Bakalář umění v designu her a interaktivních médií

Všeobecné informace

Popis programu

Od vaší první videoherní konzole po nejnovější online aplikaci, hry podporovaly vaši fantazii, promíchávaly vaše srdce a poháněly vašeho konkurenčního ducha. Nyní je čas proměnit herní a interaktivní mediální design na vaši kariéru.

Hra

Herní a interaktivní mediální design je multibilionový dolar, který vede k poptávce po kariérách pro myslitele, kteří dokážou proměnit své sny v vzrušující, pohlcující zážitky.

Jeho dopad sahá daleko za zábavu. Podnikání, vzdělávání, finance, zdravotnictví a vláda využívají sílu této technologie k výuce, informování, budování podpory a změně perspektiv.

Herní a interaktivní mediální design závisí na kreativitě, spolupráci a dovednostech mnoha profesionálů - od návrhářů, spisovatelů a vizuálních umělců po inženýry, programátory a kodéry - a vytvoří tak přesvědčivý finální produkt.

Rider's Bachelor of Arts ve hře

Náš 120-kreditový program, nabízený prostřednictvím Riderovy školy výtvarných umění a múzických umění, kombinuje výuku v oblasti designu, komunikace, informatiky a dalších disciplín. Budete spolupracovat jako člen týmu se studenty informatiky a dalšími velkými společnostmi při tvorbě projektů zaměřených na oživení v rámci učebních osnov.129552_rider_student_ba-gamedesign.jpg

Je to pro vás ten pravý major?

Herní a interaktivní mediální design jsou divoce kreativní a vzrušující pole s potřebou rozmanitých profesionálů s vášní pro vytváření a komunikaci. Pokud máte rádi design, umění nebo vyprávění příběhů, tento hlavní je pro vás. Spolupracujete na týmech, abyste vytvořili působivé příběhy, rozvíjeli postavy, pracovali na hraní a misích, integrovali hudbu a zvuk a navrhovali soudržné a pohlcující interaktivní zážitky. Získáte také základní technologické znalosti (ale ne ovládnutí) základních kódovacích funkcí a pokročilých herních modulů.

O programu

Vypracujete si náhled na tvůrčí proces

Vaše studia budou zahrnovat oblasti, jako je historie umění, komunikace, studium her a postup kurzů a workshopů vývoje her, které vám poskytnou hloubku a porozumění vaší práci.

Naučíte se konceptualizovat, vytvářet a analyzovat videohry pomocí teorie a analýzy médií. Budete rozvíjet porozumění tomu, jak informace cirkulují v současné společnosti a roli moci v tomto oběhu.

Naučíte se tím, že začnete ve svém prvním ročníku

V prvním roce studia začnete navrhovat hry pomocí špičkových softwarových a designových balíčků ve špičkových laboratořích společnosti Rider.

Naučíte se klíčové prvky interaktivních médií a videoher, včetně základů kódování a výroby videa. A snadný přístup společnosti Rider na stáže ve Philadelphii a New Yorku - dvě prosperující centra zavedených a začínajících herních společností - přinese vaši vizi a talent na trh, kde získáte skutečné zkušenosti a síť s profesionály z oboru.

Studie přizpůsobíte vašim zájmům

Volbou volitelných možností si můžete vylepšit dovednosti v oblasti designu her a interaktivních médií v oblastech, jako je kreslení a animace, psaní písní a kompozice a scenáristika. Svoji prodejnost můžete zvýšit přidáním nezletilého v takových oblastech, jako je informatika, populární hudba, komunikační studia, filmová a mediální studia, filmová / televizní / rozhlasová, genderová a sexuální studia nebo multikulturní studia. Součástí studia je také získání certifikátu o rozvoji leadershipu.

Hlavní body programu

  • Využijte širokou škálu kurzů - od animace a vývoje her po populární hudbu a digitální mixování až po scenáristiku a filmovou tvorbu.
  • Spolupracujte v multidisciplinárních týmech a vytvářejte hratelné prototypy.
  • Analyzujte hry a interaktivní média v sociálních a politických kontextech.
  • Vybudujte působivé portfolio spolupráce.
  • Získejte praktické zkušenosti prostřednictvím stáží.
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

From its beginnings as a private business college nearly a century and a half ago, Rider University has consistently thrived as a home for students seeking a timely, relevant and thorough curriculum a ... Čtěte více

From its beginnings as a private business college nearly a century and a half ago, Rider University has consistently thrived as a home for students seeking a timely, relevant and thorough curriculum and an environment to satisfy their intellectual curiosity. Méně
Lawrence černošská čtvrť