Umístění archeologie v Anatolii, historická křižovatka spojující tzv. Orientální a západní kultury, nabízí jedinečnou příležitost prozkoumat do hloubky vznik, kvetení a transformaci prehistorických, klasických a středověkých společností. Moderní Turecko má ohromující rozmanitost pozůstatků z posledních 10 000 let lidských dějin, kulturního dědictví bezkonkurenčního bohatství. Díky své mnohonárodní schopnosti a rozsáhlým vědeckým činnostem zkoumá toto dědictví multidisciplinární přístup, který kombinuje tradiční archeologii s analytickými přírodními vědami.

Proč studovat na Bilkent University v Bilkent University

Bilkent University byla založena tak, aby poskytovala prostředí pro učení a intelektuální růst zahrnující vědy, technologie, humanitní vědy a umění.

Bilkent nabízí stimulační vzdělávací prostředí a barevnou společenskou atmosféru. Jeho rozsáhlý areál poskytuje komfortní základnu pro akademické studium a mimoškolní účast, přičemž má výhodu, že se nachází v blízkosti prosperující metropole. Studenti mohou do areálu navštěvovat bezplatný kyvadlový systém.

Bilkent University byla nedávno zařazena na 54. místě v časopise 2018 Times Higher Education (THE) v Asii. Podle indexových citačních indexů ISI pokračuje Bilkent v Turecku v řadě publikovaných článků na vysokých hodinách a řadí se na mezinárodní úrovni.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 21 více kurzů z Bilkent University »

Poslední aktualizace October 22, 2018
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
4 let
Denní studium
Price
14,500 USD
za rok.
Deadline
Červenec 19, 2019
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
May 31, 2023
Termín odevzdání přihlášek
Červenec 19, 2019

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
Červenec 19, 2019
End Date
May 31, 2023