Bakalář v archeologii

Bilkent University

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář v archeologii

Bilkent University

Umístění archeologie v Anatolii, historická křižovatka spojující tzv. Orientální a západní kultury, nabízí jedinečnou příležitost prozkoumat do hloubky vznik, kvetení a transformaci prehistorických, klasických a středověkých společností. Moderní Turecko má ohromující rozmanitost pozůstatků z posledních 10 000 let lidských dějin, kulturního dědictví bezkonkurenčního bohatství. Díky své mnohonárodní schopnosti a rozsáhlým vědeckým činnostem zkoumá toto dědictví multidisciplinární přístup, který kombinuje tradiční archeologii s analytickými přírodními vědami.

Proč studovat na Bilkent University v Bilkent University

Bilkent University byla založena tak, aby poskytovala prostředí pro učení a intelektuální růst zahrnující vědy, technologie, humanitní vědy a umění.

Bilkent nabízí stimulační vzdělávací prostředí a barevnou společenskou atmosféru. Jeho rozsáhlý areál poskytuje komfortní základnu pro akademické studium a mimoškolní účast, přičemž má výhodu, že se nachází v blízkosti prosperující metropole. Studenti mohou do areálu navštěvovat bezplatný kyvadlový systém.

Bilkent University byla nedávno zařazena na 54. místě v časopise 2018 Times Higher Education (THE) v Asii. Podle indexových citačních indexů ISI pokračuje Bilkent v Turecku v řadě publikovaných článků na vysokých hodinách a řadí se na mezinárodní úrovni.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace October 22, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
4 let
Denní studium
Price
Cena
14,500 USD
za rok.
Information
Deadline
Červenec 19, 2019
Locations
Turecko - Ankara, Ankara
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Červenec 19, 2019
Datum ukončení May 31, 2023
Dates
Sept. 2019
Turecko - Ankara, Ankara
Termín odevzdání přihlášek Červenec 19, 2019
Datum ukončení May 31, 2023