Bakalář v dějinách

Colby-Sawyer College

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář v dějinách

Colby-Sawyer College

Dělejte historii a diskernujte o demokracii

Vyplnený fascinujícími postavami a všemi prvky, které dělají skvělou zábavu - od dramatiky a romantiky až po válku a zločin - dějepis a politická studia vás připraví na to, abyste hráli svou vlastní roli při formování budoucnosti prostřednictvím poučení z minulosti.

Dejte to do perspektivy

Získejte široké pochopení toho, jak sociální, politické a kulturní síly utvářejí společnosti, zejména Spojené státy. Rozvíjte své písemné a slovní komunikační dovednosti, abyste učili ostatní o minulých a současných kulturách a politických systémech tvůrčími a kritickými způsoby, včetně vědecké diskuse a využívání různých perspektiv.

Využijte historické a archivní zdroje k účasti na konzervačních projektech, včetně nahrávání ústních dějin, spolu s fakultami a spolužáky. Prozkoumejte své zájmy prostřednictvím samostudium a vašeho seniorského projektu Capstone a sdílejte svou práci s ostatními v publikacích a během prezentací.

Absolventi jsou připraveni na kariéru v různých oblastech, včetně práva, vzdělání, historického výzkumu, veřejných služeb, sdělovacích prostředků a komunikací, historie muzeí a veřejnosti, vládních a nevládních organizací nebo absolvování postgraduálního studia.

Fakta

Vyberte si menší

Kombinujte nezletilou buď v historii, nebo v politických studiích s jakýmkoli programem z maturitní zkoušky, abyste získali bohaté znalosti o historických nebo politických vlivech do svého oboru v jakékoli oblasti akademického zájmu.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace July 1, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - New London, New Hampshire
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - New London, New Hampshire
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu