Bakalář v mezinárodních vztazích a diplomacie

Pan-European University

Popis programu

Read the Official Description

Bakalář v mezinárodních vztazích a diplomacie

Pan-European University

Profil absolventa:

Absolventem bakalářského studijního programu Mezinárodní vztahy a diplomacie se stane odborníkem v mezinárodních vztazích a bude schopen pracovat v zahraničí a v příslušných institucích na území Slovenské republiky. Získat přehled základních pojmů politické analýzy a politické vědy, historie, politické geografie, základy diplomacie, základy ekonomie a práva a bude schopen komunikovat v cizím jazyce o specializovaných tématech.

Možnosti umístění absolventů:

Absolvent bakalářského studijního programu Mezinárodní vztahy a diplomacie může vykonávat následující zaměstnání: zaměstnanec ve státní správě, orgány územní samosprávy, politická žurnalistika a třetí sektor.

Po absolvování bakalářského programu může absolvent pokračovat hladce při provádění magisterského programu.

PROČ Paneuropejská univerzita?

 1. Příležitost dosáhnout odborného doktorátu a provádět studium.
 2. Cvičení zaměřené na reálné projekty ve spolupráci s klienty, pod dohledem prakticky orientovaného týmu vysokoškolských lektorů.
 3. Individuální přístup ke svým studentům, a to jak v přímé výuce, tak ve vedení studia. Výuka v malých studijních a projektových skupinách.
 4. Aktuální technické vybavení zařízení, které zahrnuje moderní zařízení a specializované laboratoře ve vybraných oblastech (Media Center, Moot Court room, 3D IT laboratoře)
 5. Silné strategické partnerství při poskytování vzdělání a praktických zkušeností se studiem, počítání firemních partnerů, jako je IBM, Slovenská fotbalová asociace, News and Media Holding, NARKS - Národní asociace realitních agentů, Asseco Central Europe atd.
 6. Neustále obnovená inovace softwarových aplikací pro studenty - bezplatné předplatné pro Microsoft Office 365 , profesionální software IBM a přístup k nejprestižnějším vědeckým online databázím . Pro studenty práv zdarma předplatné pro automatizovaný nástroj právní informace ( ASPI ).
 7. Příležitost získat mezinárodní zkušenosti prostřednictvím studia Erasmus na jedné z více než 60 partnerských univerzit v Evropě a více než 20 partnerských univerzit mimo EU .
 8. Příležitost získat grant na speciální potřeby (sociální stipendium) a grant na mimořádné studijní zásluhy . Poplatky za školné mohou být vypláceny měsíčně nebo v semestrálních splátkách .
 9. Cross-faculty studium - příležitost k paralelnímu studiu na 2 různých fakultách za snížené školné.
 10. Rozmanitý mimoškolní život, včetně diskusních seminářů, workshopů, výstav, sportovních akcí, filmových a filmových představení a studentských párty.
This school offers programs in:
 • Angličtina


Poslední aktualizace May 25, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
3 let
Denní studium
Price
Cena
10,800 EUR
Information
Deadline
Locations
Slovensko - Bratislava, Bratislava Region
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Slovensko - Bratislava, Bratislava Region
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu