Bakalář stavební

Všeobecné informace

Popis programu

Program Stavebnictví připravuje studenty na návrh a správu občanské infrastruktury včetně vodních zdrojů, geotechnického inženýrství, pozemního stavitelství a dopravy. Program je založen na programu státní univerzity v San Diegu a je umístěn pro mezinárodní akreditaci podle amerických standardů technických a technologických standardů. Lze očekávat, že absolventi získají pozice v soukromém nebo veřejném sektoru v projekčních nebo manažerských pozicích inženýrských společností, obcí, inženýrských poradenských společností nebo výrobního a těžebního sektoru. Existuje silná poptávka po kvalifikovaných inženýrech a růst mezd je silný jak na místní, tak na mezinárodní úrovni, zatímco místní trh je v současné době kriticky nedostatečně zásobován a během druhého roku studia na společném stupni státní univerzity v San Diegu, který působí v Tbilisi, se v současné době zaplňují stáže. . Absolventi mají také příležitost pokračovat ve studiu v San Diegu nebo na jiných mezinárodních univerzitách na magisterské nebo doktorské úrovni.

3 důvody, proč studovat stavební inženýrství na Ilia State University

  • ABET „americké“ sledují akreditované programy, které byly americkými odborníky pozitivně přezkoumány;
  • Programy se řídí americkým studijním stylem širokého všeobecného vzdělávání doplňujícího technické předměty;
  • Program stavebnictví zahrnuje široké směry v mnoha oblastech infrastruktury (viz popisy laboratoře zde) ve srovnání s tradičními sovětskými zděděnými programy, které jsou zaměřeny pouze jedním směrem.

Doba trvání programu

Program trvá 8 semestrů (240 kreditů) a absolventi mají možnost získat menší specializaci spolu s hlavní. Struktura programu se skládá z obecného modulu - 60 kreditů, hlavní specializace (hlavní) - 120 kreditů, menší (v mezinárodních vztazích) - 60 kreditů.

Akademický titul

Bakalář stavební

Požadavky na přijetí

  • Úspěšné ukončení střední školy
  • Znalost anglického jazyka (ekvivalent B2)
  • Rozhovor

Termíny

  • Příjem za podzimní semestr: 10. srpna
  • Příprava na jarní semestr: 30. listopadu
Poslední aktualizace Listopad 2019

Informace o škole

Ilia State University was founded in 2006, as a result of the unification of 6 different academic institutes with long and varied histories. Currently, Ilia State University is one of the leading rese ... Čtěte více

Ilia State University was founded in 2006, as a result of the unification of 6 different academic institutes with long and varied histories. Currently, Ilia State University is one of the leading research and educational institutions in Georgia, which aims to create, transfer and apply knowledge for the purposes of scientific advancement and societal development at the local as well as at the international level. ISU provides extremely advanced academic community where the students can learn from experts and gain the qualification they are looking for. Ilia State University represents a special connection between students and professors – a multifunctional educational and scientific institution where the joint work of professors, students, researchers and instructors creates a unified space for higher education and research. Méně