Bakalář vědy v obchodní analytice

Všeobecné informace

Popis programu

Business Analytics

Obchodní analytici jsou potřební téměř ve všech oborech. Business Analytics hlavní na Shields School of Business učí studenty, jak používat metody, nástroje a software pro transformaci dat na informace. Učební plán se zaměřuje na budování dovedností a odborných znalostí v oblasti programování, statistiky, správy dat a transformace a vizualizace dat.

4 nejčastější důvody k získání titulu Business Analytics na SFU:
 1. „Téměř všechny úlohy se budou nějak dotýkat dat“ podle Tableauovy „Státní výchovy k datům“. Díky rozsáhlému využívání technologických inovací naše společnost vytváří stále větší množství dat. Organizace všeho druhu stále více hledají způsoby, jak využít tento nový poklad informací.
 2. Business Analytics ve spojení s jinými stupni zvyšuje prodejnost. Štíty vám umožňují dosáhnout dvou stupňů za pouhé čtyři roky. Protože analýza dat je velmi žádoucí dovedností ve všech disciplínách podnikání, přidání dvojité hlavní v Business Analytics k jakékoli jiné hlavní obchodní zvyšuje hodnotu titulu a poskytuje vám výhodu na každém trhu práce.
 3. Analytics poskytuje nástroje, které dokážou přeměnit data v užitečné informace. Data se často používají k vytvoření nového porozumění, řízení rozhodnutí a plánování strategického směru. Obchodní manažeři žádají o data-řízené recenze oddělení, programů, produktů a lidí.
 4. Téměř každé odvětví spoléhá na to, že analytika poroste a uspěje. Výrobní profesionálové používají analytiku dat k identifikaci neefektivnosti v trasách, metodách a procesech. Zábavní a maloobchodní nákupní služby využívají analýzy k poskytování doporučení na míru v reálném čase. Vynucování práva analyzuje trendy v trestné činnosti za účelem efektivnějšího nasazení aktiv.

Analytics BS MBA

* Pětiletý Business Analytics to MBA Program, BS

Studenti, kteří si přejí také dokončit svůj MBA, si mohou vybrat „pětiletý zrychlený“ studijní plán a za pět let dosáhnout bakalářského Business Analytics BS a MBA.

Kariérní možnosti

Podle zprávy LinkedIn z října 2017 jsou „statistická analýza a dolování dat“ a „prezentace údajů“ mezi 10 nejlepšími dovednostmi, které potenciální zaměstnavatelé hledají na celém světě. Americký úřad pro statistiku práce dále řadí profese „statistik“ a „analytik operačního výzkumu“ mezi 20 nejrychleji rostoucích profesí.

Populární pracovní příležitosti pro velké společnosti Business Analytics:
 • Analytik / konzultant řízení
 • Data Scientist
 • Specialista analýzy velkých dat
 • Výzkumný analytik
 • Manažer služeb nebo výrobních operací
 • Analyzátor dat
 • Projektový manažer
 • Správce dodavatelského řetězce
 • Analytik pro průzkum trhu

Učební plán Analytics

Stejně jako všechny hlavní společnosti v Shields School of Business, i v učebních osnovách Business Analytics je vybudováno silné základy podnikových základních kurzů v oblastech účetnictví, ekonomie, financí, marketingu a managementu . Spolu s absolvováním kursů v tradičních základních doménách si studenti obchodní analytiky budou rozvíjet kompetence v oblasti umění a vědy v oblasti datové analýzy . Konkrétně studenti tohoto programu absolvují kurzy zaměřené na rozvoj dovedností a odborných znalostí v oblasti programování, statistiky, správy dat a transformace a vizualizace dat .

120733_120697_20160929_SFU_01637.jpg

Pregraduální proces žádosti

V Saint Francis, jste víc než jen číslo - i když obdržíme vaši žádost. Vyhodnocujeme vás jako celek, nejen vybrané části, jako je GPA nebo skóre testu. Díváme se na to, jak přispějete do naší akademické obce, sílu vaší výuky, mimoškolní zájmy a jedinečné talenty.

Vše, co potřebujete ke spuštění aplikace, najdete zde! Podrobné pokyny, komponenty aplikace a termíny.

Čtyři snadné kroky
 • Krok 1: Vytvořte uživatelské jméno a heslo. Usnadníte tak ukládání aplikace a umožní vám zaregistrovat se na události SFU na jednom místě. PS Vytvořte si záložku na stránce aplikace SFU, když jste u toho!
 • Krok 2: Zkontrolujte svůj e-mail. Měli byste obdržet odkaz, abyste kliknutím potvrdili nové přihlášení.
 • Krok 3: Vyplňte aplikaci. První studenti se mohou přihlásit kdykoli, obvykle po 1. srpnu po vstupu do jejich vyššího ročníku. Pro získání plné odměny za přijímací a záslužná stipendia se doporučuje, aby studenti předložili vyplněnou přihlášku do 1. května svého vyššího ročníku.
  • Vysokoškolská žádost o přijetí je v souladu s průběžnou přijímací politikou, s výjimkou programu Physician Assistant Science, který má datum přednostní aplikace 15. listopadu . Program ergoterapie a fyzioterapie má datum prioritní aplikace 15. ledna .
 • Krok 4: Prohlédněte si svůj „kontrolní seznam“, kde najdete další požadavky.
Oficiální přepisy na střední škole

Předložte svůj oficiální přepis na střední škole, který ukazuje práci dokončenou během juniorského roku, a kopii rozvrhu vaší vyšší třídy. Všichni uchazeči by měli odevzdat známky v polovině roku od svého vyššího ročníku, pokud jsou k dispozici.

To lze odeslat:

 • Z vaší střední školy do
  • Saint Francis University
  • Úřad pro přijímání
  • 169 Lakeview Drive
  • PO Box 600
  • Loretto PA 15940
 • Prostřednictvím bezpečného přenosu systému elektronických dokumentů, jako je pergamen.
Standardizované testování

Žadatelé jsou povinni odevzdat skóre buď ze SAT I nebo ACT. Pomocí níže uvedených kódů můžete posílat své oficiální výsledky přímo SFU.

 • SAT kód # 2797
 • Kód ACT # 3682
Psaní vzorku

Vzorek psaní je vyžadován pro profesní terapii, fyzikální terapii a odbornou pomoc lékaře. Vyplňte prosím esej vysvětlující (minimálně 250 slov) váš zájem o akademický program, o který se ucházíte. Neváhejte a zdůrazněte všechny své zkušenosti, které prokazují váš zájem o zvolený obor studia.

120740_120704_20170907_SFU_9718.jpg

Poslední aktualizace Zář 2019

Informace o škole

Saint Francis University is one of the oldest Catholic universities in the country, and the oldest celebrating Franciscan values. Our scenic campus sits on a mountain top in Loretto, Pennsylvania, nea ... Čtěte více

Saint Francis University is one of the oldest Catholic universities in the country, and the oldest celebrating Franciscan values. Our scenic campus sits on a mountain top in Loretto, Pennsylvania, near Pittsburgh. Faith, Generosity, respect, discovery, and joy are in our DNA, and we seek to attract students (like you) with a passion to shape the world. Méně