Read the Official Description

ŠKOLENÍ PRO MEZINÁRODNÍ STUDENTY.

Moravian College nabízí cenu za mezinárodní studentskou zásluhu, která je založena především na akademickém úspěchu: známky, síla vašeho akademického programu, skóre TOEFL nebo IELTS a vaše skóre SAT, pokud je předloženo.
Kontaktujte prosím výkonného ředitele pro mezinárodní zápis prostřednictvím dotazníku na této stránce, kde získáte další informace týkající se ceny Mezinárodní studentské zásluhy.

ŘÍZENÍ MEZINÁRODNÍHO MAJETKU

Hlavní v oboru Mezinárodní management je nabízen společně s oddělením ekonomiky a podnikání. Mezinárodní manažerské společnosti se zabývají účetnictvím 157, ekonomika 152 a 236; Management 223 a 333; a jeden volitelný z managementu 231, 251 nebo 253. Moderní jazykové požadavky zahrnují šest kurzů nad 105, včetně dvou z následujících - 210, 215, nebo 241 nebo ekvivalent - plus alespoň jeden 300-level kurz v seniorském roce .

Tento program vyžaduje semestr v zahraničí, ve kterém musí být učiněn jeden obchodní kurz a jeden moderní jazyk. Všichni studenti, kteří mají zájem o toto studium, by se měli obrátit s profesory Jamesem P. Westem a Carmenem Ferrerem (španělsky), Jean-Pierre Lalande (francouzsky) nebo Axel Hildebrandt (německy).

Požadavky na přijetí

Vysokoškolák

Mezinárodní studenti prvního ročníku jsou povinni předložit následující:

  1. Aplikace Moravian College Online nebo Společná přihláška. (Online žádost můžete podat bezplatně.)
  2. Oficiální středoškolské akademické záznamy. (originální a ověřené překlady)
  3. Oficiální testovací skóre (SAT nebo ACT.) Pokud angličtina není vaším rodným jazykem, musíte předložit skóre TOEFL (test angličtiny jako cizího jazyka) nebo skóre IELTS (International English Testing Scores), a to je požadováno od všech žadatelů o čerstvé. Požadavky mohou být zrušeny u studentů, kteří jsou odkázáni na univerzitní nebo univerzitní překlady. Vezměte prosím na vědomí, že Moravian College nenabízí angličtinu jako program druhého jazyka (ESL).
  4. Formulář "Certifikace financí", který potvrzuje, že vy a váš sponzor rozumíte celkovým nákladům na vzdělávání a že máte dostatečné prostředky na krytí výdajů na vzdělávání za normálních podmínek prostřednictvím celého programu.
  5. Všem údajům uvedeným na formuláři "Certifikace finančních prostředků" musí být přiložen dopis od bankovního úředníka nebo z bankovních výpisů k ověření. Všechny dokumenty však musí být datovány do 6 měsíců od podání žádosti.
  6. Důkaz finanční podpory. Student musí prokázat, že mají alespoň odpovídající částku 59 664,00 USD (US), která jim bude snadno dostupná za výdaje na vzdělávání. Tyto peníze mohou být v libovolné zemi a v libovolné měně. Přijatelnými zdroji finančních zdrojů jsou spořicí účty, kontrolní účty, účty peněžního trhu a vkladové certifikáty. Pokud vás Moravian udělí záslužné stipendium, můžete odečíst částku stipendia z celkové částky 59 664,00 USD.
  7. Doporučení od poradce.
  8. Osobní prohlášení nebo esej.
  9. Pro přijetí na Moravian College by uchazeči měli mít známku průměrného průměru 3,0 (80% ze 100) a skóre IELTS 5 nebo vyšší nebo skóre TOEFL 80 nebo vyšší.
Program taught in:
Angličtina

See 1 more programs offered by Moravian College »

Last updated July 17, 2018
This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019