Bakalář v Manažerském informačním systému

Všeobecné informace

Popis programu

Cílem manažerských informačních systémů je připravit studenty na vedoucí pozice a odpovědnost v současných organizacích.

Major poskytuje studentům vysoce kvalitní akademické, technické a odborné znalosti pro výkon kariéry v informačních systémech. Připravuje studenty na technické a analytické dovednosti a kompetence v informačních systémech. Student bude kombinovat etické otázky v obchodním rozhodování. Kromě toho provádějte výzkum, který přispívá k profesi informačních systémů. Stejně tak jako podpora efektivní interakce s podnikatelskou komunitou. Mistrovství v MIS umožní studentovi vybrat nezletilé osoby v jakékoli obchodní disciplíně nabízené College of Business and Economics.

Tento program usiluje o to, aby Katar dosáhl cílů vize 2030. Program je k dispozici pro muže a ženy.

Přijetí

Požadavky na přijetí se liší v závislosti na typu přihlášky (noví, převodoví, navštěvující nebo nekandidáti). Pro další informace o požadavcích na přijetí nás prosím kontaktujte.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

QU je odhodláno poskytovat vysoce kvalitní vzdělávání v oblastech národní priority. Základem tohoto závazku je cíl sladit své vysoké školy, programy a kurzy se zavedenými mezinárodními standardy a osv ... Čtěte více

QU je odhodláno poskytovat vysoce kvalitní vzdělávání v oblastech národní priority. Základem tohoto závazku je cíl sladit své vysoké školy, programy a kurzy se zavedenými mezinárodními standardy a osvědčenými postupy. Výsledkem je, že QU byla úspěšná ve svých akreditačních iniciativách a získala podporu mnoha předních mezinárodních akreditačních orgánů. Méně