Bakalář v mezinárodním obchodě

Všeobecné informace

Popis programu

Bakalářský program v oboru mezinárodní podnikání poskytuje studentům přehled o různých aspektech mezinárodních trhů a přeshraničních obchodních transakcích. Hlavním cílem programu je poskytnout vysoce a interdisciplinárně vzdělané, kriticky myslící profesionály dobré analytické, řešení problémů a jazykové dovednosti, připravené pracovat v pružných podmínkách rychle se měnících mezinárodních trhů. Program je navržen tak, aby rozvíjel porozumění ekonomickým, sociálním, kulturním a politickým rozměrům mezinárodních vztahů a poskytoval studentům hluboké, relevantní a aktuální znalosti z ekonomiky a obchodu, financí, managementu, marketingu a statistiky. dát do mezinárodní perspektivy.

Profily studentů

Program připravuje studenty, aby založili a provozovali vlastní společnost zabývající se přeshraničními transakcemi, jakož i práci na provozních, analytických a manažerských pozicích pro obchodní organizace (včetně nadnárodních společností), veřejné a neziskové instituce v různých země a průmyslová odvětví. Absolventi jsou vybaveni znalostmi mezinárodních ekonomických vztahů a základními obchodními dovednostmi nezbytnými k tomu, aby dobře zvládli výzvy mezinárodního, dynamického multikulturního obchodního prostředí.

137508_137479_WUEB-08.jpgWroclaw University of Economics and Business"}" />

Kariérní vyhlídky

 • Provozní a analytické pozice v podnicích působících na mezinárodních trzích nebo spolupracujících se zahraničními klienty.
 • Provozní a analytické pozice v mezinárodních organizacích a institucích.
 • Specialista na zahraniční obchod (vývoz a dovoz).
 • Specialista na celní úřady, ambasády a konzuláty.
 • Specialista na financování mezinárodního obchodu a dohody.
 • Specialista na mezinárodní logistiku.
 • Specialista na mezinárodní management.

137500_137472_WUEB-02.jpgWroclaw University of Economics and Business"}" />

Plán

Zápis je od 1. června 2020 do 16. srpna 2020.

V tomto termínu jsou uchazeči povinni:

 1. Zaregistrujte se v systému registrace.
 2. Zaplaťte registrační poplatek 85 PLN na individuální bankovní účet uvedený v registračním systému (IRK).
 3. Vyplňte formulář údaji, stahujte fotografie, zvolte studijní program, přiložte požadované dokumenty.
 4. Po obdržení informace o pozitivním výsledku ověření dokladu - zaplatit školné za první semestr studia na zvláštní účet uvedený komisí pro nábor.
 5. Doručte všechny dokumenty s fotokopiemi a úředně ověřenými překlady do polštiny komisi pro nábor. Lhůta je 28. září 2020, 15:00. Datum doručení dokumentů je důležité, nikoli datum odeslání.

Upozornění: Dokumenty musí být doručeny poštou nebo kurýrem.

Nezasílejte dokumenty dříve, než se náborový výbor rozhodne o vašem přijetí ke studiu.

Vedoucí kurzu

Magdalena Myszkowska, Ph.D.

email: magdalena.myszkowska@ue.wroc.pl

Poslední aktualizace Čvc 2020

Informace o škole

The Wroclaw University of Economics and Business is ranked among the top economic schools of higher education in Poland, and an important center of science and research. Its activities are aimed at ma ... Čtěte více

The Wroclaw University of Economics and Business is ranked among the top economic schools of higher education in Poland, and an important center of science and research. Its activities are aimed at maintaining and strengthening the position of the university on regional, national, and international levels, improving competitive advantage, and shaping its image of a modern institution, open and friendly to its employees, students, and the environment. Méně