Bakalář v managementu pohostinství, sportu a cestovního ruchu

Všeobecné informace

Popis programu

O

Studijní programy nabízené na Husson University School of Hospitality, Sport,

Ať už máte zájem o služby zaměřené na pohostinství a cestovní ruch nebo sportovní management, naše programy mají pro vás něco. Následující odkazy na pravé straně poskytují další informace o každém programu, který zahrnuje příležitosti k většímu, menšímu nebo soustředit se v oblasti, která vás zajímá.

Naše flexibilní kurikulum a možnosti v několika stupních vám pomohou vybrat si studijní program, který dokonale vyhovuje vašim jedinečným profesním cílům v oblasti pohostinství, sportu a řízení cestovního ruchu.

Mise

Posláním programu pro řízení pohostinství a cestovního ruchu je poskytovat akademické školení, které připravuje studenty k tomu, aby se stali podnikatelskými vedoucími, manažery a odborníky v úlohách, které se zaměřují na pochopení a zhodnocení globálního prostředí.

Kariérní Pathways

Majitelé pohostinství a cestovního ruchu budou moci sledovat širokou škálu kariérních možností, které nabízejí vzrušení a potenciál zaměstnanosti v největším průmyslu světa. Absolventi HTM dostanou příležitost zlepšit své zkušenosti s učebnami s jedním nebo více stáží při získávání titulu. Tato zkušenostní příležitost k učení mají osvědčenou zkušenost jako největší cestu k zaměstnanosti a úspěchu v raném kariéře v oboru pohostinství.

Kariéra v řízení pohostinství

 • Restaurace
 • Cruise Lines a cestovního ruchu
 • Kluby a kasina
 • Hotely, motely a hostince
 • Správa událostí a konvencí
 • Parky a rekreační management
 • Golfová hřiště, přístavy a lyžařská střediska

Řízení pohostinství Průmysl fakta

 • Odvětví restaurací a stravovacích služeb ve výši 448 miliard dolarů je největším zaměstnavatelem v soukromém sektoru v USA a očekává se, že tento trend bude pokračovat iv budoucnosti. ( www.ahla.com )
 • Úřad statistiky práce předpovídal v období 2005 - 2015 zvýšení počtu pracovních míst v restauračních a stravovacích službách o přibližně 1,8 milionu; přibližně 45 000 bude manažerskými pozicemi.
 • Lodní průmysl je 113 miliardy dolarů a předpokládá se, že bude růst do budoucnosti. V Maine, pohostinství a cestovním ruchu je největším průmyslem zaměstnávajícím téměř 200 000 lidí a vytváří přes 3 miliardy dolarů mzdy. ( www.maineinns.com )

Program pro řízení pohostinství

 • "Program Hospitality Management v Hussonu mi dal příležitost udělat skvělé spojení prostřednictvím pracovních zkušeností v reálném životě a prostřednictvím různých tříd s znalými profesory, kteří mají úspěch v oboru."
  Danielle Huchinson '09
 • "Moje kurzy v oblasti managementu pohostinství pomohly k tomu, že pojmy o jídle a nápoji přinášejí život. Jsme schopni učit se od vedoucích pracovníků průmyslu zajímavým a vzrušujícím způsobem."
  Beth McFarland '10
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

At Husson University, it’s all about you. You won’t be lost in a crowd. You’ll learn from professors who care about you. You’ll learn hands-on, earning a degree and skills that will prepare you for a ... Čtěte více

At Husson University, it’s all about you. You won’t be lost in a crowd. You’ll learn from professors who care about you. You’ll learn hands-on, earning a degree and skills that will prepare you for a rewarding, successful career. Best of all, Husson’s reputation for a first-class education and affordability mean you’ll be making a smart investment. Husson University... our mission is your success. Méně
Hussonova oblast