Bakalář V Komunikaci - Mezinárodní Událost, Hudba A Studia Studia

Fontys University of Applied Sciences

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář V Komunikaci - Mezinárodní Událost, Hudba A Studia Studia

Fontys University of Applied Sciences

Nabízíme čtyřletý studijní program na plný úvazek s důrazem na rozvoj vaší tvůrčí identity a dovedností a znalostí specifických pro daný průmysl. Budete pracovat na projektech v reálném životě a podílet se na našich tématických týdnech, kdy se setkáme s inspirativními partnery z oboru. Existuje kombinace přiřazení skupin a individuálních úkolů. Naši absolventi se zabývají kariérou, jako je komunikační manažer nebo vývojář koncepce v rámci akce, hudebního a zábavního průmyslu. Oni končí v produkčních společnostech, v televizních produkcích, v kulturních institucích, jako jsou divadla, veletrhy, veletržní a konferenční agentury a internetové společnosti. Můžete začít pracovat pro společnosti, které používají události a / nebo zábavu jako jednu ze složek v jejich marketingové komunikační směsi. Vzhledem k tomu, že BA IEMES má široký rozsah, mohou se absolventi také rozhodnout pro kariéru v komunikaci s vládou nebo téměř jakoukoli společností podle svého výběru.

Program začíná září 2019

Začátek bakalářského programu angličtiny - komunikace - mezinárodní událost, hudba

Holandský program začíná příští školní rok s obnoveným učebním plánem, který je plně zaměřen na současnou profesní praxi. Studenti budou pracovat ve čtyřech kolejích: Případy, Nástroje, Práce a Osobnost. Každá skladba má své vlastní priority, ale vždy je v kontextu tvůrčího průmyslu a ve vztahu k sobě navzájem.

Případy

V této skladbě jsou odborné znalosti kombinovány s konkrétními profesionálními produkty, které vytvoříte jako student. V tomto procesu se budete řídit týmem lektorů, kteří spolupracují mezi sebou na základě různých oblastí odbornosti.

Nástroje

Jako student si můžete vybrat ze široké škály nástrojů, které přispívají k vašemu profesnímu rozvoji. Řada nástrojů je absolutně nezbytná pro Vaši odbornou praxi, a proto je nutná. Kromě toho máte také možnost vybrat si řadu dalších nástrojů.

Práce

Myslíme si, že je důležité, aby naši studenti okamžitě získali pracovní zkušenosti v oboru. Z tohoto důvodu budete pracovat jeden den v týdnu ve společnosti.

Osobnost

Ve svém prvním roce okamžitě začnete pracovat na vašem osobním vývoji. Individuálně, ale také ve skupině, s vedením i samostatně. Jedná se o získání co nejvíce ze sebe. Zamyslete se nad: pracovní dovednosti, spolupráce, komunikace, dávání a přijímání zpětné vazby, sebereflexe, rozhodování, učení se kritice atd.

S tímto nastavením začíná kariéra okamžitě na začátku programu. Získáte rozšířené informace o pozadí jako odborník na komunikaci a dozvíte se, které profesionální produkty jsou pro tento účel vyžadovány. Vytváříte svou síť a zažijete, na čem jste dobří. Za čtyři roky se stanete součástí tvůrčího průmyslu a vyberete si vlastní cestu.

Potřebujeme více času, než se původně předpokládalo, aby také nabízelo tuto novou formu vzdělávání v mezinárodním a mezikulturním kontextu. Z kvalitních důvodů jsme se rozhodli, že je lepší odložit program angličtiny vyučovaný o rok, abychom mohli začít akademický rok 2019-2020 dobře připravený.

Popis předmětu

Studijní program

Během prvního ročníku navštěvujete kurzy zaměřené na komunikaci, ale i na události, hudební, zábavní a herní průmysl. Jak program pokračuje, budete se stále více specializovat. Během druhého ročníku si můžete vybrat další kurzy, jako jsou: živá zábava, televize, film a návštěvnické atrakce. Také je možné studovat druhý jazyk. Kromě toho je možné strávit vašeho nezletilého na jiné (mezinárodní) univerzitě. Pro nezletily mimo Nizozemsko máme partnerství s univerzitami z celého světa například v Británii, Španělsku, Norsku, Dánsku, Mexiku, Malajsii, USA, Austrálii a Novém Zélandu.

První rok

 • Komunikační teorie
 • Kurzy specifické pro daný sektor (událost, hudba a zábava)
 • Copywriting
 • Koncepce
 • Media Design
 • Akademické dovednosti
 • Marketing
 • Metodika výzkumu
 • Angličtina

Druhý rok

Ve druhém ročníku si vyberete dva ze sedmi specifických kurzů v oboru:

 • událost
 • Hudba
 • Živá zábava
 • Televize
 • Film
 • Hry
 • Turistické atrakce
 • Menší

Třetí rok

 • (mezinárodní) minoritní
 • Stáž (praktická)

Čtvrtý rok

 • Stáž (výzkum)

Kariérní vyhlídky

Naši absolventi se zabývají kariérou, jako je komunikační manažer nebo vývojář koncepce v rámci akce, hudebního a zábavního průmyslu. Oni končí v produkčních společnostech, v televizních produkcích, v kulturních institucích, jako jsou divadla, veletrhy, veletržní a konferenční agentury a internetové společnosti. Pracují také pro společnosti, které používají události a / nebo zábavu jako jednu ze složek svého marketingového komunikačního mixu. Někteří začínají své vlastní společnosti. Vzhledem k tomu, že BA IEMES má široký rozsah a je oficiálně registrován jako bakalář umění, absolventi mohou také volit "normální" kariéru v komunikaci s vládou nebo téměř jakoukoli společností podle svého výběru.

Požadavky na přijetí

Jako bakalářský student musíte mít diplom vyššího sekundárního vzdělávání odpovídající nizozemským standardům. Aby byli studenti přijati na Fontys University of Applied Sciences musí mít nárok na vysokoškolské vzdělání prostřednictvím diplomu středního vzdělání / vysokoškolského diplomu s dobrými výsledky. To znamená:

 • Pro holandské studenty: vwo-, havo- nebo mbo-diplom
 • Pro německé studenty: Fachabitur nebo Abitur (Fachhochschulreife nebo Allgemeine Hochschulreife)
 • Pro studenty s jinou národností: vysokoškolský diplom / GCE nebo ekvivalent, např. Britské GCE A-levely nebo GCSE stupně A, B nebo C, mezinárodní maturitní zkouška, francouzská maturita nebo americká střední škola (top stream nebo plus 1 rok vysoká škola)

Vedle svého diplomu poskytněte další akademické kvalifikace, pokud jsou k dispozici (zejména v oblasti matematiky a ekonomie). Např. Další kurzy, workshopy, projekty, účast na soutěžích.

This school offers programs in:
 • Angličtina


Poslední aktualizace June 1, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2018
Duration
Délka trvání
4 let
Denní studium
Price
Cena
2,060 EUR
- studenti EU / EEA (za rok); 7500 EUR - studenti mimo EU / EHP (za rok)
Information
Deadline
Locations
Nizozemsko - Eindhoven, North Brabant
Datum začátku : Sept. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Nizozemsko - Tilburg, North Brabant
Datum začátku : Sept. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Nizozemsko - Venlo, Limburg
Datum začátku : Sept. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2018
Nizozemsko - Eindhoven, North Brabant
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Nizozemsko - Tilburg, North Brabant
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Nizozemsko - Venlo, Limburg
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu