Read the Official Description

Stavební inženýrství je široká disciplína, která zahrnuje studie o strukturách a přírodních zdrojích, jako je voda, půda a životní prostředí. To je také považováno za důležitou technologickou disciplínu ke zlepšení lidstva.

Fakulta nabízí vysokoškolský program, který uznává Malajská agentura pro kvalifikaci (MQA). Program je rovněž certifikován certifikátem ISO 9001: 2008. Program bakalářského studia je realizován tak, aby zahrnoval čtyři (4) oblasti tahu, které jsou:

  • Struktury a materiály - inženýrské materiály, mechanika materiálů, dynamika a statika, teorie a návrh konstrukcí a budov, zakázky a odhady, principy a postupy výstavby a řízení.
  • Geotechnická
  • Hydraulika
  • Životní prostředí - Sledování a kontrola kvality životního prostředí, pitné vody, odpadní vody, likvidace a pevného odpadu, a tím je zajištěno, že přírodní zdroje jsou využívány způsobem, který zaručuje lidstvu a environmentální stabilitu.

Tyto tahové oblasti připravují cestu k aplikacím informačních technologií ve stavebnictví, například použití výpočetní techniky v analýze, návrh a vývoj softwaru a podprogramů při řešení různých stavebních problémů.

Program taught in:
Angličtina
Universiti Teknologi Malaysia

See 25 more programs offered by Universiti Teknologi Malaysia »

Last updated June 1, 2018
This course is Campus based
Start Date
Led. 2020
Duration
4 let
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Led. 2020
End Date
Application deadline

Led. 2020

Location
Application deadline
End Date