Přehled programu

Experimentování je klíčovou součástí vědy o učení v Carletonu. V prvním roce budou mít vaše kurzy obvykle přednášku a laboratorní nebo tutoriální součást. Každá laboratoř trvá tři hodiny týdně, takže pokud si vyberete tři z těchto laboratorních kurzů, můžete mít každý týden devět hodin praktických experimentů.

Naše laboratoře, konzultace, terénní kurzy a semináře probíhají v malých třídách, což vede k spoustě personalizovaných interakcí s profesory, vedoucími laboratoří a spolužáky.

První ročník studentů vědy se vyzývá, aby se zapojili do našeho jedinečného seminářového semináře Seminar in Science navrženého speciálně pro seznámení s nejnovějšími vědeckými otázkami a pro rozvoj komunikace, analytického myšlení a výzkumných dovedností, které budete potřebovat pro vaši vědu studií a vaší kariéry.

Mnozí z našich profesorů se aktivně podílejí na průkopnickém výzkumu ve svých oblastech odborných znalostí a můžete se přihlásit na některé z těchto projektů. Carletonova fakulta také vytvořila silné vazby s průmysly v oblasti Ottawy, vládními laboratořemi a odděleními, stejně jako s výukovými a výzkumnými nemocnicemi a poskytla studentům Carletonu různorodý rozsah výzkumu a pracovních příležitostí.

Prozkoumejte vědu na univerzitě v Carletonu

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 18 více kurzů z Carleton University Undergraduate »

Poslední aktualizace Únor 9, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
4 let
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Dub 30, 2023
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Dub 30, 2023