Bakalář v Mezinárodní Hotel Management

Všeobecné informace

Popis programu

S bakalářem v oboru International Hotel Management jste kvalifikováni k provozování manažerských pozic v mezinárodním hotelnictví a cestovním ruchu. Během těchto 3 let školní docházky:

 • získat odborné, právní, ekonomické a základní jazykové znalosti pro svůj obor;
 • Naučte se manažerské techniky a dovednosti vedoucího týmu.

Tito budoucí manažeři v mezinárodním odvětví pohostinství se zabývají konkrétními a provozními profesionálními realitami v celém vzdělávacím programu:

 • Mají skutečné klienty v restauracích a aplikačních hotelech Vatel.
 • Během praktických týdnů aplikace starší studenti spravují mladší: všichni pracují společně v reálných podmínkách řízení.
 • Na svých stážích zdokonalují své dovednosti.
 • Jejich kurzy pořádají profesoři i profesionálové v oblasti pohostinství a cestovního ruchu.126647_photo-1558959357-685f9c7ace7b.jpg Proxyclick Visitor Management System / Unsplash

Stáže

 • Stáž 1. ročníku , která se koná během vrcholné letní nebo zimní turistické sezóny, je náročná pro studenty, kteří v této rušné době objevují své profesionální prostředí. Na recepci a v restauraci se učí základní úkoly.
  Cílem je, aby jako budoucí manažeři po vyšplhání na hierarchický žebřík dokázali efektivněji řídit týmy, protože oni sami také tyto úkoly plnili.
 • Stáž 2. roku má stále operační rozměr, ale pokud je to možné, probíhá v anglicky mluvící zemi, aby si studenti mohli rozvíjet své jazykové a mezikulturní kvality.

Osnovy

1. rok: Studenti jsou seznámeni s marketingem, lidskými zdroji, administrativou a profesní kulturou a během pobytu ve škole se stávají kořistí v stravování, kulinářských produkčních technikách, omezeních banketů, neočekávaných událostech v recepcích nebo seminářích.

Rok 2: Při pokračování v prohlubování teoretických znalostí zavedením kurzů jako Obchodní právo a Ekonomika cestovního ruchu si studenti postupně získávají manažerské zkušenosti v reálných situacích. Řídí studenty 1. ročníku, zatímco jsou řízeni studenty 3. ročníku. Získávají sebevědomí a zároveň si uvědomují hierarchii v podnikání.

3. ročník: Studenti mají nyní právní, ekonomické a jazykové schopnosti a jsou připraveni řídit týmy ve škole. Tento rok je zaměřen na rozvoj analytických kapacit s využitím bohatství získaných znalostí, navrhování strategií a rozhodovacího procesu.

Program Marco Polo

Ti, kteří chtějí mít kariéru v pohostinství a cestovním ruchu, musí mít mezinárodní a mezikulturní kontakt. S ohledem na to dává Vatel studentům příležitost strávit druhý rok v jiné škole Vatel, která se nachází v jakékoli části světa.

Skupina Vatel, která je přítomna ve více než 30 zemích na čtyřech kontinentech, dává svým studentům příležitost rozvíjet své mezikulturní myšlení prostřednictvím druhého ročníku v jiné škole Vatel, aby si mohli vybrat ze všech našich areálů po celém světě.

Pomocí tohoto programu mohou studenti:

 • objevte novou zemi
 • zažít novou kulturu
 • naučit se další cizí jazyk

zatímco pokračují ve studiu hotelového managementu s naším studijním plánem. Vatelské školy po celém světě mají stejné vzdělávací programy: studenti tedy pokračují ve svých kurzech v zahraničí a poté se vracejí do své domovské školy na třetí bakalářský rok.

Rok Marco Polo je poté ověřen hostitelskou školou studentů. Vatel doporučuje, aby si studenti rozšířili svůj pobyt v mezinárodním pohostinském průmyslu, aby prodloužili svůj pobyt stážemi v hostitelských zemích.

Program získal ocenění Nejlepší inovace ve vzdělávacím programu

Program Marco Polo byl mezinárodními odborníky v oblasti pohostinství oceněn cenou Nejlepší inovace ve vzdělávacím programu v rámci celosvětových cen za pohostinství.

Uznání vyjádřené těmi, kteří přijímají stážisty Vatel a absolventy Vatel po celém světě.

123901_photo-1544986581-efac024faf62.jpg
Alev Takil / Unsplash

Požadavky na přijetí

 • Vysokoškolský diplom nebo ekvivalent na úrovni A:
  • Ve Francii: Baccalaureate
  • V Belgii: Osvědčení o ukončení sekundárního studia
  • Ve Švýcarsku: Maturité
  • V jiných zemích: Vysokoškolský diplom nebo ekvivalentní úroveň
 • Pro studenty, kteří chtějí studovat v angličtině: Požadovaná úroveň v angličtině: TOEFL 550 (80 IBT) nebo IELTS 5.5 (akademická) průvodní dopis v angličtině.

Přijímací řízení

 1. Kontakt
  Obraťte se na Vatel kampus podle svého výběru (na fóru, prostřednictvím internetu, e-mailem atd.).
 2. aplikace
  Vyplněný formulář žádosti a všechny ostatní požadované dokumenty zašlete zpět do školy.
 3. Hodnocení
  Škola bude studovat váš spis a pokud budete přípustní, budete pozváni na další přijímací zkoušku.
 4. Vstupní zkouška
  Přijímáte přijímací zkoušku do školy, kterou byste chtěli navštívit.
 5. Výsledek
  Vaše výsledky obdržíte během několika dnů.
 6. Validace
  Vaše přijetí bude potvrzeno po rozhovoru s ředitelem školy, kterého chcete navštívit.

Poplatky

Školné pro Vatel Kigali, Rwanda

Registrace 200 USD
Vstupné bakalářské 7 000 USD / rok
Celkové poplatky bakalářské 21 000 USD
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Students of Vatel in Rwanda will graduate with a prestigious internationally recognized degree providing them with a wide array of exciting career opportunities in the international hospitality indust ... Čtěte více

Students of Vatel in Rwanda will graduate with a prestigious internationally recognized degree providing them with a wide array of exciting career opportunities in the international hospitality industry across Africa, Asia, America, and Europe. Vatel’s innovative approach equips them with the knowledge and skills to perform in high-level roles upon completion of their studies by providing practical training exercises and industrial placements throughout the duration of the three-year degree program. Méně