Read the Official Description

Komunikace je vše: reklamy, obaly knih, časopisy, loga, aplikace, rozhraní, webdesign nebo design obalů. Každý den narazíme na stovky vizuálních zpráv. Všichni ovlivňují naše myšlenky a činy, a to nejen z důvodu se jejich estetickou val UE . Vysílají také vícevrstvý obsah a emoce. Jako návrhář komunikace nebo grafický návrhář najdete nejlepší vizuální a kreativní výraz pro všechny zprávy, a tím vyřešíte problémy, které vznikají při návrhu.

Naše univerzita se zaměřuje na váš rozvoj. Proto vyučujeme v malých učebních skupinách av přátelské a osobní atmosféře. Budete vyučováni renomovanými lektory z kreativního průmyslu a studovat v areálu, který je centrálně umístěn, vybavený nejmodernější technologií (fotografické studio, tisk

Na University of Applied Sciences Europe získáte dokonce možnost aktivního utváření vašich studií a kariéry. V závislosti na vašich osobních profesních cílech si vyberete své vlastní specializace a vyberete si z řady interdisciplinárních předmětů. Programy vyučované na naší univerzitě zahrnují také praktické projekty s nejlepšími partnery z tvůrčího průmyslu a volitelnými terénními výcviky, které vás dokonale připraví na práci snů.

Team job. Photo young businessmans crew working with new startup project in modern loft. Generic design notebook on wood table. Horizontal, film effect

Vaše možnosti kariéry s diplomem v komunikačním designu

Komunikační návrháři jsou integrováni do všech fází koncepčních fází a strategického plánování. Hrají vedoucí úlohu při zajišťování uměleckých myšlenek, strategických, ekonomických, technických, sociálních a ekologických parametrů. To dělá kariéru komunikačního návrháře velmi komplexní, pestrou a vzrušující.

Trh pro tvůrce komunikace pokrývá širokou škálu pracovních míst. Absolventi pracují v kreativním průmyslu jako kreativní nebo uměleckí ředitelé v reklamních nebo komunikačních agenturách, ve vydavatelstvích nebo ve vládních institucích. Mnohé z nich jsou podnikatelé nebo pracovníci na volné noze nebo pracují v projekčních kancelářích. Komunikační návrháři poskytují odpovědi na otázky naší doby. Odrážejí, přenášejí, vizualizují, formulují, vymýšlejí, představují, plánují, myslí, nesouhlasí, inspirují a prezentují.

Program - kurzy, stáže, semestr v zahraničí

Tento program je rozdělen do různých modulů. V základních modulech vás nejprve naučíme základy uměleckých řemesel, jako je typografie, kresba, malba a grafický design. Poté budete schopni rozvíjet své vlastní specializace ve volitelných modulech pro redakční design, digitální design, reklamní design, reklamy a sekvencování a firemní identitu. Teoretický prvek bude pokrývat významné historické a současné vývoje umění, filmu, fotografie a designu.

V 5. semestru budete mít příležitost vyzkoušet své nově získané dovednosti v praxi v praxi prostřednictvím stáže nebo semestru v zahraničí.

Side view shot of a man's hands using smart phone in interior, rear view of business man hands busy using cell phone at office desk, young male student typing on phone sitting at wooden table, flare

Aplikujte dnes na University of Applied Sciences Europe

Můžete požádat o rok předem o požadovaný počáteční semestr.

Jak se přihlásit:

1. Vyplňte prosím online formulář žádosti v plném rozsahu.
2. Nahrajte ověřenou kopii a ověřený překlad v němčině nebo v angličtině z vašeho vysokoškolského diplomu nebo jeho ekvivalentu.
3. V případě, že jste již studovali v oblasti designu, předložíte také kopii a ověřený překlad vašeho přepisu.

Jakmile projdeme přihláškou a pracujeme na vzorcích, pozveme vás na rozhovor. Může se konat v našem kampusu, nebo telefonicky nebo videokonference (např. Skype).

Program taught in:
Angličtina
Němec

See 5 more programs offered by University of Applied Sciences Europe »

Last updated April 8, 2018
This course is Campus based
Start Date
Mar. 2019
Sept. 2019
Duration
7 semestry
Denní studium
Price
- Žadatelé z EU: 665 € / měsíc - žadatelé, kteří nejsou členy EU: 865 € / měsíc
Deadline
By locations
By date
Start Date
Mar. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Mar. 2019

Location
Application deadline
End Date

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date
Location
Application deadline
End Date