Přečtěte si oficiální popis

Přehled

Ústav chemie a biochemie Bloomsburg University nabízí bakalářské a bakalářské studium v ​​oboru chemie s možnostmi v oblasti biochemie, chemie a nanotechnologie.

Americká chemická společnost (ACS) a Americká společnost biochemie

Absolventi chemie opakovaně prokázali kvalitu své přípravy na BU díky vysoké úrovni výkonnosti v postgraduálních chemických programech, odborných programech, jako je lékařství, učení na středních školách av mnoha chemicky příbuzných průmyslových firmách. BI biochemická volba je vynikající volbou pro ty, kteří mají zájem o kariéru v medicíně nebo ve veterinární škole, a jako odrazový křížek forenzní chemie.

Možnosti programu chemie:

Zrychlený program pro přípravu lékařů Bloomsburg-PCOM

Studenti přijatí do programu Accelerated Bloomsburg-PCOM Physician Preparation Program jsou přijímáni na Bloomsburg University základě našich standardních vysokoškolských přijímacích postupů.

Po ukončení jednoho ročníku bakalářské práce vyjadřujete touhu být ve společném programu jako "zrychlený" 3 4 student nebo tradiční 4 4 student. Pak předáme vaše jméno na Philadelphii College of Osteopathic Medicine (PCOM) a s vámi budou s vámi komunikovat ohledně programu. Zrychlený program je dokončen za 7 let: 3 roky na BU získat bakalářské umění v chemii plus 4 na PCOM získat titul doktora osteopatie. Tradiční 4 4 program je otevřen pro všechny hlavní a je dokončen za 8 let, se 4 u BU a 4 u PCOM. Účast v těchto programech nebrání tomu, aby jste se ucházeli o jiné lékařské školy.

Zatímco u BU, musíte splňovat tyto požadavky do (a po celou dobu) svého juniorského roku:

 • Kandidát musel získat (na systému třídění 4,0) následující minimální počet bodů v průměru u BU: pro program 3 4, celkem 3,75; pro program 4 4, celkem 3,25.
 • Kandidát musí absolvovat nejpozději do dubna juniorského ročníku na 3 4 studenty (nebo vyššího ročníku pro 4 4 studenty) ve firmě BU. Kandidát musí získat minimální hodnost v 50 percentilu pro každou část MCAT, která má být přijata.
 • Dokončete aplikaci na PCOM, která obsahuje doporučení od osteopatického lékaře.

Po splnění těchto požadavků bude vaše žádost odeslána do PCOM. Existují tři zaručená místa pro všechny studenty splňující výše uvedené požadavky a mít úspěšný rozhovor na PCOM.

Chemické a biochemické studijní programy

Oddělení chemie a biochemie na Bloomsburg University nabízí možnosti programu Bachelor of Science (BS) a Bachelor of Arts (BA).

BS v chemii - BS v chemii je program nejvíce obyčejně sledovaný majory chemie u Bloomsburg. Poskytuje širokou expozici ve všech hlavních oblastech chemie, stejně jako možnosti pro zkušenosti s chemickým výzkumem, některé specializované oblasti a certifikace.

BS v chemii - ACS - Dokončení výzkumné komponenty umožní studovat titul být ověřen americkou chemickou společností. Studenti, kteří tento program dokončí, jsou obzvláště dobře připraveni absolvovat studium nebo zaměstnání v průmyslu.

BS v chemii - možnost nanotechnologie - studenti zájem o vědu o nanotechnologii stráví jeden semestr na Pennsylvánské státní univerzitě, přičemž 18 kreditů z nanotechnologických kurzů. To nabízí studentům příležitost získat další dovednosti v pokročilejší technologické oblasti s rostoucí potřebou kvalifikovaných pracovníků.

BS v chemii-biochemie Option - Studenti zájem o biologii a chemii mohou pokračovat v specializovaném programu v biochemii. To je populární u studentů, kteří se zajímají o absolvování lékařských a stomatologických škol. K dispozici jsou standardní i ACS certifikované skladby. Studenti mají příležitost ocenit Americkou společnost biochémie a molekulární biologie, ASBMB.

BA v chemii - program BA poskytuje tříletou expozici k jádru učebních osnov chemie. Studenti se mohou zdvojnásobit v oboru chemie a další disciplíny nebo se mohou účastnit programu 3: 2 ve strojírenství.

BS ve výuce - Certifikace chemie - Studenti se zájmem o výuku středoškolské chemie sledovat program, který jim uděluje BS ve vzdělání a ekvivalent BA v chemii. Program je vybaven kursem s názvem Katedra chemie a Výukové laboratoř, jediný kurz svého druhu ve státním systému.

Program pro přípravu lékařů - kombinovaný bakalář v oboru chemie-doktor osteopatie dvoustupňový program, který může být buď tři roky na Bloomsburg University plus čtyři roky na Philadelphii College of Osteopathic Medicine (PCOM), nebo čtyři roky v Bloomsburgu plus čtyři roky na PCOM .

Méně v chemii - studium chemie je požadavek mnoha věd. Někteří vědní studenti rozšiřují své studium v ​​oboru chemie tím, že dokončují neplnění.

Nanotechnologie - Chemie (BS)

Možnost nanotechnologie Bloomsburg University nabízí studentům příležitost získat další dovednosti v pokročilejší technologické oblasti s rostoucí potřebou kvalifikovaných pracovníků. Tato akademická stopa bezprostředně následuje program chemického bakalářského vědního programu.

Nanotechnologie nám dává možnost vidět a manipulovat atom atomů atomy a vytvářet materiály, přístroje a systémy s novými a jedinečnými vlastnostmi, jako je vytváření nanočástic pro cílené dodávky léků a vytváření obuvi, ponožek a oblečení bez zápachu.

Studenti dokončí možnost nanotechnologie s 18-kreditní Capstone semestr na Penn State University, po splnění předpokladů v Bloomsburg v chemii.

Denní dopad nanotechnologií

Podle federální vlády může nanotechnologie pravděpodobně změnit způsob, jakým je téměř vše navrženo a vyrobeno - od vakcín po počítače až po pneumatiky pro automobily. Nanotechnologické výrobky lze nalézt v běžně používaných předmětech, jako jsou mobilní telefony, kosmetika a oblečení.

Nanotechnologie se používá k řešení problémů:

 • vývoj nanočástic pro fluorescenční zobrazování nádorů
 • produkující čistší, cenově dostupnější energii
 • detekci a čištění nebezpečných chemikálií v prostředí
 • umožňující lékařská zařízení, která mohou eliminovat potřebu operace
 • činí opalovací krém a kosmetiku účinnější
 • zajistit, aby potraviny zůstaly čerstvější
 • vytváření menších a rychlejších elektronických komponent

Rozšiřte své příležitosti v oblasti vědy a techniky

Bloomsburg University je domovem jedné z největších a nejmodernějších vědních budov v severovýchodní části Pennsylvánie. Zde není věda omezena na učebnu nebo dokonce na laboratoř.

Jako student získáte příležitosti pro stáže v oblasti technologií, klinické zkušenosti v oblasti zdravotní péče nebo vědecký výzkum, včetně možností vysokoškolského výzkumu. Tyto zkušenosti vám poskytnou výhodu ve vaší kariéře a po cestě budete moci hrdost dělat rozdíl - pro životní prostředí nebo pro vaši komunitu.

Přeneste titul svého spolupracovníka ...

Jakmile převezmete titul svého spolupracovníka na Bloomsburg University , v těchto programech začnete na juniorské úrovni.

Získejte bakalářský titul ve čtyřech semestrech!
 • BS biologie - biologie životního prostředí volba
 • BA Chemie
 • BS Chemistry
 • BS chemie-biochemie možnost
 • BS chemie-nanotechnologie možnost
 • BS Chemie-Pre-Lékařské vědy možnost
 • BS Informatika
 • BS digitální forenzní
 • BS Environmentální, geografické a geologické vědy - environmentální geovědnost
 • BS Environmentální, geografické a geologické vědy-Profesní geologie
 • BA Matematika
 • BS matematika
 • BS fyzika

* se spuštěním semestru začíná v programování k programu artikulace .

Proč BU je dokonalý způsob, jak pokročit ve vašich kariérních cílech STEM

 • specializovaní profesoři, kteří se specializují na vysokoškolské vzdělání
 • vyučování každé třídy a laboratoře (bez absolventů)
 • malé vědecké a matematické třídy
 • praktické zkušenosti s přístroji a v terénu
 • možnosti vysokoškolského výzkumu
 • in-state výuka pro obyvatele PA poskytuje vynikající hodnotu pro váš vzdělávací dolar
 • uvítací komunitu studentů se stovkami společenských a vědeckých organizací
 • kampus je blízko domova (ale ne příliš blízko) pro mnoho obyvatel východní Pennsylvánie
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 15 více kurzů z Bloomsburg University »

Poslední aktualizace July 10, 2018
This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
4 let
Denní studium
Price
3,858 USD
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date