Read the Official Description

Dělejte historii a diskernujte o demokracii

Vyplnený fascinujícími postavami a všemi prvky, které dělají skvělou zábavu - od dramatiky a romantiky až po válku a zločin - dějepis a politická studia vás připraví na to, abyste hráli svou vlastní roli při formování budoucnosti prostřednictvím poučení z minulosti.

Dejte to do perspektivy

Získejte široké pochopení toho, jak sociální, politické a kulturní síly utvářejí společnosti, zejména Spojené státy. Rozvíjte své písemné a slovní komunikační dovednosti, abyste učili ostatní o minulých a současných kulturách a politických systémech tvůrčími a kritickými způsoby, včetně vědecké diskuse a využívání různých perspektiv.

Využijte historické a archivní zdroje k účasti na konzervačních projektech, včetně nahrávání ústních dějin, spolu s fakultami a spolužáky. Prozkoumejte své zájmy prostřednictvím samostudium a vašeho seniorského projektu Capstone a sdílejte svou práci s ostatními v publikacích a během prezentací.

Absolventi jsou připraveni na kariéru v různých oblastech, včetně práva, vzdělání, historického výzkumu, veřejných služeb, sdělovacích prostředků a komunikací, historie muzeí a veřejnosti, vládních a nevládních organizací nebo absolvování postgraduálního studia.

Fakta

Vyberte si menší

Kombinujte nezletilou buď v historii, nebo v politických studiích s jakýmkoli programem z maturitní zkoušky, abyste získali bohaté znalosti o historických nebo politických vlivech do svého oboru v jakékoli oblasti akademického zájmu.

Program taught in:
Angličtina

See 7 more programs offered by Colby-Sawyer College »

Last updated July 1, 2018
This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019