Bakalář v oboru Mezinárodní obchod (Breda)

Všeobecné informace

Popis programu

Bakalář v mezinárodním obchodě

Díváte se za hranice a zajímá vás ekonomika, marketing a podnikání. Studijní program International Business vás připraví na manažerskou roli v mezinárodní organizaci.

Velká nadnárodní společnost chce vstoupit do nového trhu v Brazílii. Poskytujete poradenství v oblasti marketingu. Nebo výrobce mobilních telefonů chce přemístit část své produkce do východní Evropy. Vyzkoušejte možnosti a napište obchodní plán.

Jako mezinárodní obchodní manažer můžete poskytovat poradenství ve všech obchodních záležitostech. Jako komunikace, marketing, obchod, prodej nebo finance. Přistupujete k mezinárodním obchodním otázkám z různých perspektiv a řešíte je.

Vy

Jste otevřeně smýšlející o jiných kulturách. Jste nezávislí, ale týmový hráč současně. A vy jste dobrodružný a self-motivovaný. Zajímáte se o mezinárodní podniky, o jejich organizaci ao tom, jak se mohou zlepšit.

Program Mezinárodní podnikání

Získáte široké znalosti mezinárodního managementu, marketingu, obchodu a financí. A budete rozvíjet příslušné profesionální dovednosti, jako je mezikulturní týmová práce, plánování, vedení a obchodní komunikace. Udržujeme úzký kontakt s profesionálním světem.

Celý studijní program je vyučován v angličtině. Naučíte se druhý cizí jazyk a strávíte alespoň jeden rok v zahraničí. Můžete také získat dvojitý titul. Po absolvování kurzu vám bude udělen titul bakalář obchodního podnikání (BBA).

Vlastnosti tohoto studijního programu

Naše komunita je skutečně mezinárodní. Studenti i lektoři pocházejí z Nizozemska i ze zahraničí. Náš přístup je osobní. Budete pracovat v malých skupinách a budete mít svůj osobní trenér.

131263_IB-FCI-BREDA-7795.jpgFoto s laskavým svolením Avans University of Applied Sciences

Požadavky na přijetí

Úroveň vašeho předchozího vzdělání musí odpovídat nizozemské úrovni havo, vwo nebo mbo 4. Angličtina musí být jedním z vašich kurzů. Pokud nebudeme obeznámeni s Vaším zahraničním diplomem, zkontroluje nás nizozemská organizace pro mezinárodní uznávání diplomů NUFFIC.

Anglické požadavky pro zahraniční studenty

Zkouška - Minimální skóre:

  • Celková skupina IELTS: 6
  • Papír na bázi TOEFL: 550
  • TOEFL prostřednictvím internetu: 80

Důležitá data:

Zahájení programu: září

Uzávěrka přihlášek EU: 1. srpna
Uzávěrka přihlášek mimo EU: 1. června

131264_7812.jpgFoto s laskavým svolením Avans University of Applied Sciences

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Studying at Avans University of Applied Sciences means acquiring state-of-the-art knowledge. But that's not all. You will also learn how to apply this knowledge in real business or professional projec ... Čtěte více

Studying at Avans University of Applied Sciences means acquiring state-of-the-art knowledge. But that's not all. You will also learn how to apply this knowledge in real business or professional projects. Our studies are geared perfectly to the requirements of organizations and companies that operate internationally. The university has once again in 2018 been ranked the top No. 1 large university of applied sciences in the Netherlands by the leading higher education guide “Keuzegids Hbo” for the fifth consecutive time! Avans has been in the top 3 for 8 years, which shows that we set the bar high, as reflected in our own quality mark. Find out more about Avans University of Applied Sciences by filling in your details and the school will contact you. Méně
Hertogenbosch , Breda + 1 Více Méně