Bakalář práv

Všeobecné informace

3 dostupných umístění

Popis programu

Začněte svou kariéru v právu dřív

Pokud hledáte kariéru v právu, tříletý titul USQ o bakalářském právu vás dostane dříve. Akreditovaný Admissions Board právníků jako akademická kvalifikace pro přijetí jako právník v Queenslandu, USQ je bakalář práva je jeden z pouhých několika stupňů, které mohou být dokončeny do 3 let.

Vaše studie Vás připraví na praxi advokáta nebo advokáta v Queenslandu nebo advokáta jinde v Austrálii, ale právnický titul vás také připravuje na další kariéru v oblasti obchodu, obchodu a vlády.

Můžete studovat na kampusu buď v Springfieldu nebo v Toowoombě, nebo prostřednictvím distančního vzdělávání a být obklopeni zkušenými a přístupnými lektory a spolužáky, kteří jsou stejně vášniví jako vy.

Profesionální význam

Naše magisterské tituly byly vytvořeny s Poradním výborem vyšších soudců a právníků, kteří všichni dali najevo svůj nadšený souhlas. Naši přednášející mají bohaté zkušenosti v různých oblastech, včetně trestního práva, lidských práv, mezinárodního a srovnávacího práva, rodinného práva, práva životního prostředí, majetkového práva a obchodního práva.

Reálný světový zážitek

Budete zdokonalovat své dovednosti v USQ's Wonderley

Další studie

Zvyšte své pracovní příležitosti a dokončete výzkumný projekt v rámci práva. USQ nabízí jediný absolvent Honors program pro právnické vzdělání v Austrálii - bakalářské právo (Honors).

Profesní akreditace

Bachelor of Laws byl akreditován Radou pro přijímání právníků z Queenslandu a předsedou Nejvyššího soudu v Queenslandu jako schválenou akademickou kvalifikaci podle Pravidel nejvyšších soudů 2004 (Qld). To bude částečně splňovat požadavky na praxi jako advokát nebo advokát v Queenslandu nebo jako právník jinde v Austrálii. Zaměstnaní advokáti a advokáti musí také absolvovat schválený praktický kurz právnické přípravy, aby mohli být přijati do praxe. Poradenství v oblasti praktických programů právního vzdělávání je možné získat prostřednictvím dotazu USQ.

Kariérní výsledky

Bakalářská práce také otevírá širokou škálu kariérních cest v rámci veřejné služby, vlády, politiky, nevládních organizací a podniků a také vám poskytuje dovednosti, aby byli vysoce efektivními právníky.

Struktura programu

Kurzy, které je třeba studovat

  • Základní kurzy (19 jednotek)
  • plus 5 x schválených předmětů (5 jednotek)

Kolik to bude stát?

Přibližné roční náklady na Váš první ročník studia (8 jednotek) v tomto programu jsou:

Studijní režim / Náklady

  • Podpora společenství: AUD 10944

Úvěr, který vám pomůže zaplatit poplatky

Nemusíte platit předem poplatky za předmět. HECS-HELP a FEE-HELP vám umožňují odložit vaše poplatky, dokud váš příjem nedosáhne určité úrovně.

Můžete také získat nárok na finanční podporu od společnosti Centrelink.

Stipendia a finanční pomoc

Možná budete mít možnost požádat o stipendia, abyste pomohli s vašimi náklady na studium.

Vstupní požadavky

  • Předmět předpoklad: Angličtina (4, SA) nebo ekvivalent

Požadavky anglického jazyka

Musíte splnit příslušné požadavky anglického jazyka. Tento program vyžaduje minimálně IELTS 6.5 nebo ekvivalent.

Pokud nesplňujete požadavky anglického jazyka, můžete požádat o studium programu angličtiny schváleného univerzitou.

Vstupní Pathways

K dispozici je i řada dalších Pathways pokud jste nebyli schopni studovat dříve nebo nesplňují požadavky pro vstup do programu, který vás zajímá.

* Další vstupní informace

Upravené výběrové hodnocení je výsledkem kombinace dalších řad prostřednictvím zvláštních vstupních schémat pro přijetí.

Zvláštní vstupní schémata pro přijetí vám mohou pomoci dostat se do programu dle vašeho výběru tím, že zvýšíte své výběrové hodnocení, a to přidělením dalších hodností za určitých okolností.

Jak se přihlásit

Závěrečné termíny

Použití přímo na USQ:

  • Semestr 1, 2019 - uzavření přihlášek pondělí 18. února, první semestr začíná v pondělí 25. února 2019.
  • Semestr 2, 2019 - aplikace končí pondělí 1. července, přičemž semestr 2 začíná v pondělí 15. července 2019.

Pokud podáváte žádost prostřednictvím QTAC, budete muset zkontrolovat datum ukončení QTAC.

Zápočet pro předchozí studium nebo pracovní zkušenosti

Můžete mít nárok na zápočet, pokud jste již dříve studovali nebo máte odpovídající pracovní zkušenosti. To vám pomůže snížit počet kurzů, které potřebujete pro dokončení studia.

Poslední aktualizace Srp 2018

Informace o škole

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ studen ... Čtěte více

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ students enjoy small class-sizes, collaborative learning spaces, and a suite of support services to enhance your study experience. With students from more than 80 countries and internationally accredited degrees and programs, you can choose to study on campus, external or online. Méně
Toowoomba , Springfield , Brisbane , Austrálie online + 3 Více Méně