Bakalář v oboru Mezinárodní pohostinství

Všeobecné informace

Popis programu

Snímáte získání mezinárodního vzdělání zaměřeného na management v oblasti cestovního ruchu, hotelů a restaurací?

Snímáte vzdělání, které odhaluje spoustu příležitostí pro práci v konceptu a rozvoji společnosti v mezinárodním měřítku v rámci těchto obchodů?

Poté je bakalářský studijní program v oboru Mezinárodní pohostinství řízen z vašich snů!

Program Mezinárodní pohostinství vám poskytne znalosti, které vám umožní zvládnout složité a praktické úkoly v oblasti marketingu, řízení, provozování a rozvíjení podnikání v oblasti obchodu se zkušenostmi, cestovního ruchu, hotelů a cestování, které jsou ústředním bodem pohostinství průmysl.

Jinými slovy, program Mezinárodní pohostinství se nezaměřuje pouze na oblast cestovního ruchu, hotelů či restaurací, pokrývá a kombinuje obchody s společným pohostinským vzděláním.

Zahájení studia

Program začíná v září a nachází se na University College of Northern Denmark , Hobrovej 85, 9000 Aalborg.

4

Požadavky na přijetí

Absolvent AP v marketingovém managementu, servisu, pohostinství

Pokud máte titul AP v oblasti finančního řízení, můžete požádat o zápis do programu International Hospitality Management. Stupeň AP v oblasti finančního řízení vás neopravňuje k přijímání, ale budete vyzváni k rozhovoru, kde bude identifikována vaše motivace a předpoklady pro studium na tomto konkrétním programu.

Anglické testy:

 • IELTS Celkové hodnocení 6.5
 • TOEFL Internetový test: minimální skóre 83
 • Zkoušky Cambridge ESOL:
  • C1 Advanced (CAE): stupeň C, B nebo A
  • C2 Znalost (CPE): stupeň C, B nebo A
  • B2 První (FCE): stupeň A
 • Online Oxford Placement Test: Minimální skóre B2 = minimální skóre 75 v každém z dílčích testů - platné pouze v případě, že je převzato prostřednictvím partnerské organizace UCN
 • Pearson PTE Akademik: minimální skóre 58

Dánské kvalifikace

Všechny studijní programy vyžadují, aby žadatelé / studenti měli angličtinu na úrovni dánské úrovně B a některé programy mají požadavky na úroveň studentů v jiných předmětech. Ale co přesně je dánská úroveň B atd.? Zde najdete odpovědi.

Hodnocení individuálního předchozího učení

Dispenzace týkající se přijetí do akademické profese a bakalářského programu.

Individuální hodnocení předchozího učení je výjimka pro žadatele, kteří nesplňují formální požadavky na přijetí. Individuální hodnocení předchozího učení vám umožňuje individuální posouzení shromážděných znalostí, dovedností a kompetencí.

Hodnocení bude použito v souvislosti s požadavky na přijetí studijního programu, ke kterému se chcete ucházet.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

University College of Northern Denmark (UCN) is a Danish Higher Educational Institution working in the fields of education, development, applied research and innovation. UCN is active in healthcare an ... Čtěte více

University College of Northern Denmark (UCN) is a Danish Higher Educational Institution working in the fields of education, development, applied research and innovation. UCN is active in healthcare and wellness, social studies and education, technology and business, training and lifelong learning. Méně