Bakalář v komunikačních a informačních vědách (CIS): Jazyk a média

Vrije Universiteit Amsterdam

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář v komunikačních a informačních vědách (CIS): Jazyk a média

Vrije Universiteit Amsterdam

Staré a nové média v globalizovaném světě

V dnešní době se již sociální média nepoužívají pouze k jejich původnímu účelu, osobní komunikaci, ale také jsou zaměstnávány podniky pro profesionální účely. Organizace používají službu Twitter pro webovou službu, Skype nebo Facetime pro setkání a Whatsapp pro konverzace. Facebook je také používán pro vytváření podnikatelských komunit. Ve specializaci BA CIS Jazyk a média se dozvíte, jak a proč organizace aplikují nové (a staré) média v interakci mezi podniky a mezi obchodními partnery.

Také zjistíte, jak aplikace nových médií ovlivňují, tvarují nebo dokonce definují obsah a jazykové nebo vizuální vlastnosti zpráv, které jsou vyměňovány. Například položky Tweets mají limit 140 znaků, což ovlivňuje použitý jazyk. Podobně se konverzace tváří v tvář liší od konverzace aplikace WhatsApp v důsledku použitého média. Ale funguje to i naopak: vlastnosti textů, obrázků nebo konverzací mohou samy o sobě ovlivňovat i výběr konkrétního média. Náš program vám poskytne dovednosti potřebné k analýze různých aspektů mediálního designu a ke zkoumání účinnosti konkrétních rozhodnutí.

Nové i staré média se používají ve stále globalizovanějším světě a komunikace probíhá stále více a více v mezinárodním kontextu. Taková mezinárodní komunikace nezahrnuje pouze různé jazyky, ale také různé kultury, dokonce i mezi anglicky mluvícími zeměmi. Kromě toho se na celém světě objevují různé odrůdy angličtiny, z nichž každá má své vlastní charakteristiky. V obchodních podmínkách spolupracují mezinárodní kolegové pomocí tzv. Lingua franca, typicky angličtiny. To je důvod, proč několik kurzů v našem programu se zaměří na úlohu angličtiny jako lingua franca v mezinárodní komunikaci. A jak lidé komunikují stále více přes národnosti, zajistíme Vám nabídnout kurzy, které vám poskytnou přehled o příležitostech a výzvách mezikulturní komunikace.

Studijní jazyk a média v Amsterdamu

Náš program vyučuje dynamický personál, který vyučuje kurzy komunikační vědy, aplikovanou lingvistiku, mediální analýzu, interakci a mezikulturní komunikaci. Budete pracovat v poměrně malých seminářových skupinách, kde budete motivováni zapojit se do kritických diskusí a kde máte příležitost sledovat své individuální zájmy.

Pokud máte zájem o absolvování bakalářského studia v oboru komunikačních a informačních studií v zahraničí, VU Amsterdam je vynikající volbou! VU Amsterdam je známá jako vysoce kvalitní univerzita se sociálním srdcem. Využijte osobní atmosféru a snadný přístup ke všem zařízením v důsledku nastavení našeho areálu, a přesto máte v ruce živé město Amsterdam.

VAŠÍ BUDOUCNOST KARIÉRA

Jste schopni poradit firmám ve svých komunikačních strategiích a hodnotit produkty dodávané reklamními agenturami. K dalším možnostem kariéry patří například webový editor, správce webových stránek a analytik sentimentu a nové úkoly vytvořené novými a sociálními médii. V tradičních oblastech existuje potřeba obchodních spisovatelů, redaktorů, výzkumníků trhu a copywriterů.

ZVLÁŠTNÍ POŽADAVKY NA PŘÍJMY

Aby byli kandidáti přípustní, musí mít holandský předškolní diplom (VWO) nebo ekvivalent tohoto předškolního diplomu (například německý diplom Abitur nebo IB). Prosíme, abyste zahájili přijímací řízení nejpozději do 1. května.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace November 7, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
3 let
Denní studium
Price
Cena
2,083 EUR
pro studenty EEA. 8 700 EUR pro studenty ze zemí, které nejsou členy EU / mimo EHP.
Information
Deadline
Locations
Nizozemsko - Amsterdam, North Holland
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Nizozemsko - Amsterdam, North Holland
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu