Přečtěte si oficiální popis

Přehled programu

Experimentování je klíčovou součástí vědy o učení v Carletonu. V prvním roce budou mít vaše kurzy obvykle přednášku a laboratorní nebo tutoriální součást. Každá laboratoř trvá tři hodiny týdně, takže pokud si vyberete tři z těchto laboratorních kurzů, můžete mít každý týden devět hodin praktických experimentů.

Naše laboratoře, konzultace, terénní kurzy a semináře probíhají v malých třídách, což vede k spoustě personalizovaných interakcí s profesory, vedoucími laboratoří a spolužáky.

První ročník studentů vědy se vyzývá, aby se zapojili do našeho jedinečného seminářového semináře Seminar in Science navrženého speciálně pro seznámení s nejnovějšími vědeckými otázkami a pro rozvoj komunikace, analytického myšlení a výzkumných dovedností, které budete potřebovat pro vaši vědu studií a vaší kariéry.

Mnozí z našich profesorů se aktivně podílejí na průkopnickém výzkumu ve svých oblastech odborných znalostí a můžete se přihlásit na některé z těchto projektů. Carletonova fakulta také vytvořila silné vazby s průmysly v oblasti Ottawy, vládními laboratořemi a odděleními, stejně jako s výukovými a výzkumnými nemocnicemi a poskytla studentům Carletonu různorodý rozsah výzkumu a pracovních příležitostí.

Prozkoumejte vědu na univerzitě v Carletonu

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 18 více kurzů z Carleton University Undergraduate »

Poslední aktualizace February 9, 2019
This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
4 let
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date