Bakalář vědy v účetnictví - LIU Brooklyn

Všeobecné informace

Popis programu

O

Účetnictví 120 kreditů v účetnictví připravuje studenty k přijetí do různých magisterských programů ak zaměstnání ve veřejném, soukromém, vládním nebo neziskovém sektoru vedle vstupních pozic v obchodních, finančních a účetních firmách. Studenti se naučí základní dovednosti ve finančním a manažerském účetnictví, zdanění a auditu. Kurikulum poskytuje systémový přístup k přípravě studentů, aby byli technicky kompetentní, byli erektivní k etickým otázkám a byli schopni se přizpůsobit změnám v technologii, regulaci a globalizaci.

Studentské kluby pro účetní specializace zahrnují účetní společnost, která pravidelně sponzoruje odborné akce a hostující přednášky hostujících řečníků v oboru účetnictví. Národní sdružení černošských účetních nabízí studentům příležitost účastnit se mentorských a učebních programů a poskytnout jim praktické zkušenosti, které jsou pro budoucí zaměstnavatele tak důležité.

Účetní studenti rovněž pomáhají občanům s nízkým příjmem, zdravotně postiženým a neanglicky hovořícím osobám s ročním příjmem z daní prostřednictvím programu VITA (Voluntary Income Tax Assistance, VITA).

Finance, účetnictví a daně

Ministerstvo financí, účetnictví a daně nabízí studijní programy, které vedou k mnoha vzrušujícím kariérám v bankovnictví, veřejném účetnictví, poradenství a vládě, kromě poskytování přípravy na vstup do programů MBA a právnické školy, stejně jako další pokročilé studijní programy.

Studenti se naučí základní dovednosti ve finančním manažerském účetnictví, zdanění a auditu. Naše kurikulum poskytuje systémový přístup k rozvoji studentů, kteří jsou technicky kompetentní, jsou etické a schopní se přizpůsobit změnám v technologii, regulaci a globalizaci.

Podnikání @ LIU

Podnikatelští myslitelé vytvářejí ve společnosti hodnotu prostřednictvím inovací za podmínek nejistoty. Schopnost přemýšlet o podnikání je pro všechny studenty rozhodující, bez ohledu na jejich hlavní nebo kariérní plány. Podnikatelský program v LIU Brooklyn je navržen tak, aby studenty přemýšleli o podnikatelském myšlení, zatímco se naučili, jak efektivně a efektivně realizovat svou vizi.

Podnikatelský proces vyžaduje od studentů, aby kladli těžké otázky ohledně povahy svého podnikání pomocí dovedností rozvíjených v celém obchodním jádru. Jaké jsou výhody produktu nebo služby a jak se odlišuje od konkurence? Jaký je cílový trh a jak bude proniknut? Jak bude produkt nebo služba vyráběna? Jaký personál je požadován a jak bude řízen? Jaká jsou rizika podniku a co lze udělat pro jeho snížení? Jaké jsou finanční důsledky tohoto plánu? Jaké zdroje, včetně financování, jsou nutné?

Nejlepší způsob, jak porozumět podnikatelskému procesu, je přijmout praktický a zkušenostný přístup. V tomto majoru budou studenti intenzivně komunikovat s podnikatelskou komunitou jak uvnitř, tak mimo třídu a vytvářet plán, který je jak pro potenciální investory obhajitelný, tak i pro realistický proces.

Existují tři způsoby, jak studovat podnikání na LIU Brooklyn. Na úrovni vysokoškolského studia je k dispozici hlavní a menší.

Studentské sdružení, organizace

Škola podnikání, veřejné správy a informačních věd má řadu studentských sdružení, organizací a klubů, do kterých se studenti mohou připojit. Tyto skupiny poskytují studentům příležitost setkat se a setkat se s dalšími studenty, členy fakulty a odborníky, kteří sdílejí podobné zájmy. Poskytují osobní a profesionální růst a možnosti vedení mimo školní třídu a jsou skvělým doplňkem k vašemu životopisu. Tato webová stránka poskytuje přehled o každé skupině. Vyzýváme studenty, aby se zapojili do skupiny, která se týká jejich kariéry. Tito studenti, kteří si ještě nevybrali hlavní, se také mohou zapojit do těchto studentských asociací, organizací nebo klubů, aby prozkoumali různé kariéry ve škole Business, Public Administration and Information Sciences.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Long Island University's mission is to provide excellence and access in private higher education to people from all backgrounds who seek to expand their knowledge and prepare themselves for meaningful ... Čtěte více

Long Island University's mission is to provide excellence and access in private higher education to people from all backgrounds who seek to expand their knowledge and prepare themselves for meaningful, educated lives and for service to their communities and the world. Méně
New York , Brookville + 1 Více Méně