Bakalář mezinárodního hotelového managementu

Všeobecné informace

Popis programu

Studujte mezinárodní hotelnictví

O Vatel

The Vatel-Hotel

Duální vzdělávání a tři požadované jazyky

Mezi mnoho výhod našeho programu patří systém Éducacion Duale . Systém výuky a učení Vatel, ve kterém musí student povinně „povinně“ absolvovat 50% teoretického učení v přímých třídách a 50% odborného vzdělávání prostřednictvím stáží v dohodnutých hotelech doma iv zahraničí. Rovněž v tomto systému bude student povinen povinně se učit v učebních osnovách, tj. Bez dalších nákladů, studium 3 cizích jazyků, mezi nimi angličtiny a francouzštiny.

Na konci tříletého kurzu získají vysokoškoláci dvojnásobné tituly:

 1. Bakalářský titul z Mezinárodního managementu hotelů (bakalář mezinárodního hotelového managementu - Vatel-France 180 ECTS); a
 2. Senior technik v mezinárodní hotelové administraci (MEC-Paraguay). Oboje může být ověřeno MEC-Brasil z hlediska úvěrové rovnocennosti.

Studiem na Vatel se mohou studenti účastnit výměnného programu Marco Polo, který jim umožňuje dokončit druhý rok jejich kariéry v jiném institutu Vatel na světě, jako je Paříž, Madrid, San Diego atd. Zajímavé je, že akademické poplatky jsou hrazeny na domácí škole, to znamená v Paraguayi.

Požadavky na přijetí

 • Ve Španělsku: Bakalářský titul
 • Ve Francii: Baccalauréat
 • Ve Švýcarsku: Maturité
 • V Belgii: Certifikát Fin d'études secondaires
 • V jiných zemích: Vysokoškolský diplom nebo ekvivalent

Pro studenty, kteří chtějí absolvovat kurz angličtiny: Požadovaná úroveň angličtiny: TOEFL 550 (80 IBT) nebo IELTS 5.5 (akademický) psaný dopis v angličtině.

122497_photo-1558959357-685f9c7ace7b.jpgProxyclick Visitor Management System / Unsplash

Přijímací řízení

 1. Spojte se
  Campus Vatel Španělsko můžete kontaktovat e-mailem, telefonem nebo formulářem,
 2. Objednávka
  Předložte vyplněný formulář žádosti a všechny požadované dokumenty.
 3. Hodnocení
  Přijímací oddělení vaši žádost zkontroluje a neprodleně uvede následující kroky.
 4. Vstupní test
  Vstupní testy Vatel Madrid jsou speciálně navrženy tak, aby posoudily úroveň motivace, povolání a profilu vyžadovaného pro program řízení hotelu.
 5. Výsledky
  Po absolvování přijímacích zkoušek obdrží uchazeč své výsledky nejpozději do 7 dnů.
 6. Předplatné
  Po přijetí může uchazeč formalizovat svou přihlášku do 10 dnů, po provedení požadovaných administrativních postupů.

Akademické poplatky

Klikněte zde

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Vatel chega ao Paraguai em 2011 sendo a única escola nacional que oferece um diploma duplo e dá a seus alunos um diploma reconhecido pelo Estado Francês, o Bacharel. O sucesso mundial das escolas Vate ... Čtěte více

Vatel chega ao Paraguai em 2011 sendo a única escola nacional que oferece um diploma duplo e dá a seus alunos um diploma reconhecido pelo Estado Francês, o Bacharel. O sucesso mundial das escolas Vatel é graças ao fato de mantermos um conceito de educação dual, onde 50% são aprendidos nas aulas e os restantes 50% em estágios e estágios nos melhores hotéis do nosso país e do mundo. Permanecendo sempre fiel à filosofia de que "todo conhecimento teórico deve ser verificado imediatamente através da prática". Méně
Ciudad del Este