří vám mohou poskytnout stáže a příležitosti k odborné přípravě.

Absolvujete minimálně 12 týdnů odborného zaměstnání jako součást odhodlání pracovat na integrovaném učení (WIL) fakulty, které zvýší vaši zaměstnatelnost a zajistí, že budete vyzbrojeni správnou kombinací dovedností a znalostí, abyste se ujistili, vaší budoucí kariéře. Předcházející studenti absolvovali stáže u společností, jako jsou Intelledox, Omni Executive, Pursuit Technology, Qirx, Fujitsu Australia, Birdsnest, Agsafe, ThoughtPatterns Consulting, ESKAPEE, HydroAlgorithmics, ALLBIDS, VerveEd.com, Emanate Technology, Austrálie a Australský daňový úřad.

Ve vašem posledním roce dokončíte výzkumný projekt, který bude vytvářet a implementovat technické řešení pro místní podnikání, vládu nebo komunitní organizace.

Kariérní možnosti

 • Informační poradce
 • Administrátor databáze
 • Cyber ​​security specialista / forenzní
 • Inženýr umělé inteligence / strojního učení
 • Softwarový inženýr
 • Vývojář hry
 • IT zkušený inženýr
 • Robotika specialista
 • Správce systému
 • Správce / inženýr sítě

Informace o kurzu

Tento kurz je plně akreditován Engineers Australia na úrovni profesionálních inženýrů a také na profesionální úrovni Australskou počítačovou společností.

Požadavky na přijetí

Žadatelé musí splňovat běžné požadavky univerzity pro přijetí na bakalářský kurz nebo mít kvalifikaci považovanou za rovnocennou v přijímacím výboru univerzity.

Požadavky anglického jazyka

Akademický IELTS 6.0 nebo ekvivalentní, bez skóre pásma pod 6,0

Program se vyučuje na:
Angličtina
University of Canberra

Zobraz 9 více kurzů z University of Canberra »

Poslední aktualizace November 24, 2018
This course is Campus based
Start Date
Led. 2020
Duration
8 - 24 semestry
Denní studium
Price
33,400 AUD
Mezinárodní studenti, za rok. Domácí: CSP.
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Led. 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Led. 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date