Bakalář v oboru Business Administration

Všeobecné informace

Popis programu

School of Business je jednou ze 7 obchodních škol v Číně, která byla poprvé uznána certifikátem CAMEA (Chinese Advanced Management Education Accreditation).

Funkce programu

Tento program se zaměřuje na nejnovější teorii a zkušenosti mezinárodního řízení a poskytuje velké množství případových studií o známých mezinárodních podnicích. Kromě toho škola nabízí studentům praktické příležitosti prostřednictvím simulačních experimentů a praktických základen a spolupracuje s více než 50 známými domácími a mezinárodními univerzitami, aby studenti mohli prostřednictvím stáže hluboko porozumět globální praxi a akademickému rozvoji na různých úrovních, navštěvovat a vyměňovat si projekty a zlepšovat jejich schopnost komunikace a řešení problémů v procesu.

Kariérní růst

Absolventi tohoto oboru se dokážou přizpůsobit požadavkům marketingu, řízení zákazníků, rozvoje podnikání, public relations, řízení provozu a dalších pozic a rychle rostou na manažerských pozicích díky silné komunikační schopnosti s ostatními obchodními sektory.

Stipendia

 • Stipendium čínské vlády (Typ A)
 • Šanghajské vládní stipendium (Typ B, částečné stipendium)
 • Šanghajské vládní stipendium (1 + 4 nadace plus vysokoškolský program)
 • Děkanské stipendium CIE

Aplikační materiály

 • Kopie pasu
 • Maturitu
 • Přepisy všech středoškolských kurzů nebo výsledky mezinárodního standardizačního testu (A-LEVEL / IB / IGCSE / AP / SAT / ACT / BC / UEC / STPM atd.)
 • Certifikát HSK 4 nebo vyšší
 • Poplatek za aplikaci 600 RMB (bez náhrady)

Způsobilost

 1. Občané jiné než Číny v dobrém zdravotním stavu; mezi 18 a 35 lety; drží titul střední školy nebo vyšší.
 2. Aby se uchazeči mohli přihlásit do čínských programů, musí žadatelé předložit certifikát „Test čínské úrovně“ (HSK). Minimální požadovaná úroveň HSK je 4 s dodatečným požadavkem na skóre vyšší než 210 pro studenty z oboru business / liberální / umění a skóre 190 nebo vyšší pro studenty z oboru Engineering / Science. Uchazeči, kteří nesplní požadovanou úroveň HSK, mohou absolvovat kurz čínského jazyka nabízený CIE na naší univerzitě.
 3. U programů vyučovaných v angličtině musí být splněna jedna z následujících jazykových znalostí:
  • Rodným jazykem nebo úředním jazykem domovské země žadatelů je angličtina
  • Učebními médii během středoškolského studia je angličtina
  • IELTS (celkové skóre 5,5 nebo vyšší)
  • TOEFL (celkové skóre 60 nebo vyšší)

* Podle předpisů ministerstva školství ČLR musí žadatelé, kteří byli dříve čínskými občany, ale později byli emigrováni do jiných zemí, muset být držiteli platných dokladů o zahraničním pasu nebo osvědčení o státní příslušnosti déle než 4 roky. Žadatel musí mít také skutečný doklad o pobytu v této cizí zemi déle než 2 roky za poslední 4 roky (do 30. dubna 2020 ((, lze jej považovat za jeden rok, pokud žili v cizích zemích déle než 9 měsíců v jednom roce se bude počítat z počtu vstupů a výstupů).

* Institucionální kód společnosti ECUST společnosti TOFEL je C473.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

East China University of Science and Technology (ECUST) se nachází v Šanghaji, centru obchodu, financí, obchodu a dopravy v Číně. ECUST byla založena v roce 1952, což je jedna z klíčových klíčových un ... Čtěte více

East China University of Science and Technology (ECUST) se nachází v Šanghaji, centru obchodu, financí, obchodu a dopravy v Číně. ECUST byla založena v roce 1952, což je jedna z klíčových klíčových univerzit přímo regulovaných ministerstvem školství Číny. V průběhu téměř 70 let vývoje se ECUST vyvinul z 1. univerzity v Číně známé pro svůj chemický obor na komplexní univerzitu zahrnující 11 oborů, včetně vědy, strojírenství, zemědělství, farmacie, ekonomiky, managementu, literatury, práva, umění, filozofie a vzdělávání. A také se stává jednou z národních univerzit „211“, univerzit „985 Advantage Discipline Innovation Platform“ a „Double First-Class Initiative“ University. Méně