Read the Official Description

Profil absolventa:

Absolventem bakalářského studijního programu Mezinárodní vztahy a diplomacie se stane odborníkem v mezinárodních vztazích a bude schopen pracovat v zahraničí a v příslušných institucích na území Slovenské republiky. Získat přehled základních pojmů politické analýzy a politické vědy, historie, politické geografie, základy diplomacie, základy ekonomie a práva a bude schopen komunikovat v cizím jazyce o specializovaných tématech.

Možnosti umístění absolventů:

Absolvent bakalářského studijního programu Mezinárodní vztahy a diplomacie může vykonávat následující zaměstnání: zaměstnanec ve státní správě, orgány územní samosprávy, politická žurnalistika a třetí sektor.

Po absolvování bakalářského programu může absolvent pokračovat hladce při provádění magisterského programu.

PROČ Paneuropejská univerzita?

  1. Příležitost dosáhnout odborného doktorátu a provádět studium.
  2. Cvičení zaměřené na reálné projekty ve spolupráci s klienty, pod dohledem prakticky orientovaného týmu vysokoškolských lektorů.
  3. Individuální přístup ke svým studentům, a to jak v přímé výuce, tak ve vedení studia. Výuka v malých studijních a projektových skupinách.
  4. Aktuální technické vybavení zařízení, které zahrnuje moderní zařízení a specializované laboratoře ve vybraných oblastech (Media Center, Moot Court room, 3D IT laboratoře)
  5. Silné strategické partnerství při poskytování vzdělání a praktických zkušeností se studiem, počítání firemních partnerů, jako je IBM, Slovenská fotbalová asociace, News and Media Holding, NARKS - Národní asociace realitních agentů, Asseco Central Europe atd.
  6. Neustále obnovená inovace softwarových aplikací pro studenty - bezplatné předplatné pro Microsoft Office 365 , profesionální software IBM a přístup k nejprestižnějším vědeckým online databázím . Pro studenty práv zdarma předplatné pro automatizovaný nástroj právní informace ( ASPI ).
  7. Příležitost získat mezinárodní zkušenosti prostřednictvím studia Erasmus na jedné z více než 60 partnerských univerzit v Evropě a více než 20 partnerských univerzit mimo EU .
  8. Příležitost získat grant na speciální potřeby (sociální stipendium) a grant na mimořádné studijní zásluhy . Poplatky za školné mohou být vypláceny měsíčně nebo v semestrálních splátkách .
  9. Cross-faculty studium - příležitost k paralelnímu studiu na 2 různých fakultách za snížené školné.
  10. Rozmanitý mimoškolní život, včetně diskusních seminářů, workshopů, výstav, sportovních akcí, filmových a filmových představení a studentských párty.
Program taught in:
Angličtina
Last updated May 25, 2018
This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
3 let
Denní studium
Price
10,800 EUR
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date