Bakalář v dějinách

Všeobecné informace

Popis programu

Vyčítání rozhodnutí a jednání z minulosti, zvědavost na historické události a názory na sociální a politické otázky jsou jen některé z mnoha příznaků, které máte zájem o historii. Dozvíte se o minulých a současných rozhodnutích, která formují lidské dějiny a připravují se na kariéru v oboru, který jste vášniví jako hlavní dějiny v CMU.


O tomto programu/>

Studenti, kteří se zabývají historií, se učí zkoumat, interpretovat a vysvětlovat události minulosti při studiu historických dokumentů, sestavování a zaznamenávání dat a sdělovat nápady a vysvětlení. Příležitosti jsou nekonečné, když jste hlavním partnerem Historie na CMU, protože dostanete přípravu, kterou potřebujete pro řadu kariér. Staň se historikem, novinářem, lektorem, archeologem nebo dokonce i průvodcem v historickém místě.

Jako hlavní historie společnosti CMU budete mít příležitost:

 • stane se zručný při výzkumu, sestavování dat, zkoumání historických dokumentů, příprava publikačních materiálů, shrnutí nápadů a tvorba a vysvětlení pojmů
 • zlepšit své chápání minulých událostí, historických osobností, rozhodnutí, zákonů a právních předpisů
 • podílet se na praktickém učení prostřednictvím výzkumných projektů, stáží a kurzů se speciálními problémy


Dostupné stupně/>

 • Bakalář umění v dějinách
 • Bakalář vědy v dějinách
 • je k dispozici menší v historii nebo společenské vědě


Ostatní stupně historie CMU:/>

 • Středoškolské vzdělání - certifikace sociálních věd
 • Střední vzdělání - Certifikace sociálních věd


Požadavky na přijetí/>

Vstup do CMU je selektivní. Náš přístupný personál pečlivě přezkoumává a vyhodnocuje jednotlivé žádosti individuálně. Před podáním přihlášky si přečtěte všechny požadavky.

Ať už jste studentka College of Liberal Arts and Sciences (CLAS) nebo studentka College of Graduate and Extended Studies (CGES), CMU vás vyzve a poskytne vám příležitosti k rozvoji dovedností, které se vyplatí na vaší profesionální cestě.

Rádi bychom, abyste se k nám připojili a zažili vzdělání, které vám dává více. Existuje jen několik požadavků, které je třeba mít na paměti při přijímacím procesu.


Vysoká škola liberálních umění/>

Příchozí čerstvé

Chcete-li přijet na Central Methodist University , očekává se, že žadatelé budou mít ukončený přípravný program s nejméně 2,5 kumulativním bodem v bodě 4,0 nebo 2250 GED a mít 21 nebo více na ACT nebo 1500 nebo vyšší na SAT vyšetření. Žadatelům se doporučuje, aby dokončili přípravný program školy, který by zahrnoval:

 • Čtyři roky angličtiny
 • Tři roky matematiky
 • Tři roky vědy
 • Tři roky sociálních studií
 • Jeden rok cizího jazyka

Studenti spadající pod minimální standardy mohou být dočasně přijímáni a budou zvažováni jednotlivě. Toto posouzení bude vedeno ředitelem pro přijímání a akademickým standardem a přijímacím výborem. Studenti přijatí při předběžném přijetí musí splňovat všechny podmínky a požadavky písemně specifikované Central Methodist University

Studenti doma

Homeschooled studenti musí předložit platný přepis pro homeschool, mít průměr 2,5 bodu a 21 ACT nebo vyšší nebo 1500 nebo vyšší na SAT.

Přeneste studenty

Žadatelé o převod musí mít pro všechny předchozí pokusy o vysokoškolské studium 2,0 nebo vyšší GPA a mají nárok na návrat na poslední navštěvovanou školu. Ti, kteří nesplňují tato kritéria, musí předložit odvolání Academic Standards and Admission Committee, který rozhodne, zda bude student přijat.

Všichni žadatelé o převod musí předložit oficiální přepisy svých vysokých škol, které jasně uvádějí GPA a třídu. Žadatelé o převod musí také předložit oficiální přepisy ze všech navštěvovaných vysokých škol a univerzit. Tyto přepisy jsou součástí trvalého záznamu studenta.


VÝUKA/>

Vysoká škola liberálních umění

 • Roční výuka (12-18 hodin za semestr) 23 000 dolarů


LOKALITA/>

Tento program je nabízen na následujících místech:

REZIDENČNÍ KAMPUS

 • Fayette, MO
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Looking for more from your college experience – and from yourself? Come thrive at CMU. Empowered by a caring community, surrounded by every imaginable opportunity, you’ll discover your strengths. You’ ... Čtěte více

Looking for more from your college experience – and from yourself? Come thrive at CMU. Empowered by a caring community, surrounded by every imaginable opportunity, you’ll discover your strengths. You’ll find your voice. You’ll achieve your very best – as a scholar, as a leader, as a difference-maker in the world. Méně
Fayette , USA online + 1 Více Méně