Bakalář v informatice a digitálním obsahu (společný studijní program s univerzitou Dongseo, Jižní Korea)

Mykolas Romeris University

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář v informatice a digitálním obsahu (společný studijní program s univerzitou Dongseo, Jižní Korea)

Mykolas Romeris University

Proč tento studijní program?

Cílem programu je připravit kvalifikované specialisty v oblasti informatiky, kteří budou schopni přizpůsobit své znalosti v odvětvích her, digitálních animací a audiovizuálních efektů, jakož i komplexně pochopit a aplikovat znalosti spojené s produkcí digitálního obsahu podporou podnikání a sebe -employment v tomto poli.

Rozlišovací způsobilost programu:

  • povinná mobilita během studijního období;
  • společný diplom - diplomy MRU a DSU.

Hlavní předměty studia:

Úvod do digitálního obsahu, počítačová grafika, základy programování, herní design, základní sochařství, umělá inteligence ve hrách, matné malby, kinematografie a úpravy, 3D modelování, 3D Maya, 3Ds Max, charakteristika, animace digitálních her, , 2D a 3D herní programování, digitální osvětlení a texturaci, programování mobilních her, digitální modelování a sochařství, herní síťové programování, návrh a realizace herních projektů, digitální kompozice, vizuální efekty, podnikání a samostatná práce, metody gamingu a technologie.

Vstupní požadavky

Střední vzdělání (matematika).
Znalost anglického jazyka - úroveň nejméně B1 (podle Společného referenčního rámce pro jazyk schváleného Radou Evropy). Pro ty, kteří nemají certifikáty IELTS nebo TOEFL, je zorganizován test vzdálené angličtiny.
V případě, že vaše úroveň angličtiny není dostačující, zvolte prosím studium angličtiny . Během prvního studijního roku se studenti, kteří vstupují do hlavního bakalářského studijního programu spolu s drobnými studiemi anglického jazyka, zaměří pouze na jazykové studium. Po ukončení jednoho ročníku studií menšího jazyka angličtiny a dosažení dostatečné úrovně znalostí anglického jazyka budou mezinárodní studenti pokračovat ve studiu o svém zvoleném majora.

Možnosti mezinárodní mobility

Mezinárodní mobilita je požadována: 3. a 4. ročník (5., 6., 7., 8. semestr) studia v Jižní Koreji, Busan, Dongseo University (DSU).

Kariérní vyhlídky

Absolventi studijního programu Informatika a digitální obsah budou schopni pracovat v různých produkčních produktech digitálního obsahu - mezinárodních studiích počítačových her, designových agentur, filmových studiích a všech obchodních organizacích, které jsou orientovány na tvorbu digitální produkce pomocí ICT. Poznatky získané v oblasti informatiky a digitálního obsahu mohou být také využity v televizních společnostech, které souvisejí s digitálním vysíláním. Absolventi programu budou mít také možnost vytvářet pracovní místa pro sebe jako externí zaměstnance nebo propagátory vlastních firem.

Studentské posudky

Kęstutis Kaminskas, 1. ročník student:
Vždycky jsem byl fascinován o herních prvcích a herních principech v nongame kontextech. Někteří lidé by se těžko uvěřili, ale směřujeme k tomu, kde videohry nabízejí obrovský potenciál, který by mohl v budoucnu ovlivnit výuku a učení. Vývojář AI ve vzdělávacích systémech, to je můj budoucí cíl.
Studium na MRU je naprosto úžasné! Lidé tam jsou super a všichni fakulté jsou ochotni vám pomoci, když budete potřebovat. Má skvělou atmosféru a je skvělé se učit a setkat se s novými lidmi. Deimantė Gruzdytė, studentka 3. ročníku, v současné době studuje na DSU:
Při cestě do Jižní Koreje jsem byl o mých vyhlídkách neurčitý, ale skutečnost přinesla příjemné překvapení. Nejprve jsem okamžitě okouzlil dobře udržovaným školním areálem, univerzitní knihovnou, kaplí, dalšími stavbami a náměstím, které se často mění na centrální prostor celého areálu.
Existuje mnoho obchodů, kaváren, které se mohou po škole uklidnit, střecha hotelu Plaza má fotbalové hřiště pro příležitostné zápasy nebo jiné akce.
Samozřejmě, školní areál není jediným, co by bylo šťastné. Učitelé, kurátoři a celé společenství univerzity jsou velmi přátelští a užiteční s jakýmkoli problémem, který můžete mít. Učitelé přinášejí fascinující přednášky (v mém případě jsou velmi praktické), ptají se na náš pokrok, zkontrolujte, zda máme k dispozici vše, co potřebujeme. Vedení fakulty plánuje různé cesty, abychom mohli vidět alespoň zlomek korejské kultury. Jsme pozváni na pravidelná setkání, abychom zjistili, zda se studenti mohou vyrovnat s výzvami. Dokonce i úklid kanceláří nám dává úsměv a snaží se něco říct, abychom nechali mumlat pár korejských vět.
A teď studijní pole. Je obtížné popsat oblast, protože každý student má individuální pochopení své situace. Ale můžu garantovat sto procent, že každý učitel je profesionálem v jejich předmětu, proto jste velmi spokojeni se všemi vašimi dotazy. Pracujeme na mnoha projektech, praktických úkolech, takže naše teorie mohou být a musí být okamžitě přijaty na praktickou úroveň. Z těchto důvodů se domnívám, že jsem se hodně naučil a jsem velmi spokojen s mými studiemi. Univerzita Dongseo, jinými slovy, žije podle mých největších očekávání.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Mykolas Romeris University

Poslední aktualizace January 8, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2018
Mar. 2019
Duration
Délka trvání
4 let
Denní studium
Price
Cena
2,460 EUR
Poplatek za zápis na DSU: 5600 USD za rok, studenti mimo EU. 2160 € (školné na DSU: 5600 USD) za rok, studenti EU.
Information
Deadline
Locations
Jižní Korea - Busan, Busan
Datum začátku : Mar. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Litva - Vilnius, Vilnius County
Datum začátku : Sept. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2018
Litva - Vilnius, Vilnius County
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Mar. 2019
Jižní Korea - Busan, Busan
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu