Bakalář vědy ve fyzice

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

Katedra fyziky nabízí bohatý a komplexní studijní program vedoucí k získání titulu B.Sc. titul ve fyzice. The B.Sc. Po absolvování povinných kurzů fyziky si studenti fyziky mohou vybrat ze dvou samostatných skladeb, konkrétně z obecné fyziky a kosmických věd. Trať General Physics je nabízena jako standardní trasa Physics a trať Space Sciences se zaměřuje konkrétně na fyzikální témata související s vesmírem. Cílem programu je vyškolit a absolvovat odborníky ve fyzice, aby vyhověli potřebám pracovních sil v klíčových oblastech národního zájmu. Program nabízí dobře navržený a aktualizovaný kurikulum fyziky, které umožňuje absolventům účinně se účastnit na jejich pracovišti nebo pokračovat v postgraduálním studiu a provádět výzkum. Studenti fyziky jsou povinni absolvovat další kurzy z matematiky, vědy, všeobecného vzdělávání a informačních technologií, aby dále rozvíjeli své znalosti, zázemí a dovednosti.

133022_flash-tesla-coil-experiment-faradayscher-cage-68173.jpeg

Cíle programu

  • Etablovat se jako efektivní profesionálové a odborníci v oblasti týmové práce, komunikace, řešení problémů, kreativity a profesní etiky.
  • Pokračovat ve svém profesním rozvoji získáváním pokročilých titulů a rozvíjením dovedností a schopností celoživotního učení.
  • Zapojit se a uplatnit své odborné znalosti v životně důležitých společenských otázkách, jako jsou udržitelnost a ochrana životního prostředí, zdraví a bezpečnost při práci, řízení zdrojů a vzdělávání a obchodní poradenství a vedení.

Výukové programy programu

Po úspěšném dokončení tohoto programu budou studenti schopni:

  • Identifikovat, formulovat a řešit vědecké problémy pomocí znalostí z fyziky a matematiky.
  • Vyvíjejte a provádějte experimenty, analyzujte a interpretujte data a vyvodte závěry
  • Navrhněte systém, komponentu nebo proces tak, aby splňoval požadované specifikace ve výpočetní a experimentální fyzice.
  • Účinně komunikujte v písemné a ústní formě s celou řadou publika.
  • Uznat profesní a etické povinnosti a dopad fyzických řešení na globální energetické a environmentální problémy.
  • Efektivně pracovat na týmech k dosažení společných cílů, plánovat úkoly, dodržovat termíny a analyzovat rizika a nejistoty.
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Univerzita Spojených arabských emirátů (UAEU) je ucelená, na výzkum náročná univerzita, která přijímá přibližně 13 900 studentů, přičemž více než 900 fakult a 65 000 absolventů zastává klíčové pozice ... Čtěte více

Univerzita Spojených arabských emirátů (UAEU) je ucelená, na výzkum náročná univerzita, která přijímá přibližně 13 900 studentů, přičemž více než 900 fakult a 65 000 absolventů zastává klíčové pozice ve vládě, průmyslu, obchodu a všech oblastech podnikání v celém regionu. Méně
Abu Dhabi , Al Ain + 1 Více Méně